ג'ומיו זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות ב"מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות" של גרטנר

דרוג:

פאלו אלטו, קליפורניה, 21 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

Jumio, הספקית המובילה של זהות אמינה מופעלת באמצעות בינה מלאכותית כשירות, זכתה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות כספקית מייצגת ב"מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות"1 האחרון של גרטנר, שפורסם ב-30 בספטמבר 2019.

ג'ומיו צוינה כספקית מייצגת בין כמה ספקים אחרים של הוכחת ואימות זהויות. לדברי הדוח, "ספקים מייצגים נבחרו על סמך אחד או יותר מאלה: שאלות תכופות מצד לקוחות גרטנר על אותו ספק לגבי מקרי שימוש של הוכחת זהויות, הספק מציע יכולות שתומכות בהוכחת ואימות זהויות באופן שהוא ייחודי, חדשני ו/או מפגין אסטרטגיית מוצרים צופה פני עתיד". בממצא חשוב של מדריך השוק נאמר: "הפרות קשות של נתונים אישיים, וגם של שמות משתמש וסיסמאות, נמשכות. בגלל המגמה הזאת ווקטורי תקיפה מתפתחים כמו הונאת זהות סינתטית, ארגונים חייבים לעבור להערכה רציפה, מבוססת סיכונים של כל זהות נטענת, בכינון הקשר וגם בכל אינטראקציה לאחר מכן".

"ההסתמכות המתמשכת על נתונים סטטיים, רשומות ציבוריות או נתונים של לשכת אשראי לבדה כדי לכונן או לאמת אמון בזהות היא כבר לא רק לא מומלצת - היא הפכה לרשלנות. בדומה, סירוב להשקיע באיסוף והערכה של סימנים שליליים וחיוביים מטיל את נטל האבטחה על הלקוחות, וזה הופך פחות ופחות קביל בעולם שדורש אינטראקציות בטוחות וללא חיכוך עם עסקים וארגונים".

"לרוע המזל, זיהוי שמבוסס על ידע (KBA) הוא עדיין חלק אינטגרלי מתהליכים רבים של זיהוי ואישור זהות מרחוק", אמר רוברט פריג, נשיא ג'ומיו. "אנחנו רואים שגרטנר ממליצה שהפתרונות להוכחת זהות המסתמכים על אימות סודות משותפים, כגון שאלות ידע מחוץ לארנק, או נתונים אישיים שזוכרים, יוצאו משימוש. לארגונים מודרניים יש עכשיו חלופה יותר בטוחה ל-KBA באמצעות אימות זהות ואישור משתמשים מבוססי ביומטריה."

בממצא חשוב אחר בדוח מצוין: "ממשיכה להיות חפיפה גדולה בין מקרי שימוש של אימות, הוכחת זהות וגילוי הונאות, שמובילה לגבולות מטושטשים מבחינת תחומי אחריות פנימיים ויכולות של ספקים. בנוסף, יש מגמה גוברת לכיוון של תיאום בין הוכחת זהות, גילוי הונאות ושיטות שמרניות מבוססות נתוני האמנה שבאופן מסורתי משמשות כדי לספק ביטחון בזהות של לקוחות חוזרים... גרטנר ממליצה, לכן, שפתרונות הוכחת זהות שמסתמכים על אימות סודות משותפים, כגון שאלות ידע מחוץ לארנק, או נתונים אישיים שזוכרים, יוצאו משימוש. הרעיון של נתונים שמאוד זוכרים אותם והם לא זמינים נעשה ארכאי מאז עליית המדיה החברתית וכתוצאה מכך שפע הנתונים שהופרו שזמינים דרך ארגונים מחתרתיים".

ג'ומיו מאפשרת להשתמש באותו אמצעי ביומטרי -- מפה תלת מימדית של הפנים -- להוכחת זהות ראשונית ואימות משתמש שוטף. סוג זה של הוכחת זהות מבוססת ביומטריה מציע חלופה בת קיימא לשיטות אימות ואישור מבוססות ידע. ארגונים מודרניים צריכים להסתמך על סימני הונאה כדי לאמת טענה לזהות של המשתמש בעולם האמיתי -- סימנים שאפשר להשתמש בהם לא רק ללקוחות חדשים (מקרי שימוש ותיקים של הוכחת זהות) אלא גם ללקוחות חוזרים. על ידי שימוש מראש באותו אמצעי ביומטרי ועל בסיס שוטף, ארגונים יכולים ליצור ביעילות רבה יותר מרכז לאימות זהויות ולהעריך באופן אמין את הזהות הדיגיטלית של משתמשים מרוחקים.

כדי להוריד עותק חינם של "מדריך השוק להוכחת ואימות זהויות" 2019 המלא, הקליקו כאן.

