CollabNet ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת

דרוג:

אטלנטה ובוסטון, 22 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

CollabNet VersionOne (CollabNet), ספקית מובילה לתכנון זריז וגמיש ופיתוח בעבודה משותפת, ו-XebiaLabs, המובילה בתיאום, התקנה ומסירה רצופה של מהדורות, הודיעו היום ששתי החברות התמזגו. השילוב, שנתמך על ידי TPG Capital, מאחד את התכנון הזריז וגמיש ופונקציית בקרת הגרסאות לארגונים בהתחלת התהליך של CollabNet עם יכולות האוטומציה של תיאום והתקנת מהדורות בסוף התהליך של XebiaLabs כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה מקצה לקצה עבור ארגונים.

בקשר לעסקה, אשוק רדי, מומחה ותיק בענף ובכיר לשעבר בברודקום, הצטרף לחברה המשולבת כמנכ"ל. הוא מחליף את פלינט ברנטון, שעוזב כדי להתמקד בעניינים אישיים ומשפחתיים אחרי קרוב לחמש שנים של ניהול מוצלח. דרק לנגון, המנכ"ל הנוכחי של XebiaLabs, ישמש כנשיא החברה המשולבת. סטיבן גרגוריו, סגן נשיא ביצועי ומנהל הכספים של XebiaLabs, ישמש כמנהל הכספים של החברה המאוחדת.

"השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק ללקוחות ארגוניים יכולות ראות וניהול מקצה לקצה שנחוצות כדי לפתח תוכנה במהירות ובאופן אמין ובטוח ובסופו של דבר לעזור להאיץ את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפיק תוצאות עסקיות", אמרו ניהל רג' וארט היידריך מ-TPG Capital. "אנחנו מברכים את פלינט על כהונה מוצלחת, ומצפים לשותפות עם אשוק, דרק והצוות המורחב כדי להמשיך להאיץ את האסטרטגיה שלנו ליצור חברה מובילה של פלטפורמות DevOps לארגונים".

XebiaLabs שהוקמה ב-2008 היא ספקית עתירת צמיחה של כלי מפתחים לניהול ואוטומציה של מהדורות. החברה מספקת תוכנה לתיאום מהדורות ומסירת יישומים שמאפשרת לארגונים לתאם, להפוך לאוטומטית ולנתח את כל צנרת מהדורות התוכנה בקנה מידה ארגוני. היכולות של XebiaLabs בסוף התהליך משלימות את תיק המוצרים לתחילת התהליך של CollabNet, שכולל את VersionOne לתכנון וניהול ארגוניים זריזים וגמישים, VS לזרימות עבודה מחוברות וראות לאורך כל זרימת הספקת הערך, ו-TeamForge לניהול בקרת גרסאות וניהול מחזור החיים של יישומים בקנה מידה ארגוני.

"יש לנו משימה לשנות באופן יסודי את האופן שבו נעשים הפיתוח והמסירה של תוכנה בארגונים", אמר רדי. "השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק פלטפורמה שתאפשר שינוי דיגיטלי בקנה מידה גדול באמצעות תהליכים זריזים וגמישים ו-DevOps כדי להסתגל, ללמוד ולשפר כל הזמן, במיוחד בעולם של יישומים וחוויות חכמים מופעלי בינה מלאכותית. אני שמח להצטרף בשעה הקריטית הזאת ומצפה לעבודה עם כל הצוות כדי להוביל את החברה המשולבת בפרק הצמיחה הבא שלה".

