ג'ומיו זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות ב"מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות" של גרטנר

דרוג:

פאלו אלטו, קליפורניה, 21 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

Jumio, הספקית המובילה של זהות אמינה מופעלת באמצעות בינה מלאכותית כשירות, זכתה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות כספקית מייצגת ב"מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות"1 האחרון של גרטנר, שפורסם ב-30 בספטמבר 2019.

ג'ומיו צוינה כספקית מייצגת בין כמה ספקים אחרים של הוכחת ואימות זהויות. לדברי הדוח, "ספקים מייצגים נבחרו על סמך אחד או יותר מאלה: שאלות תכופות מצד לקוחות גרטנר על אותו ספק לגבי מקרי שימוש של הוכחת זהויות, הספק מציע יכולות שתומכות בהוכחת ואימות זהויות באופן שהוא ייחודי, חדשני ו/או מפגין אסטרטגיית מוצרים צופה פני עתיד". בממצא חשוב של מדריך השוק נאמר: "הפרות קשות של נתונים אישיים, וגם של שמות משתמש וסיסמאות, נמשכות. בגלל המגמה הזאת ווקטורי תקיפה מתפתחים כמו הונאת זהות סינתטית, ארגונים חייבים לעבור להערכה רציפה, מבוססת סיכונים של כל זהות נטענת, בכינון הקשר וגם בכל אינטראקציה לאחר מכן".

"ההסתמכות המתמשכת על נתונים סטטיים, רשומות ציבוריות או נתונים של לשכת אשראי לבדה כדי לכונן או לאמת אמון בזהות היא כבר לא רק לא מומלצת - היא הפכה לרשלנות. בדומה, סירוב להשקיע באיסוף והערכה של סימנים שליליים וחיוביים מטיל את נטל האבטחה על הלקוחות, וזה הופך פחות ופחות קביל בעולם שדורש אינטראקציות בטוחות וללא חיכוך עם עסקים וארגונים".

"לרוע המזל, זיהוי שמבוסס על ידע (KBA) הוא עדיין חלק אינטגרלי מתהליכים רבים של זיהוי ואישור זהות מרחוק", אמר רוברט פריג, נשיא ג'ומיו. "אנחנו רואים שגרטנר ממליצה שהפתרונות להוכחת זהות המסתמכים על אימות סודות משותפים, כגון שאלות ידע מחוץ לארנק, או נתונים אישיים שזוכרים, יוצאו משימוש. לארגונים מודרניים יש עכשיו חלופה יותר בטוחה ל-KBA באמצעות אימות זהות ואישור משתמשים מבוססי ביומטריה."

בממצא חשוב אחר בדוח מצוין: "ממשיכה להיות חפיפה גדולה בין מקרי שימוש של אימות, הוכחת זהות וגילוי הונאות, שמובילה לגבולות מטושטשים מבחינת תחומי אחריות פנימיים ויכולות של ספקים. בנוסף, יש מגמה גוברת לכיוון של תיאום בין הוכחת זהות, גילוי הונאות ושיטות שמרניות מבוססות נתוני האמנה שבאופן מסורתי משמשות כדי לספק ביטחון בזהות של לקוחות חוזרים... גרטנר ממליצה, לכן, שפתרונות הוכחת זהות שמסתמכים על אימות סודות משותפים, כגון שאלות ידע מחוץ לארנק, או נתונים אישיים שזוכרים, יוצאו משימוש. הרעיון של נתונים שמאוד זוכרים אותם והם לא זמינים נעשה ארכאי מאז עליית המדיה החברתית וכתוצאה מכך שפע הנתונים שהופרו שזמינים דרך ארגונים מחתרתיים".

ג'ומיו מאפשרת להשתמש באותו אמצעי ביומטרי -- מפה תלת מימדית של הפנים -- להוכחת זהות ראשונית ואימות משתמש שוטף. סוג זה של הוכחת זהות מבוססת ביומטריה מציע חלופה בת קיימא לשיטות אימות ואישור מבוססות ידע. ארגונים מודרניים צריכים להסתמך על סימני הונאה כדי לאמת טענה לזהות של המשתמש בעולם האמיתי -- סימנים שאפשר להשתמש בהם לא רק ללקוחות חדשים (מקרי שימוש ותיקים של הוכחת זהות) אלא גם ללקוחות חוזרים. על ידי שימוש מראש באותו אמצעי ביומטרי ועל בסיס שוטף, ארגונים יכולים ליצור ביעילות רבה יותר מרכז לאימות זהויות ולהעריך באופן אמין את הזהות הדיגיטלית של משתמשים מרוחקים.

כדי להוריד עותק חינם של "מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות" 2019 המלא, הקליקו כאן.

