שנת הלימודים האדמאית בפתח - מבחר אפשרויות הרשמה לסטודנטים

דרוג:

מכללת רמת גן - לך תואר של אוניברסיטה וחיי קמפוס תוססים של מכללה? מכללת ר"ג מציעה לך את השילוב המושלם תואר BA של אוניברסיטה עם חוויה של מכללה. מכללת רמת-גן מזמינה אתכם להנות מתואר אוניברסיטאי איכותי של האוניברסיטה הפתוחה בלי לוותא על השיעורים הפרונטאליים, התמיכה והשירות של המכללה. אוניברסיטת חיפה
- הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות- מציעים תואר שני - Ms.c- בחוג לפיזיותרפיה. ההרשמה ללימודים עד ה- 12.9. פתיחת תוכנית ללימודי תואר שני בחוג לפיזיותרפיה בשנת הלימודים תשע"א. בתוכנית שני מסלולי לימוד: מסלול א' עם כתיבת עבודת גמר (תזה) ומסלול ב' עם עבודת גמר. התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בפיזיוטרפיה ממוסד אקדמאי מוכר, בעלי ממוצע ציונים בתואר ראשון של 85 לפחות. מנחי העבודה יימנו על הסגל הבכיר של החוג לפיזיותרפיה. הנחיה על-ידי מנחה נוסף מחוג\פקולטה או אוניברסיטה אחרת, כמו גם הנחיה של קלינאי (כגון רופא או פיזיותרפיסט בכיר) אפשרית, תשקל לגופו של עניין וטעונה אישור הדיקן ללימודים מתקדמים. מרכז פרס
– המרכז האקדמי פרס ברחובות מציע מלגות למצטיינים ולחיילים משוחררים! מצטייני בגרות בממוצע 100 ומעלה זכאים למלגה של 30% משכ"ל לתואר ראשון, מצטייני בגרות בממוצע 100 ומעלה עם פסיכומטרי של לפחות 700 זכאים למלגה של 50% משכ"ל לתואר ראשון, חיילים משוחררים- מלגה של 6,000 ₪ בתואר הראשון. לבוגרי תואר ראשון בהצטיינות יוענק תמריץ כספי ללימודי תואר שני עד 4,000 ₪. מכללת שנקר – הנדסה
- ההווה הוא כבר פאסה! במקום להתעסק בטרנדים הטכנולוגים של היום, בוא ליצור את הטרנדים הטכנולוגיים של מחר! בוא ללמוד בשנקר הנדסת תוכנה, הנדסת פלסטיקה, הנדסה כימית או הנדסת אלקטרוניקה. הירשמו עכשיו וקבלו מלגה בגובה 50% משכר הלימוד! 
המכללה האקדמית לישראל
- הצלחה מחייבת! מוסד אקדמי ישראלי חדש, שנבנה על יסודות איתנים וחזקים של מוסדות ותיקים ובעלי מוניטין - "המכללה לישראל" ושלוחת אוניברסיטתנ Heriot Watt  


האוניברסיטה הפתוחה
- הדרך לקריירה שרציתם פתוחה! רק בוגרי האוניברסיטה הפתוחה מקבלים כלים להשתלבות מהירה בעבודה בנוסף לתואר אקדמי איכותי. רק בוגרי האוניברסיטה הפתוחה מקבלים כלים להשתלבות מהירה בעבודה בנוסף לתואר אקדמי איכותי. בוגרי האוניברסיטה הפתוחה הם אחראים, בעלי יכולת למידה עצמאית ושליטה בטכנולוגיות מידע. אחרי הכל זו הדרך להגיע לתואר של האוניברסיטה הפתוחה, וזו גם הדרך הטובה ביותר להגיע רחוק יותר בכל קריירה אקדמית שתבחר. 

המכון הטכנולוגי חולון- HIT
, מוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוה מציע לימודי תואר ראשון ותואר שני, בתוכניות הלימודים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ניהול טכנולוגיה, מתמטיקה שימושית, עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, עיצוב תקשורת חזותית, טכנולוגיות למערכות למידה והמכינה הקדם-אקדמית. הפקולטה להנדסה מקיימת תכניות לימודים לתואר ראשון .B.Sc בעשרה מסלולים שונים, בתחומי החשמל, האלקטרוניקה והתקשורת. מבין נושאי המחקר הבולטים של הסגל, ניתן לציין את התחומים הבאים: אלקטרואופטיקה, VLSI, תקשורת, בקרה, מיקרואלקטרוניקה, המרת אנרגיה ועוד. הפקולטה להנדסה היא היחידה בארץ שמציעה, לימודים במסלול גמיש. לימודים המאפשרים לסטודנטים עובדים לשלב לימודים לתואר ראשון מלא במהלך שעות הערב ובחודשי הקיץ. בנוסף, הפקולטה להנדסה מציעה מסלול לימודים ייחודי לסטודנטים בעלי תואר הנדסאי, המסלול מיועד להנדסאים בעלי דיפלומה בחשמל ואלקטרוניקה, שהשלימו את כל תכנית לימודיהם באחד מבתי-הספר להנדסאים, הנמצאים בפיקוח משרד החינוך והתרבות או משרד העבודה, וזכאים להתקבל למוסד להשכלה גבוהה. תואר ראשון בהנדסה.

BPR המכללה ליחסי ציבור
מעשיים מזמינה אתכם להצטרף לעולם המרתק של יחסי הציבור וההידברות. המכללה היחידה שנותנת כלים פרקטיים ומאפשרת צבירת ניסיון מעשי וטיפול בלקוחות בזמן אמת. בעקבות הצורך של משרדי יחסי ציבור בעובדים עם ניסיון מעשי והאמונה כי אין תחליף לניסיון, שליש מהקורס מוקדש לעבודה מעשית של טיפול בלקוחות אמת. לפונים פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות ועכשיו מבצע לנרשמים – לפטופ מתנה. 