1Gartner “Market Guide for Identity Proofing and Corroboration,” Jonathan Care, Akif Khan, 30 September 2019.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות ג'ומיו

כשהזהות חשובה, תסמכו על ג'ומיו. המשימה של ג'ומיו היא להפוך את האינטרנט למקום בטוח יותר על ידי הגנה על הסביבות של עסקים באמצעות שירותי אימות ואישור זהות מקוונים בחזית הקידמה שבמהירות ובמדויק מחברים בין הזהות המקוונת של אדם והזהות  שלו בעולם האמיתי. פתרונות אימות הזהות מקצה לקצה של ג'ומיו נלחמים בהונאות, שומרים על ציות ומצרפים לקוחות טובים מהר יותר.

תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כולל בינה מועצמת, בינה מלאכותית, ביומטריה, למידת מכונה, אבחון חיות תלת מימדית מאושרת וסריקה אנושית, ג'ומיו עוזרת לארגונים לעמוד בציות לרגולציה כולל KYC, AML ו-GDPR ולקבוע באופן מוחלט את הזהות הדיגיטלית של הלקוחות שלהם. ג'ומיו אימתה יותר מ-200 מיליון זהויות שהונפקו על ידי יותר מ-200 מדינות וטריטוריות מטרנזקציות בזמן אמת באינטרנט ובסלולר. הפתרונות של ג'ומיו משמשים חברות מובילות במגזרי השירותים הפיננסיים, כלכלת שיתוף, מטבעות דיגיטליים, קמעונאות, נסיעות ומשחקים מקוונים. הבסיס של ג'ומיו נמצא בפאלו אלטו והיא פועלת בכל העולם עם משרדים בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה ואסיה פסיפיק והיא קיבלה פרסים רבים על חדשנות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.jumio.com.

אנשי קשר

איש קשר בארה"ב
Alex Mercurio
10Fold Communications
jumio@10fold.com
(360) 635-8646

אשת קשר באירופה
Gemma Lingham
FleishmanHillard Fishburn
gemma.lingham@fhflondon.co.uk
+44-208-618-2812

 

מקור: Jumio

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

חברת Infinidat מובילה בפתרונות אחסון בקרב ספקי הענן היקף המכירות לחברות בתחום הענן בישראל חצה את רף ה-
Comm-IT מפתחת פתרון ניהול ענני לתחום בריכות השחייה עבור חברת מיטרוניקס הפרויקט התנהל במודל Flexible R&D הייחודי של Comm-I
חברת Pcysys הודיעה על השלמת סבב גיוס שני בהיקף של 10 מיליון דולרים בלקסטון חוזרת לשוק הסייבר הישראלי עם השקעה בפלטפור
ג'קדה מקבלת את פרס שותפת ה-ISV של השנה של הספקית המובילה במרכזי שירות בענן Five9 אחרי שסיפקה בהצלחה פתרונות RPA של שירות לקוחות לקב
GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה Atomics Aeronautical Systems הודיעה שהיא פועלת עם
פעילות מיוחדת בפורום רד האט השנה: Walk the Wall לראשונה: Walk the Wall של מעבדות החדשנות הפתוחה (O
חברת F5 מכריזה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS הסכם שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים לקדם חדשנות במהיר
נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה  Encore® Engage ב-FABTECH הדור הבא הזה של טכנולוגיית הבקרים לציפוי אבקה של נ
חברת Comm-IT מגייסת למעלה מ-50 עובדים בעקבות הרחבת פעילותה חברת Comm-IT, המעסיקה כיום כ-400 עובדים, צפויה להג
ThetaRay ממנה את מורן גולדויין לסמנכ"ל משאבי אנוש גולדויין תהיה אחראית על תכנון תהליכי משאבי אנוש, ה
חברת F5 משיקה את תכנית השותפים החדשה Unity+ תכנית Unity+ מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השו
נאוטקס מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מחקר קליני החברה מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מ
Quickode פיתחה פתרון IoT לבטיחות במקומות עבודה עבור GOARC חברת Quickode מבית Comm-IT השלימה פרויקט לפיתוח פת
זינגה ואלק בולדווין מציגים שיתוף פעולה בחגיגות העשור של Words With Friends Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, מסר פ
רד האט מרחיבה חווית מפתחי Kubernetes הגרסה החדשה מספקת יכולות חדשות לעולם הפיתוח ומצייד
אילו נתונים יכולים להשפיע על גובה שכר בהייטק? בניגוד לתחומים רבים אחרים, בהם השכר הוא די קבוע בי
סיניברס וטלפוניקה משתפות פעולה כדי להציע שירות מסרונים גלובלי מאובטח חדש GSMA הודיעה שהיא מפתחת פתרון גלובלי מאובטח לשליחת
וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital Hedosophia וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital
F5 Networks ממנה את איתי אמויאל למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין במסגרת תפקידו יהיה אמויאל אחראי על פיתוח עסקי של ה
P&G רוכשת 100% חשמל מאנרגיה מתחדשת בארה"ב, קנדה ומערב אירופה חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) מודיעה שהגיעה ליעד של
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)