"XebiaLabs ביססה את עצמה כסטנדרט של DevOps בארגונים גדולים. בין הלקוחות שלנו נמנות חברות הפיננסים, בריאות וייצור הגדולות ביותר בעולם, והמיקוד שלנו הוא ביצירה של פלטפורמה שמנצלת כלים ותהליכים קיימים וגם מספקת את הגודל, הסטנדרטיזציה, האבטחה והדיווח שחברות גדולות צריכות", אמר לנגון. אני מודה על מה שהצלחנו להשיג עם התמיכה של Susquehanna Growth Equity ו-Accel. על ידי האיחוד של XebiaLabs ו-CollabNet הלקוחות המשותפים שלנו ירוויחו עכשיו את פלטפורמת ה-DevOps הזריזה וגמישה עם היכולות הכי טובות שיש בשוק. זה גורם משנה מצב עבור עסקים שצריכים למקסם את נכסי יישומי התוכנה שלהם תוך התמודדות עם דרישות רגולציה, ציות ואבטחה מורכבות".

בתפקידו האחרון רדי ניהל את חטיבת התוכנה הארגונית של ברודקום שהיקפה מיליארדי דולרים, שם עזר ליצור פלטפורמה שעוזרת לארגונים גלובליים להגדיל את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפוך עסקים דיגיטליים בזמן אמת. עם קריירה של יותר מ-25 שנים בתוכנה ארגונית וניסיון מעמיק בשינוי באמצעות זריזות וגמישות ו-DevOps, רדי מילא תפקידי ניהול בכמה חברות Fortune 500 בכללן IBM, CA Technologies, Rational Software, האניוול ונוברטיס. רדי יעבוד בניהול החברה המשולבת באופן קרוב עם לנגון וגרגוריו, שניהם מנהלים מנוסים בתוכנה.

"אני מודה לעמיתיי ב-CollabNet על ההצלחה שנוצרה בזכות העבודה הקשה והמסירות שלהם", אמר ברנטון. "אני גאה בכל מה שבנינו ביחד, אבל החלטתי שזה הזמן המתאים עבורי לחזור לקליפורניה ולהתחיל את הפרק הבא בחיי. CollabNet ו-XebiaLabs נמצאות בידיים חזקות ומוכשרות עם אשוק, דרק ו-TPG Capital, ואני בטוח שבניהולם החברה המאוחדת תשיג הצלחה וגודל גדולים אפילו יותר".

ברקליס, Evercore ו-KeyBanc שימשו כיועצים הפיננסיים של TPG Capital ו-CollabNet, ו-Ropes & Gray LLP שימשו כיועצים המשפטיים. Shea & Company שימשו כיועצים הפיננסיים של XebiaLabs, ו-Weil, Gotshal & Manges LLP שימשו כיועצים המשפטיים. בעלי המניות הקיימים של XebiaLabs, Susquehanna Growth Equity ו-Accel, מכרו את ההחזקות שלהם בחברה כחלק מהאיחוד. תנאים נוספים של העסקה לא פורסמו.

אודות CollabNet VersionOne

CollabNet VersionOne היא ספקית מובילה של פלטפורמות לניהול זרימת הערך, תכנון זריז וגמיש, DevOps וניהול קוד מקור. המוצרים שלה מספקים למובילי ענפים עסקיים וממשלתיים גלובליים פתרון מלוכד שמאפשר להם להגות רעיונות, ליצור ולתאם את זרימת הערך דרך צינורות הספקה רציפים עם תוצאות עסקיות מדידות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.collab.net.

אודות XebiaLabs 

המשימה של XebiaLabs היא לעזור לחברות גדולות להאיץ את מהדורות התוכנה שלהן עם אמינות רבה יותר - לא משנה כמה התשתית מגוונת או כמה התהליך מורכב. פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs היא פתרון התיאום והדיווח של שרשרת כלי ה-DevOps מקצה לקצה היחיד בענף, שמספק את האוטומציה, הבקרה והראות שארגונים צריכים כדי לספק תוכנה מהר יותר ועם פחות סיכון. באמצעות פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs, ארגונים יכולים לחבר את כל כלי ה-DevOps שלהם, לנהל את האינטראקציות שלהם, להתקין בכל סביבה וליצור מרכז נתונים לצורך דיווח, בלי כתיבת סקריפטים אד-הוק ותחזוקה אינסופית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.xebialabs.com.

