סרי לנקה כבשה השנה גם את חגי תשרי מדווחים מחברת ימבטבע

דרוג:

מסתבר כי הציבור הישראלי כבר החל לפעול בנחישות לשריון חופשת חגי תשרי, המתרכזים השנה בחודש ספטמבר בלבד.  בהמשך להכתרתה של סרי לנקה כיעד החם של חופשות קיץ 2010, מסתמן המשך ברור בביקוש זה גם בתקופת החגים.  בחברת התיירות "ימבטבע", המתמחה ביעד זה למעלה מעשר שנים, דיווחו על הצפה של הזמנות מצד הציבור, המעוניין לבלות את חופשת החגים שלו בסרי לנקה.


עוד מציינים ב"ימבטבע" כי החברה, אשר צפתה זאת מראש, נערכה לכך מבעוד מועד ושיריינה מראש כ-300 מקומות לחגים במחיר נמוך ומקומות נוספים בעלות יקרה יותר על מנת שלא יווצר מצב של מחסור, כפי שנוצר בשוק התיירות בקיץ ליעד זה.
 
הסיבה העיקרית לעליית קרנה של סרי לנקה, מציינים ב"ימבטבע", היא פתיחתו של יעד זה לציבור הרחב כולו כיעד חופשה בחו"ל והדבר בא לידי ביטוי במחירים הנוחים ובאטרקציות המגוונות שמציע היעד המותאמות לכל דרישה, רצון ותקציב. כמו כן, לאור הביקוש ההולך וגדל ליעד זה מצד הציבור, החליטו ב"ימבטבע" לבחון את האפשרות של ייזום טיסות ישירות ליעד זה, ולצורך העניין קיימו בשבועות האחרונים פגישות עם מספר גורמים בענף בנושא זה.
 
סרי לנקה היא למעשה אי קטן משכן יופי גולמי ונפלא, עם קסמי טבע מגוונים במיוחד. אחד מסימני ההיכר של סרי לנקה הם חופיה הלבנים והציוריים המעטרים ים בגוון טורקיז, זרועי דקלים הנושקים לכפרי דייגים קטנים. כמו כן, ניתן למצוא בסרי לנקה יערות גשם עבותים, מטעי תה רבים,גני תבלינים ייחודיים, ספארי רכיבה על פילים ושפע של בעלי חיים ביניהם: תנינים, טווסים ומינים רבים של ציפורים.
 
קסמה של סרי לנקה הוא שילוב את כל האטרקציות של המזרח הרחוק באי אחד קטן עם תרבות שעדיין אינה ממוסחרתמחד ניתן לחוות ביעד זה את החוויה הטרופית אקזוטית, ומנגד מאופיינת סרי לנקה בתרבות צבעונית יחידה במינה: אוכלוסיה שקטה וצנועה, מקדשים בודהיסטים והינדים, טקסים מסורתיים, בניה קולוניאליסטית ועוד.  
 
לדברי סמנכ"ל שיווק בחברת "ימבטבע", ורד שוורץ: "אין ספק שסרי לנקה כבשה את השוק השנה והסיבה העיקרית לכך שהיא שהציבור הישראלי גילה יעד המספק מענה לדרישות מגוונות של סוגי חופשות שונים (נופש, טיול שטח, אקסטרים, ספארי, קלאבים ועוד) בכרטיס אחד ובמחיר זול במיוחד. כבר בשנים האחרונות נצפתה מגמת עלייה ברורה בדרישת הציבור הישראלי לחופשה בסרי לנקה, אך ללא כל עוררין הגיעה דרישה זו לשיאה השנה, כאשר הציבור הפנים כי במחיר מוזל יותר מחופשה בארה"ב או באירופה הוא יכול ליהנות ממקום חדש לגמרי המציע אינספור חוויות וריגושים, המתאימים לכל אדם באשר הוא ולכל הרכב משפחתי. עובדה נוספת התורמת לאטרקטיביות שלו היא קרבתו של יעד זה לאיים המלדיביים (מרחק שעה וחצי טיסה), המאפשרת התנסות וחוויה של יעד יוצא דופן נוסף."
 
