מועצת המנהלים של Great Bay Bio מקדמת בברכה חבר חדש

דרוג:

הונג קונג, 1 באוגוסט 2019, (BUSINESS WIRE):

Great Bay Bio, חברת ביוטק מובילה שעוסקת ב-CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) של תרופות ביולוגיות ופיתוח של פלטפורמת ביג דאטה לפיתוח תרופות ביולוגיות, מועצת המנהלים שמחה להודיע על הצגתו של דירקטור לא פעיל חדש, מר וויליאם קונג. זאת תקופה קריטית עבור Great Bay Bio בגלל פיתוח מהיר של היכולות התחרותיות הליבתיות שלה. התוספת של אנשי אליטות מהענף עם רקע מקצועי שונה תעזור להאיץ אבני דרך מסוימות, ותיצור ערך לחברה בטווח הארוך.

מר קונג הוא בוגר אוניברסיטת יורק בקנדה עם תואר שני בכלכלה, והוא כיום חבר ב-AICPA (לשכת רואי חשבון בארצות הברית). מר קונג עבד שבע שנים ב-Principal Global Investors LLC בהונג קונג ובארה"ב. הוא עזר לנהל נכסים גלובליים של יותר מ-9 מיליארד דולר עבור לקוחות כולל קרנות ממשלתיות גלובליות כמו GIC בסינגפור. בתקופת כהונתו ב-SouthWest Securities International Securities Ltd. הוא היה אחראי על מסחר כמותי של מוצרים פיננסיים בהונג קונג ובסין העממית. ובשלוש השנים האחרונות הביצועים שלו היו ברציפות טובים יותר ממדד העסקים הסיניים שבבעלות המדינה. מאז יוני 2019 מר קונג אחראי להקמת קרנות השקעות כמנהל הכללי של מחלקת ניהול נכסים ב-HeungKong Financial Group, והוביל את הניהול אחרי הרכישה בענפי צריכה וטכנולוגיה.

על המינוי של מר קונג לדירקטור, אמר מר קינגסלי לאונג: "הגעתו של מר קונג היא בזמן הנכון, הרקע הפיננסי החזק שלו והקשרים עם משקיעים סיניים ובינ"ל ללא ספק יעזרו לאירוע גיוס הכספים שלנו שמתוכנן להמשך השנה. מאז הקמתנו, Great Bay Bio דבקה בחזון שלה שהמטרה היא העולם, לא רק סין. אנחנו רוצים לשלב ביעילות את שוקי ההון הגלובליים, תעשיית הביו תרופות וטכנולוגיות חדשות כדי לעזור לפתור בעיות שהולכות וגדלות בפיתוח תרופות, כגון תפוקה נמוכה במו"פ. כל שיפור נוסף בפיתוח תרופות יכול להפחית משמעותית עלויות לשותפים שלנו, ובסופו של דבר להועיל לחולים בכך שיהיה אפשר להציע תרופות חדשות במחיר נמוך יותר. ההוספה של מר קונג למועצת המנהלים יכולה לתת לנו נקודת מבט חדשה על השגת המשימה והחזון שלנו מבחינת מימשל חזק יותר. מבנה מימשל יעיל חשוב ביותר למשיכת משקיעים ושותפים אסטרטגיים חדשים, שהם המניעים החשובים של יצירת ערך בטווח הקרוב.  זה בדיוק מה ש-Great Bay Bio צריכה ברגע זה. ברצוני לברך בחום את מר קונג על הצטרפותו לצוות, ואני מצפה לעבוד איתו באופן קרוב".

הצגה קצרה של חברים אחרים במועצת המנהלים

מר קינגסלי לאונג, יו"ר מועצת המנהלים ומייסד שותף של Great Bay Bio, הוא בוגר של אימפריאל קולג' לונדון ואוניברסיטת אוקספורד עם תארים במדעי החיים. לאחרונה קיבל תואר EMBA מהתוכנית המשותפת Tsinghua-INSEAD.

לפני ההקמה של Great Bay Bio, מר לאונג היה היו"ר של Uni-Bio Science Group, חברת ביו תרופות שרשומה (HK0690) ברשימה הראשית של הבורסה של הונג קונג ויש לו שנים של ניסיון רחב בגיוס כספים, ניהול ומימשל של עסקי ביו תרופות. הוא גם עבד בחברת הזנק של ביו תרופות בסינגפור כמנהל פיתוח עסקי, והשיג בהצלחה רישיונות לתרופות מהדור הבא לסרטן, דלקות ומחלות נשימה מחברות רב לאומיות. מר לאונג יש גם ניסיון רב בענף הפיננסים שם עבד בבנק השקעות מהרמה העליונה ובמשרד משפחתי, והוא כיום אנליסט פיננסי מוסמך.