אודות TPG

TPG היא חברת נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה שהוקמה ב-1992 עם נכסים מנוהלים של יותר מ-119 מיליארד דולר ומשרדים באוסטין, בייג'ינג, בוסטון, דאלאס, פורט וורת, הונג קונג, יוסטון, לונדון, לוקסמבורג, מלבורן, מוסקבה, מומבאי, ניו יורק, סן פרנסיסקו, סאול וסינגפור. פלטפורמות ההשקעה של TPG הן במגוון רחב של סוגי נכסים, כולל השקעות פרטיות, הון צמיחה, נדלן, אשראי והשקעות בחברות ציבוריות. המטרה של TPG היא ליצור מוצרים ואפשרויות דינמיים למשקיעים שלה אבל גם להנהיג משמעת ומצוינות תפעולית באסטרטגיית ההשקעה ובביצועים של התיק שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tpg.com.

אנשי קשר

מדיה
Olivia Heel, Catapult PR-IR
oheel@catapultpr-ir.com
303-581-7760

Hannah Inman
press@xebialabs.com

TPG
Luke Barrett and Courtney Power
media@tpg.com

מקור: TPG

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

ג'קדה תציע פתרונות אוטומציה של שירות לקוחות שקל להתחיל להפעיל למרכזי שירות שנפגעו ממגיפת קוביד-19 Jacada, Inc., חלוצה גלובלית בתוכנת אוטומציה של שיר
BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים BlueSnap בחרה בפלטפורמה הווירטואלית של F5 על מנת ל
טיפים לפתיחת חנות אינטרנטית מעוניינים למכור דרך האינטנרט? בואו לקרוא איך עושים
VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19 VDX.tv השיקה יוזמה של תשדירי שירות בווידיאו דיגיטל
US Lighting Group מפתחת נורת לד UV כדי לעזור להילחם בהתפשטות של פתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19 US Lighting Group הודיעה שהיא מפתחת נורת לד UV מסח
רוקאאוט מוסרת את התוכנה לאיתור מהיר של באגים חינם לארגוני בריאות שנלחמים בקוביד-19 Rookout, הפלטפורמה מהדור הבא שעוזרת למהנדסים לבנות
הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat בפרויקט, שהחל בפברואר והסתיים לאחרונה, הוטמעו שני
תעשיית המשחקים מתאחדת כדי לקדם מסרים של ארגון הבריאות העולמי נגד קוביד-19 תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר
Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals
ThetaRay מצטרפת לתכנית השותפים של מייקרוסופט ThetaRay, ספקית מובילה של ניתוחי ביג דאטה מבוססי A
ספקי שירות גלובליים נמצאים יותר תחת התקפות DDoS מחקר חדש של מעבדות F5 Labs: 77% מכלל אירועי האבטחה
דיאדיק מודיעה על רישיון מחקר לא בלעדי עם WuXi Biologics Dyadic International הודיעה על התקשרותה בשיתוף פעו
ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-180% ב-2019 בהשוואה ל-2018 Neustar, Inc הודיעה שמרכז המבצעים של האבטחה (SOC)
יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm המחקר העסקי הממושך ביותר של האינטרנט של הדברים מרא
משה ינאי, מנכ"ל Infinidat הישראלית, בפניה אישית ללקוחות החברה Infinidat מציעה שירותים בחינם כדי לעזור ללקוחות לה
LeadsRx מרחיבה את העסקים עם המפיצה הראשונה Puzzle Ads מברזיל LeadsRx התרחבה מחוץ לארה"ב עם המפיצה ראשונה שלה, P
ווייפרו משיקה את היחידה העסקית מיקרוסופט לפתרונות שינוי דיגיטלי WIPRO חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים
ThetaRay מובילה בפתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומקבלת ציון מושלם פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר
סיקסגיל מציגה את Darkfeed Darkfeed™ הוא רשימה שחורה של אינדיקטורים זדוניים ע
CTC Global מכריזה על מערכת ACCC InfoCore™ וההתקנה המסחרית הראשונה בעוד התפתחות של טכנולוגיית המוליכים, CTC Global הש
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)