סוגי הטיולים השונים שמציעה חברת "ימבטבע" בסרי לנקה הם:
·         טיול פרטי עם נהג ומדריך צמוד ל- 8 ימי טיול .החבילה כוללת: טיסות, 8 ימי טיול פרטי ברכב ממוזג עם נהג דובר אנגלית, לינה בבתי מלון על בסיס חצי פנסיון, דמי כניסה לאתרים, מיסי נמל וביטחון. 
·         חבילות נופש : מגוון רחב של בתי מלון מפנקים, מלונות בוטיק ומלונות ספא. ניתן לשלב חופשה של 8 ימים : 4 ימי טיול ו- 4 ימי נופש "בטן גב" או ספא. החבילה כוללת: טיסות, העברות, 7 לילות על בסיס ארוחת בוקר, מיסי נמל ובטחון.
·         חבילות ירח דבש: תפירה אישית עפ"י בקשתם של בני הזוג לחבילה המתאימה להם ביותר. אפשרויות למלונות פאר, מלונות בוטיק ועוד מגוון רחב של אפשרויות כולל שילוב חבילה עם האיים המלדיבים (כשעה טיסה מסרי לנקה). כמו כן ישנה אפשרות לשילוב של טיולי אתגר ונופש.
·         טיולי משפחות וטיולי בר מצווה/בת מצווה. טיול פרטי לכל המשפחה. בטיול משפחתי בסרי לנקה ניתן לחוות ביקור בשמורות טבע ופארקים, סיור בגני תבלינים וביערות גשם, טיול במטעי תה וביקור במפעלי התה מהגדולים בעולם, ספארי חיות בג'יפים ולינה בלב שמורות הספארי, רכיבה על פילים, חווית ראפטינג בנהר הקיטולגולה, ביקור במקדשים בודהיסטים והינדים, חווית טקסים מסורתיים, בניה קולוניאליסטית ועוד. התרבות הסרי לנקית, שטרם התמסחרה, מאופיינת בצבעוניות רבה ובאוכלוסייה אדיבה, שקטה צנועה. החבילה כוללת: טיסות, 8 ימי טיול פרטי ברכב ממוזג עם נהג דובר אנגלית, לינה בבתי מלון על בסיס לינה וארוחת בוקר, דמי כניסה לאתרים, מיסי נמל וביטחון. 
·         טיול מאורגן לסרי לנקה – מבחר תאריכים לטיולים מאורגנים ל- 7 ול- 9 לילות.
·         טיולי אתגר: ספארי חיות, טיולי גלישת גלים, טיולי ג'יפים ועד טיולים בתפירה אישית (TALOR MADE) עפ"י בקשת הלקוח.
 
דוגמאות קונקרטיות לחבילות טיול ונופש שמציעה חברת "ימבטבע" לסרי לנקה:

1. טיול מאורגן בן 9 ימים הכולל הנאה מחופי רחצה מדהימים, ביקור בשמורות טבע, בפארקים, ביערות גשם, במטעי התה הרבים, ספארי רכיבה על פילים, גני תבלינים ייחודיים, ביקור במקדשים בודהיסטים והינדים, טקסים מסורתיים, ועוד. השהות לאורך הטיול היא במלונות בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה על בסיס לינה ארוחת בוקר ועוד 7 ארוחות עיקריות.

עלות: 1,795 $ לאדם בחדר זוגי.

המחיר כולל: טיסות בינלאומיות ומיסי נמל וביטחון, לינה+ארוחת בוקר בסגנון מזנון חופשי ועוד 7 ארוחות עיקריות, אוטובוס תיירים נוח וממוזג, סיורים מודרכים, עלות כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית, מדריך קבוצה מצוות "ימבטבע"+מדריך מקומי דובר אנגלית.

2. חבילה משפחתית בת 8 ימים של שהות בקלאב "הכול כלול" במלון
CLUB PALM GARDEN, השוכן בעיר רואלה על רצועת חוף טרופית קסומה. המלון כולל פעילות מגוונת לילדים וכן פעילות עשירה למבוגרים (כדוגמת סדנאות יוגה, רכיבה על סוסים, טיפולי מסאז' ועוד) במרינה הצמודה למלון יש מגוון עשיר של פעילות ספורט ימי. ניתן, כמובן, לשלב טיולי יום באי, מחוץ לקלאב, למעוניינים בדבר.