לד"ר מייקל צ'אן , המנכ"ל ומייסד שותף של Great Bay Bio, יש תואר דוקטור בביוכימיה מהאוניברסיטה של ג'ורג'יה, ארה"ב. יש לו ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה במחקר ופיתוח ביו רפואי וניהול פרויקטים. הוא מילא בהצלחה תפקידי ניהול בכירים בחברות תרופות מפורסמות שונות בארצות הברית וסין. במיוחד, הוא היה תמיד מנהל מצטיין של חמישה פרויקטים של בקשות ל-IND של ביוסימילר ומקרו מולקולה חדשנית באותה התקופה בתוך שלוש שנים. ד"ר צ'אן פרסם יותר מ-18 מאמרים ופטנטים בכתבי עת SCI בינ"ל. פלטפורמת ה-CMC/CDMO של Great Bay Bio שנמצאת בהונג קונג הוקמה ב-2002, כשבמקור הושקעו יותר מ-3100 מיליון יואן בציוד מו"פ. לפלטפורמת ה-CMC/CDMO יש פלטפורמת טכנולוגיות עצמאית ומשולבת למו"פ והכנה בקנה מידה גדול של תרופות. לחברה יש היסטוריה קיימת חזקה בפיתוח של אריזות CMC למוצרים שנכנסים לשלב ה-NDA, חלקן הן פרויקטים סוג 1 לאומיים של תרופות ביולוגיות חדשות חדשניות.

Great Bay Bio מנצלת את היתרונות שלה כפלטפורמה מבוססת לפיתוח תחום אנכי חדש ב-CMC. ספציפית, Great Bay Bio שואפת להשתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות אחרות כדי לקצר את זמני הפיתוח ב-CMC, להפחית עלויות מסוימות ולהגביר את היעילות של CMC. עם פלטפורמה כזאת, היא תוכל להתרחב ולרכוש בסיס לקוחות חדש, ולחולל שינויים יסודיים בפיתוח תרופות, ובסופו של דבר להועיל לחברה ולחולים.

הפלטפורמה קיבלה הכרה והסמכות של "עסק שמקדם פטנטים", "עסק פיילוטים של פטנטים", "עסק היי-טק לאומי", מוסד מו"פ חדש של דונגואנג", "מרכז מו"פ שממומן על ידי זרים בין עשרת המובילים בגואנגדונג", "מרכז המחקר ההנדסי הגנטי של תרופות של גואנגדונג". מאז 2006, היא ביצעה כמה פרויקטים ממשלתיים והשיגה פריצות דרך קריטיות בתחומים חשובים של גואנגדונג והונג קונג. כמה פרויקטים מחוזיים ולאומים, כמו "חדשנות לאומית של תרופות חדשות חשובות", מומנו על ידי תמיכה ממשלתית של יותר מ-20 מיליון יואן.

לפלטפורמת ה-CMC יש שטח של יותר מ-3100 מ"ר, ויש לה מערכת שלמה של ציוד ומתקנים מתקדמים למחקר ופיתוח של ביו תרופות, עם ציוד חשוב מתוצרת חברות ידועות כגון Sartorius, Bio-Rad, GE Healthcare, Waters. סדנת הפיילוטים תוכננה באופן מחמיר לפי דרישות GMP. הסטנדרטים הכוללים של החדרים הנקיים הם רמה C וחלקית רמה A.

אנשי קשר

Jacob Zhang
Tel: +86 769-39018698
Email: public@greatbay-bio.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל נכנסת לקמרון, המדינה ה-18 באפריקה אנדרסן גלובל נרגשת להודיע שחתמה על הסכם לשיתוף פעו
CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST CIM Group רוכשת 2,468,390 מניות של CIM Commercial
אנדרסן גלובל נכנסת לנמיביה - ממשיכה להרחיב את הנוכחות באפריקה הנוכחות של אנדרסן גלובל באפריקה הדרומית גדלה משמעו
המכון לניהול פרויקטים מודיע על מועצת המנהלים של 2020 המכון לניהול פרויקטים (PMI) האיגוד המוביל בעולם למ
Andersen Tax & Legal מוסיפה מקום בפולין אנדרסן גלובל הודיעה ש-Andersen Tax & Legal בפולין
WeWork תבטל את הצהרת הרישום S-1 WeWork תגיש בקשה לבטל את הצהרת הרישום על גבי טופס
אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב במזרח התיכון אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הנוכחות שלה במזרח התיכ
Madison Realty Capital מספקת מימון של 76 מיליון דולר לנכס MRC סיפקה חבילת מימון של 76 מיליון דולר כדי לממן א
ונדאבו מודיעה על פשרה בתביעה על קניין רוחני Vendavo הודיעה על התקשרותה בהסכם פשרה מקיף עם חברת
המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של FLEX מ-Net Objectives המכון לניהול פרויקטים (PMI), ארגון החברות ללא כוונ
מועצת המנהלים של WeWork מודיעה על שינויים בהנהלה מועצת המנהלים של WeWork הודיעה על השינויים הבאים ב
ביטהארפ מתחילה להפיץ מכונות לכריית מטבעות קריפטו עתירות ביצועים BitHarp שמחה להודיע על ההשקה של שתי מכונות כרייה ע
MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה MDBriefCase Group הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יו
RVBR משלימה את הרכישה של KFGL Markray Corporation השלימה את הרכישה של Keshe Foun
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות שלה בבריטניה כאשר מיי
InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners הודיעו במשותף י
אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB At
הודעה מ-The We Company The We Company פרסמה: "החברה מצפה להנפקה הראשונה ש
Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife במסגרת ההסכם, CryoLife תחזיק בזכויות הפצה בלעדיות
בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoC
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)