1Gartner “Market Guide for Identity Proofing and Corroboration,” Jonathan Care, Akif Khan, 30 September 2019.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות ג'ומיו

כשהזהות חשובה, תסמכו על ג'ומיו. המשימה של ג'ומיו היא להפוך את האינטרנט למקום בטוח יותר על ידי הגנה על הסביבות של עסקים באמצעות שירותי אימות ואישור זהות מקוונים בחזית הקידמה שבמהירות ובמדויק מחברים בין הזהות המקוונת של אדם והזהות  שלו בעולם האמיתי. פתרונות אימות הזהות מקצה לקצה של ג'ומיו נלחמים בהונאות, שומרים על ציות ומצרפים לקוחות טובים מהר יותר.

תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כולל בינה מועצמת, בינה מלאכותית, ביומטריה, למידת מכונה, אבחון חיות תלת מימדית מאושרת וסריקה אנושית, ג'ומיו עוזרת לארגונים לעמוד בציות לרגולציה כולל KYC, AML ו-GDPR ולקבוע באופן מוחלט את הזהות הדיגיטלית של הלקוחות שלהם. ג'ומיו אימתה יותר מ-200 מיליון זהויות שהונפקו על ידי יותר מ-200 מדינות וטריטוריות מטרנזקציות בזמן אמת באינטרנט ובסלולר. הפתרונות של ג'ומיו משמשים חברות מובילות במגזרי השירותים הפיננסיים, כלכלת שיתוף, מטבעות דיגיטליים, קמעונאות, נסיעות ומשחקים מקוונים. הבסיס של ג'ומיו נמצא בפאלו אלטו והיא פועלת בכל העולם עם משרדים בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה ואסיה פסיפיק והיא קיבלה פרסים רבים על חדשנות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.jumio.com.

אנשי קשר

איש קשר בארה"ב
Alex Mercurio
10Fold Communications
jumio@10fold.com
(360) 635-8646

אשת קשר באירופה
Gemma Lingham
FleishmanHillard Fishburn
gemma.lingham@fhflondon.co.uk
+44-208-618-2812

 

מקור: Jumio

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), המובילה העולמית בתחום
Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020 Advanced Energy (Nasdaq: AEIS) - מובילה גלובלית בפ
Accenture והראש הדיגיטלי:  קורס מנהיגות דיגיטלית Accenture והראש הדיגיטלי מציגים: קורס מנהיגות דיגי
אילו חברות השמה בהייטק מתאימות לחברות קטנות? מנהלים חברת הייטק קטנה? שוקלים האם להתחיל לבצע את
אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה אנטרה ביו בע"מ, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
NeoTX תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners נאוטקס, חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנול
Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה
ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם Jacada, Inc חלוצה גלובלית בתוכנת אוטומציה של שירות
Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה
ארטזין תציג את מערכת ההספק המודולרית הניתנת להגדרה iHP קבוצת ספקי הכח המשובצים ארטזין של Advanced Energy
סימפוני מאחדת כוחות עם ג'קדה כשותפת הייעוץ הגלובלית Jacada, Inc., חלוצה באוטומציה חכמה של שירות לקוחות
בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בשתי קטגוריות הדו"ח השנתי של חברת המחקר הישראלית STKI לשנת 2020,
ווייפרו תרכוש את 4C, שותפת עננים מרובים מובילה של Salesforce באירופה והמזרח התיכון, עם מומחיות עמוקה בהצעת מחיר למזומן WIPRO, חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכי
ספוטיפיי ו-Universal Music Group מודיעות על הסכם רישיון גלובלי רב שנתי ספוטיפיי ו-Universal Music Group הודיעו על הסכם רי
כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5 חברת כלל ביטוח השלימה בימים אלו פרויקט שדרוג אבטחת
הליברטון יוצרת הסכם אסטרטגי עם מיקרוסופט ואקסנצ'ור כדי לקדם יכולות דיגיטליות החברות Halliburton, Microsoft Corp, ו-Accenture הו
פירמיד אנליטיקס מכריזה על המהדורה האחרונה: Pyramid v2020.10 החברה הודיעה על התחלת ההפצה של Pyramid v2020.10. ב
Kollective Technology תדגים את המדרגיות של Microsoft Teams Kollective Technology הודיעה שהיא נבחרה על ידי Mi
Analog Devices מודיעה על שילוב עם Maxim Integrated Analog Devices ו-Maxim Integrated הודיעו כי התקשרו
עד כמה חברת השמה בהייטק מלווה את המועמדים דרכה? מחפשים עבודה בהייטק? רוצים להפוך את הדרך לעבודת ה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)