פלוסרב חותמת על הסכמים להספקת ציוד לשני פרויקטים גדולים של התפלת מים באוסמוזה הפוכה

דרוג:

דאלאס, 22 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

Flowserve Corporation, (NYSE: FLS), ספקית מובילה של מוצרי ושירותי בקרת זרימה לשוקי התשתיות הבינ"ל, הודיעה שחתמה לאחרונה על הסכמים להספקת המשאבות הראשיות לשני מתקנים גדולים להתפלת מי ים באוסמוזה הפוכה (SWRO), טאווילה ורביג-3.

אחרי שיושלם, המתקן בטאווילה שנמצא ממש מחוץ לאבו דאבי, איחוד האמירויות יהיה פרויקט ה-SWRO הגדול ביותר בעולם ויוכל לעבד 909,200 מטרים מעוקבים של מים ביום (מ"ק ביום). המתקן החדש רביג-3 ישרת את האזורים של ג'דה ומכה בממלכת ערב הסעודית ותהיה לו קיבולת ראשונית של 600,000 מ"ק ביום. 
פלוסרב תספק יותר מ-135 משאבות, כולל מוצרי מפתח כמו משאבות בלחץ גבוה, משאבות הגבר בלחץ גבוה ו-ERD ומשאבות מעבר שני בלחץ גבוה לפרויקטים רביג-3 וטאווילה. בשיתוף פעולה קרוב עם הלקוח ובעלי עניין אחרים, פלוסרב סיפקה פתרון משאבות שממוצב היטב לענות על ציפיות הביצועים בכל השירותים.

כספקית מובילה של טכנולוגיות התפלה ושירותי תמיכה, פלוסרב מביאה מים בטוחים ובעלות משתלמת לקהילות ברחבי העולם. למידע נוסף על פתרונות התפלה, בקרו בבקשה באתר https://www.flowserve.com/en/industries/water/desalination.

כדי לעזור לפתור את האתגרים הגדולים ביותר של בקרת זרימה, לקוחות בכל העולם מסתמכים על קווי המוצרים, ההנדסה, ניהול הפרויקטים והמומחיות בשירותים של פלוסרב. לפלוסרב יש יותר משתי מאות של ניסיון מעמיק כמשאב שאליו פונים כדי לפתור את האתגרים הכי קשים בכל ענפי התעשייה.

אודות פלוסרב: Flowserve Corp. היא אחת הספקיות המובילות בעולם של מוצרי ושירותי תנועה ובקרה של נוזלים. החברה, שפועלת ביותר מ-55 מדינות, מייצרת משאבות, אטמים ושסתומים מתוכננים ותעשייתיים וגם מגוון של שירותי ניהול זרימה קשורים. מידע נוסף על פלוסרב אפשר להשיג על ידי ביקור באתר של החברה בכתובת www.flowserve.com.

הצהרת נמל מבטחים: ההודעה לעיתונות הזאת כוללת אמירות שהן מידע צופה פני עתיד כמשמעותו בסעיף 27A של Securities Act of 1933 וסעיף 21E של Securities Exchange Act of 1934, שנאמרות בהתאם להוראות חוף המבטחים של החוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995, כפי שתוקנו. מילים או ביטויים כגון "עשויה", "חוזה", "צופה", "יכולה", "מתכוונת", "מעריכה", "מתכננת", "מצפה", "מאמינה" או מילים וביטויים דומים נועדו לזהות מידע צופה פני עתיד, שכולל אך לא רק תחזיות רווח, אמירות המתייחסות לאסטרטגיה העסקית שלנו ואמירות של ציפיות, דעות, תוכניות ואסטרטגיות עתידיות והתפתחויות חזויות שנוגעות לענף, העסקים, הפעילות והביצועים והמצב הפיננסי שלנו.

המידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על הציפיות, התחזיות, ההערכות וההנחות הנוכחיות שלנו. אמירות אלה הן רק תחזיות, לא ערובות. מידע צופה פני עתיד זה כפוף להרבה סיכונים ואי ודאויות שקשה לחזות. סיכונים ואי ודאויות אלה יכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי ממה שחזוי במידע צופה פני עתיד זה, וכוללים אך לא רק את הדברים האלה: חלק מההזמנות שלנו עשויות לא להוביל למכירות שהושלמו, וליכולת שלנו להמיר הזמנות להכנסות עם שולי רווח מתקבלים על הדעת; שינויים בתנאים הכלכליים הגלובליים והפוטנציאל של ביטולים או עיכובים לא צפויים של הזמנות של לקוחות בצבר ההזמנות המדווח שלנו; התלות שלנו ביכולת של הלקוחות שלנו לבצע השקעות הון והוצאות תחזוקה נדרשות; סיכונים שקשורים בחריגה בעלויות בפרויקטים של תשלום קבוע ובקבלת הזמנות של לקוחות למוצרים מתוכננים גדולים מורכבים לפי הזמנה; התלות הרבה של המכירות שלנו בהצלחה של תעשיות הנפט וגז, כימיקלים, ייצור חשמל וניהול מים;  ההשפעה השלילית של המחירים התנודתיים של חומרי גלם על המוצרים ושולי הרווח שלנו; היכולת שלנו לבצע ולממש את הרווחים הכספיים הצפויים מהיוזמות האסטרטגיות שלנו למיטוב והיערכות מחדש של הייצור; סיכונים כלכליים, פוליטיים ואחרים שקשורים לפעילות הבינ"ל שלנו, כולל פעולות צבאיות או אמברגו על מסחר שיכולים להשפיע על שוקי הלקוחות, במיוחד שווקים במזרח התיכון ומפיקות נפט וגז גלובליות, ואי ציות לבקרת יצוא/ יצוא מחדש, חוקים לגבי שוחד במדינות זרות, עיצומים כלכליים וחוקי ותקנות יבוא של ארה"ב; גיול מוגבר וגבייה איטית יותר של חייבים, במיוחד באמריקה הלטינית ושווקים מתפתחים אחרים; החשיפה שלנו לתנודות בשערי חליפין של מט"ח, כולל במדינות עם היפר אינפלציה כמו ונצואלה; העובדה שאנחנו מספקים מוצרים ושירותים לאמצעים של תחנות כוח גרעיניות ותהליכים קריטיים אחרים; תוצאות שליליות פוטנציאליות שנובעות מליטיגציה שאנחנו צד בה, כגון ליטיגציה שקשורה לתביעות על חומרים מכילי אזבסט; חקירה של ממשלה זרה לגבי ההשתתפות שלנו בתוכנית נפט תמורת מזון של האו"ם; ציפיות בנוגע לרכישות והשילוב של עסקים שנרכשו; היכולת שלנו לחזות ולנהל סיכוני אבטחת סייבר, כולל הסיכון של שיבושים עסקיים או הפסדים כספיים פוטנציאליים; הרווחיות הג"ג היחסית שלנו וההשפעה שלה על השימוש שלנו בנכסי מיסים נדחים, כולל זיכויי מס זרים; ההשפעה השלילית הפוטנציאלית של ירידת ערך בספרים של מוניטין או נכסים בלתי מוחשיים אחרים; התלות שלנו בספקים צד שלישי שאי ביצוע בזמן שלהם יכול להשפיע לרעה על הפעילות העסקית שלנו; האופי המאוד תחרותי של השווקים שבהם אנו פועלים; עלויות וחבויות של ציות סביבתי; הפסקות עבודה פוטנציאליות וענייני עבודה אחרים; אי יכולת שלנו להגן על הקניין הרוחני שלנו בארה"ב וגם במדינות זרות; ההתחייבות שלנו במסגרת תוכניות הפנסיה מוגדרות זכויות שלנו; וגורמים אחרים המתוארים מעת לעת בדוחות שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך.

כל המידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלה, ואנחנו לא מתחייבים לעדכן כל מידע צופה פני עתיד.

אנשי קשר

אנשי קשר למשקיעים:
Jay Roueche, Vice President, Investor Relations, (972) 443-6560
Mike Mullin, Director, Investor Relations, (972) 443-6636

איש קשר למדיה:
Lars Rosene, Vice President, Corporate & Marketing Communications, (972) 443-6644

מקור:  Flowserve Corporation

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

חברת Infinidat מובילה בפתרונות אחסון בקרב ספקי הענן היקף המכירות לחברות בתחום הענן בישראל חצה את רף ה-
Comm-IT מפתחת פתרון ניהול ענני לתחום בריכות השחייה עבור חברת מיטרוניקס הפרויקט התנהל במודל Flexible R&D הייחודי של Comm-I
חברת Pcysys הודיעה על השלמת סבב גיוס שני בהיקף של 10 מיליון דולרים בלקסטון חוזרת לשוק הסייבר הישראלי עם השקעה בפלטפור
ג'קדה מקבלת את פרס שותפת ה-ISV של השנה של הספקית המובילה במרכזי שירות בענן Five9 אחרי שסיפקה בהצלחה פתרונות RPA של שירות לקוחות לקב
GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה Atomics Aeronautical Systems הודיעה שהיא פועלת עם
פעילות מיוחדת בפורום רד האט השנה: Walk the Wall לראשונה: Walk the Wall של מעבדות החדשנות הפתוחה (O
חברת F5 מכריזה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS הסכם שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים לקדם חדשנות במהיר
נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה  Encore® Engage ב-FABTECH הדור הבא הזה של טכנולוגיית הבקרים לציפוי אבקה של נ
חברת Comm-IT מגייסת למעלה מ-50 עובדים בעקבות הרחבת פעילותה חברת Comm-IT, המעסיקה כיום כ-400 עובדים, צפויה להג
ThetaRay ממנה את מורן גולדויין לסמנכ"ל משאבי אנוש גולדויין תהיה אחראית על תכנון תהליכי משאבי אנוש, ה
חברת F5 משיקה את תכנית השותפים החדשה Unity+ תכנית Unity+ מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השו
נאוטקס מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מחקר קליני החברה מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מ
Quickode פיתחה פתרון IoT לבטיחות במקומות עבודה עבור GOARC חברת Quickode מבית Comm-IT השלימה פרויקט לפיתוח פת
זינגה ואלק בולדווין מציגים שיתוף פעולה בחגיגות העשור של Words With Friends Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, מסר פ
רד האט מרחיבה חווית מפתחי Kubernetes הגרסה החדשה מספקת יכולות חדשות לעולם הפיתוח ומצייד
אילו נתונים יכולים להשפיע על גובה שכר בהייטק? בניגוד לתחומים רבים אחרים, בהם השכר הוא די קבוע בי
סיניברס וטלפוניקה משתפות פעולה כדי להציע שירות מסרונים גלובלי מאובטח חדש GSMA הודיעה שהיא מפתחת פתרון גלובלי מאובטח לשליחת
וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital Hedosophia וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital
F5 Networks ממנה את איתי אמויאל למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין במסגרת תפקידו יהיה אמויאל אחראי על פיתוח עסקי של ה
P&G רוכשת 100% חשמל מאנרגיה מתחדשת בארה"ב, קנדה ומערב אירופה חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) מודיעה שהגיעה ליעד של
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)