המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של FLEX מ-Net Objectives

דרוג:

פילדלפיה, 26 בספטמבר 2019, (BUSINESS WIRE) :

המכון לניהול פרויקטים (PMI), ארגון החברות ללא כוונת רווח המוביל בעולם למקצוע ניהול הפרויקטים, הודיע היום על הרכישה של FLEX מ-Net Objectives.

הגישה FLEX עוזרת לארגונים להבין "מה לא עובד" ברמה מערכתית ומזהה צווארי בקבוק ומסלקת אותם כדי לשפר את זרימת העבודה. ביחד, FLEX והרכישה האחרונה של PMI, Disciplined Agile (DA), יציעו פתרונות לטיפול בנקודות הלוחצות העיקריות של הארגון. התוצאה היא תוצאות עסקיות חזקות יותר, מהר יותר.
 יש כמה יתרונות לשימוש ב-FLEX כדי להשלים את DA:

  • חברי PMI יקבלו הזדמנות לרכוש יכולות והסמכות חדשות חזקות ואמינות שיבדלו אותם ויפתחו דלתות באמצעות ההיצע המשולב של DA ו-FLEX.
  • העוסקים הנוכחיים בזמישות (זריזות וגמישות) יוכלו לנצל גישה שיותר נותנת את הדעת ומותאמת לזמישות, המונעת על ידי הלך מחשבה זמיש ורזה ומפעילים אותה תהליכים שמתאימים להקשר שלהם, וזה מאפשר תוצאות חזקות שיהיו אפשריות באמצעות גישות יותר מכתיבות.
  • ארגונים ברחבי העולם ייהנו מגישה יותר מותאמת לזמישות ארגונית על בסיס הצרכים וההקשר הספציפיים שלהם.
  • לשותפים של PMI ,DA ו-FLEX תהיה גישה לקבוצה מורחבת של היצעי מוצרים עבור בעלי העניין והלקוחות שלהם.
  • החברים של PMI ו-DA יקבלו גישה לתוכן והלמידה המקוונת של FLEX.

"הרכישה הזאת היא אבן בניין חשובה עבור PMI כי היא מטפלת באופני עבודה חדשים בעולם יותר ויותר זמיש, ומרחיבה מאוד את היכולות של מנהלי פרויקטים ועוסקים בזמישות כאחד", אמר סוניל פרשרה, נשיא ומנכ"ל PMI. "PMI ממוצב עכשיו להוסיף אפילו יותר ערך לחברים על ידי הספקת רצף מלא של מוצרים, שירותים, הדרכה והסמכות למנהלי פרויקטים, מובילי זמישות והצוותים שלהם בכל מקום שהם נמצאים בקריירה שלהם -- לפעמים אפילו לפני שהם יודעים שהם צריכים את זה. בלי קשר לגישה, בין אם היא מסורתית או זמישה, פרויקט או מוצר, PMI ממוצב באופן ייחודי לספק ערך לאנשים ולארגונים שהם משרתים".

"Net Objectives, שבמקור הוקמה כדי להביא ערך מובדל ויוצא דופן ללקוחות שלנו, הצליחה להתעלות מעל ומעבר לדרישות של הלקוחות שלה מבחינת תמיכה בקהילה הזמישה בכללותה", אמר אל שאלוואי, מנכ"ל ומייסד Net Objectives והיוצר של הגישה FLEX. "אנחנו מאוד נרגשים להגיע אפילו ליותר אנשי מקצוע ולעזור להם לטפח את הידע שהם צריכים כדי להצליח, וזה מתאפשר על ידי ניצול הקשרים הגלובליים של PMI, וגם התמהיל הייחודי של ההיצעים של PMI, Disciplined Agile ו-FLEX. זה, יחד עם ההקפדה של ההסמכות של PMI והמבט הרחב שלה על הזירה הזמישה, שלא מוגבל לתהליך אחד או שיטה אחת, יוצרים התאמה נהדרת".

השילוב של הרכישה מתחיל מייד, ו-PMI ימסור פרטים נוספים לחברים ובעלי עניין אחרים בבוא העת.