עלות: 1,150 דולר לאדם. החבילה מותאמת לזוג מבוגרים+2 ילדים בחדר ל-4.
המחיר כולל: טיסות בינלאומיות, שהות של 7 לילות על בסיס "הכול כלול".

3. טיול פרטי בן 10 ימים, הכולל ביקור בבית היתומים לפילים וספארי רכיבה על פילים, ביקור בגני תבלינים, במטעי תה ובמקדשים, שייט ראפטינג בנהר הקיטולגלה, טעימה מהתרבות הבודהיסטית ועוד. שהות בבתי מלון בדרגת תיירות גבוהה על בסיס חצי פנסיון.

עלות: החל מ-1,595 דולר לאדם בחדר זוגי.
המחיר כולל: טיסות, נהג פרטי ורכב פרטי צמוד וממוזג, שהות בבתי המלון על בסיס חצי פנסיון, דמי כניסה לאתרים שבתוכנית.

כתבות נוספות בקטגוריה תיירות ונופש

איך אפשר לקבל דרכון פורטוגלי בלי לקבל גם כאב ראש עכשיו יותר מתמיד, אפשר לעבור לגור באירופה ולעבוד ב
סקר אוהדי הכדורגל של Booking לקראת יורו 2020 Booking ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב
תחרות המארחים הטובים ביותר של Booking.com ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור
מדי שנייה מתבצעות שבע פעולות צ'ק אין לבית בכנס הבינלאומי של האגודה לניהול יחידות אירוח ונופש
בוקינג פרסמה את דו"ח התיירות בת-הקיימא לשנת 2019 החברה חושפת את הממצאים העיקריים של דו"ח התיירות בת
חברת Booking.com ממשיכה לקדם גיוון תעסוקתי בראש סדר העדיפויות של שיתוף הפעולה בין Booking.com
פעילות "בייג'ינג המקסימה" בתל אביב - לקידום התיירות לבייג'ינג ב-28 באוקטובר יום הקידום של "בייג'ינג המקסימה" נפת
Booking.com מציעה אירוח באחוזת משפחת אדמס הגרסה המצוירת לסרט של משפחת אדמס שעלה לאקרנים בשבו
נפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020 Booking.com השיקה לאחרונה את ההרשמה לפרסי ה-Techno
8 יעדים עולמיים שכל חובב קפה חייב להכיר עם יותר מ-21 מיליון המלצות של לקוחות, Booking.com
טיולי קונספט למשפחות בישראל טרנד חדש בתחום טיולי הטבע בישראל העלה ביקוש דווקא
חופשה עם חייזרים בוקינג בחנה יותר מ-28 מיליון יחידות אירוח בלמעלה מ
הכינו את הסלפי: הבריכות הכי יפות בעולם ענקית התיירות בוקינג התעמקה בהיצע של מעל 28 מיליון
מהן תצפיות הכוכבים הטובות בעולם? ענקית התיירות Booking.com יצרה רשימה של תצפיות הכו
לישון בתוך אבוקדו: בית האבוקדו הראשון בעולם לכבוד יום האבוקדו הבינלאומי שהתקיים בשבוע שעבר ב-3
 Booking.com: אלו העדפות החופשה של משפחות ישראליות מחקר חדש שביצעה חברת מדגם עבור Booking.com מספק תו
המלצות המאחר מסייעות לחמוק ממלכודות תיירים ישנו מגוון רחבה של מקומות אירוח בעולם, כאשר אלו הפ
בוקינג: 3 מיליארד הזמנות אורחים - מתוכם 750 מיליון במקומות אירוח אלטרניטיביים ענקית התיירות, Booking.com, הודיעה כי יותר מ-3 מיל
טסים באינסטגרם: מה הם הרגלי הנופש של דור ה-Z חברת Booking.com ערכה מחקר גלובלי בקרב כמעט 22,000
מועדון החופשות של Anantara מוסיף את נתיבי האוויר של כוויית כחברת התעופה השותפה בהמרת נקודות האחרונה שלו מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות של חופשו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)