מכון מגיד – סיעוד -
התוכנית לסיעוד רפואי וטרינרי במכון מגיד-לימודי ההמשך מיסודה של האוניברסיטה העברית בירושלים. הופכים אהבת חיות למקצוע. תחום סיעוד הווטרינרי עוסק בהיבטים השונים של הסיעוד לבעלי חיים. הרציונל מאחורי הרעיון טמון בתפיסה כי בעלי החיים, בהיותם חלק אינטגרלי מעולמינו, משתלבים בתחומים רבים בחיינו ומשפיעים עליהם. עם העמקת תפיסה זו עולה הצורך בפיתוח והכשרת אנשי מקצוע בתחום הסיעוד הווטרינרי.

לימודי משפטים
  - הדרך הנוחה ביותר לקבלת מידע על מוסדות הלימוד המבוקשים והטובים ביותר עבורך! הצעות לימוד בקליק אחד. מוסדות מובילים - אנחנו עובדים עם המוסדות הגדולים, המקצועיים והמובילים בארץ. הכשרה למקצוע עורך דין - התמחויות בתחום המשפט הפלילי, האזרחי, הנדל"ן. הצעות לימוד - בקליק אחד תקבל\י הצעות לימודים ממוסדות הלימוד שתבחר\י. ללא התחייבות - הההרשמה הינה חינם וללא התחייבות. 

הקרייה האקדמאית בקריית אונו
- בקריה האקדמית אונו מבינים שהצלחה בעסקים היא קודם כל ניסיון מעשי ומציעים לימודים במסלול ייחודי ללימודי תואר שני במנהל עסקים M.B.A פרקטי ויישומי לניהול. הקרייה האקדמית בקריית אונו מציעה חווית לימודי מנהל עסקים מעשירה, מעשית ומהנה עם שילוב של עבודה במשרה מלאה. כמו כן מגוון התמחויות כגון: מימון ושוק ההון, שיווק ופרסום, לימודי ניהול הארגון (ייעוץ ארגוני והתנהגות אירגונית), יזמות טכנולוגית ומערכות מידע וניהול איכות הסביבה. הלימודים עם מיטב הפרופסורים בארץ: פרופסור גבריאלה שלו (לשעבר שגרירת ישראל באו"ם), פרופסור זוהר גושן, ד"ר ירון זליכה ועוד.

אי.קיי.דיזיין -  בניית אתרים | קידום אתרים

כתבות נוספות בקטגוריה לימודים והשכלה

ליאור סושרד אלוף העולם הופעה טובה הרבה פעמים תרגש את הקהל, תצחיק, תיצור ע
יואב בן צור ופועלו למען מדינת ישראל אחד מחברי הכנסת החדשים בכנסת ישראל שכולנו צריכים ל
שוויון בנטל דרך סיפור חייו של יואב בן צור אחד הנושאים החמים והמרכזיים ביותר במערכת הבחירות ה
גני ילדים - חינוך לצמצום חשיפה לקרינה אלמ"ג פיילוט של משרד החינוך ומשרד הבריאות להסמכת גני ילד
תואר בפסיכולוגיה תואר בפסיכולוגיה, מאפשר לעבוד בעבודות מסוימות, שהן
הצלחה בבית הספר להנדסאים של המכללה האזורית בצפת בטקס חגיגי נפתחה אתמול מגמת הנדסה אזרחית במכללה הא
לראשונה בישראל, קורס מאמנים לספורטאים אולימפיים ביוזמת הוועד האולימפי בישראל בשיתוף עם מנהל הספורט
לפעמים כל מה שצריך זה רעיון גרוע רעיון קריאטיבי של משרד הפרסום ADDICT- של 'תילתן0-
מדריכים לפוטושופ בחינם ADOBE PHOTOSHOP CC אין ספור תרגילי עבודה שיכולים לעזור לכם להתחיל לעצ
תערוכת בוגרי המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה באריאל תערוכת סוף השנה של בוגרי המחלקה לעיצוב מדיה חדשה ב
לימודי גרפיקה ועיצוב בתל אביב במסגרת ההדרכות הרבות בתל אביב של מכללות מקצועי
לימודי גרפיקה ממוחשבת מאמר זה אכן יתן לכם את כל המידע על הלימודים וכמובן
קורס אילוסטרייטור - מאת מכללת סולו, מדריך נחמד אתם יושבים בשקט ומחכים שהמורה יכנס לשיעור, המורה נ
כתיבת מודעות דרושים- הוראות הפעלה ע"י אביחי שמחי איך כותבים קורות חיים? זאת כנראה השאלה שכולנו צריכ
השקה חדשה של איזי אינטרנט: קורס לימודי קידום אתרים השקה חדשה של איזי אינטרנט - קורס לימודי קידום אתרי
קורסים בעיצוב גרפי לתלמידים בכל הארץ לימודים אונליין, בדיוק לזמנים כאלו בהם אי אפשר לצא
הגולשים הבכירים בישראל המריאו לאליפות אירופה שחר צוברי, נמרוד משיח ומעיין דוידוביץ המריאו לאליפ
ההרצאות של "TEDxHIT מכון טכנולוגי חולון עלו לרשת HIT מכון טכנולוגי חולון ערך את אירוע TEDx בנושא
סטודנטים מ-HIT  יצרו סרטונים בהשראת ניצולי שואה הפרויקט החל לפני שלוש שנים, עם הכרזת יד ושם על מבצ
סרטונים בנושא "האחר הוא אני" סטודנטים מקורס מדיה, מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)