אודות PMI

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים. אנחנו מקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר. בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

אודות FLEX

הגישה FLEX היא גישה זמישה מובילה בענף המבוססת על חשיבה רזה ותבניות שמשפרת את היכולת של ארגון להשיג זמישות עסקית - מימוש מהיר של ערך באופן ניתן לחיזוי, בר קיימא ובאיכות גבוהה. חברות תלויות יותר ויותר בגישה FLEX כדי להאיץ הפקת ערך עסקי תוך שימוש באסטרטגיות זמישות ממושמעות שמשקפות את המציאות של הפקה זמישה במצבים ארגוניים מורכבים. כמוביל מחשבה בזמישות, אל שאלוואי פרסם יותר מעשרה ספרים והכשיר אלפי עוסקים בזמישות כדי שיישמו טוב יותר מתודולוגיות זמישות בארגונים שלהם.

אנשי קשר

Mary Ortega
Tel: 610-356-4600 x7030
Mary.Ortega@pmi.org

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

תרו מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש כדי לרכוש בחזרה מניות רגילות שלה בשווי של עד 225 מיליון דולר תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO) ("תרו" או "החב
ארו משתתפת בסמינר על שיתוף הפעולה הכלכלי והמסחרי סין - איחוד האמירויות ב-30 באוקטובר המשלחת של CCPIT לתערוכה העולמית ומשל
מייקל בקלי חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל עסקים ראשי True Religion Apparel, Inc. הודיעה שמועצת המנהלים
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2019 ועדכונים על החברה סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ, חברת דרמטולוגיה בשלב הקלי
פורטם טכנולוגיות מודיעה על התרחבות גלובלית לאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה פורטם טכנולוגיות, ספקית מובילה של פתרונות מודעות,
אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה ראשון בקרואטיה אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם
PSAV® רוכשת את אקליפס PSAV שמחה להודיע על הרכישה של אקליפס, חברה מובילה
טומי הילפיגר מחויבת לעיצוב תלת ממדי כדי לממש את המסע לדיגיטציה חברת טומי הילפיגר מיישמת יכולות למידה וטכנולוגיה ח
טרנסקור חונכת אתר חדש בהריסבורג, פנסילבניה טרנסקור TransCore חגגה את הפתיחה של האתר החדש שלה
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בסרביה לאנדרסן גלובל יש עכשיו נוכחות בסרביה באמצעות הסכם
תרו מוסרת תוצאות ל-30 בספטמבר 2019 תרו תעשייה רוקחית בע"מ מסרה תוצאות כספיות לא מבוקר
כלי הטיס מסדרת Predator של GA-ASI עברו יותר מ-6 מיליון שעות טיסה ציון הדרך הושג ב-31 באוקטובר 2019 אחרי שכלי הטיס ש
DoiT International מודיעה על השקעה על ידי צ'רלסבנק החברה הודיעה ש-Charlesbank Technology Opportunitie
זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2019 החברה מסרה את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השלישי שה
אנדרסן גלובל מתרחבת במרכז אמריקה אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לע
The Mary Kay Foundation תורמת $100,000 ל-Baylor Scott & White The Mary Kay Foundation℠ תרמה לאחרונה $100,0
WeWork מודיעה על השלמת מימון של 1.5 מיליארד דולר מקבוצת סופטבנק WeWork ו­‑סופטבנק הודיעו ש-WeWork קיבלה מימו
ארו הוזמנה להשתתף במשלחת CCPIT לביקור בשלוש מדינות במזרח התיכון ב-29 באוקטובר נציגים של הביתן הסיני באקספו 2020 דו
ג'טקס מונתה ל-FBO הרשמית של התערוכה האווירית של דובאי 2019 השנה, זאת השנה השלישית ברציפות, JETEX תהיה ה-FBO ה
מודי'ס תרכוש החזקת מיעוט ב-SynTao Green Finance Moody’s Corporation הודיעה שתרכוש החזקת מיעוט ב-Sy
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)