הלמידה המקוונת באיחוד האמירויות במגיפת קוביד-19 באמצעות שותפות של אנקבוט ומדיהסייט.

דרוג:

מדיסון, וינקונסין, 29 באפריל 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

השימוש בלמידת וידאו גדל במהירות במזרח התיכון בגלל שותפות חדשה בין מדיהסייט Mediasite  ואנקבוט Ankabut , רשת המחקר והחינוך הלאומית  (NREN)המתקדמת של איחוד האמירויות. מדיהסייט היא ספקית הווידאו המועדפת של אנקבוט, המציעה לכל המכללות, האוניברסיטאות והגופים הממשלתיים באזור שירותים משתלמים כדי להתחיל או להרחיב את יוזמות הלימוד הדיגיטלי שלהם, שחיוניות במיוחד עכשיו כשמוסדות חייבים לפנות ללמידה מקוונת בגלל מגיפת קוביד-19.

"לכידת הרצאות ולמידת וידאו באיחוד האמירויות ממשיכות להתפתח, ואנחנו רואים ביקוש גדל וגידול בשימוש במדיהסייט באזור, במיוחד באקלים בנוכחי", אמר רוב ליפס, סגן נשיא ביצועי, Sonic Foundry, היוצרת של מדיהסייט. "השוק באיחוד האמירויות מעריך את הגמישות באופן שבו מדיהסייט מותקנת, והשותפות הזאת מאפשרת סביבת שירותי ענן מרובי דיירים בתוך המדינה -- שינוי מצב באזור, כי זה יוצר למוסדות דרך אמינה, ישימה וחסכונית לאמץ למידת וידאו".

ליפס המשיך: "אנחנו מאוד נרגשים להתחיל את השותפות הזאת עם אנקבוט ומצפים לעזור לעוד מורים ולומדים באזור לחוות את הכוח של מדיהסייט לשנות את האופן שבו הם מלמדים ולומדים".

אנקבוט, יוזמה של המשתמשת הוותיקה במדיהסייט אוניברסיטת חליפה באבו דאבי, מחברת ביחד בתי ספר וגופים ברחבי איחוד האמירויות. היא מספקת תשתית מחשוב כדי לסלק חסמים לשימוש בטכנולוגיה ולאפשר למוסדות להכליל טכנולוגיות חינוכיות בכיתות ובחדרי תרגול.

השותפות עם מדיהסייט מאפשרת למוסדות המשתתפים לחבר כל מספר של פתרונות לכידת הווידיאו של מדיהסייט שיש להם להתקנת מדיהסייט המאובטחת ומנוהלת באופן מרכזי של אנקבוט. זה מספק למוסדות תשתית מדרגית בתוך המדינה להקלטת, הספקת וניהול וידאו. מוסדות יכולים לרכוש את מדיהסייט ישירות באמצעות אנקבוט, שתארח את ההתקנה עבורם.

"מטרת השותפות של אנקבוט עם Sonic Foundry היא להציע למגזר החינוך באיחוד האמירויות פלטפורמת תקשורת וידאו שתיצרך כשירות תוכנה בענן שמנצל את רשת NREN המהירה של אנקבוט, וגם שירותי ענן של אנקבוט", אמר פאהם אל נועיימי, מנכ"ל אנקבוט. "מדיהסייט תאפשר למוסדות חינוך למטב עלויות, לשפר את היעילות ולהתמקד בשימוש שלהם בווידאו כמו לכידת הרצאות, הזרמת וידאו ושיתוף. הזמינות של הפלטפורמה הזאת למוסדות אקדמיים באיחוד האמירויות תחזק את פתרונות הלימוד מרחוק שלהם במגיפת קוביד-19".

ליפס ממדיהסייט יציג את המצגת Enable Digital Learning Campus-Wide with Mediasite Video ב-18 במאי במפגש המשתתפים הווירטואלי 2020 של אנקבוט.

המערכת לניהול ושידור אינטרנטי של תוכן וידאו מדיהסייט שסומכים עליה 5,200 מוסדות חינוך, חברות, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים, הופכת לאוטומטיים במהירות ובאופן משתלם את הלכידה, ניהול, הספקה וחיפוש של וידאו חי ולפי דרישה.

אודות אנקבוט

אנקבוט, רשת המחקר והחינוך הלאומית  (NREN)המתקדמת של איחוד האמירויות המציעה למוסדות אקדמיים חיבור לרשתות חינוך אחרות ברחבי העולם. בנוסף לחיבור אוניברסיטאות, אנקבוט יכולה לחבר בתי ספר ומוסדות ציבוריים ביחד ברחבי איחוד האמירויות עם מודל עלויות יעיל. אנקבוט גם משתפת פעולה בזירה הלאומית, של מועצת המפרץ לשיתוף פעולה והבין לאומית ומייצגת את איחוד האמירויות בכנסים, תערוכות ופורומים. המטרה של אנקבוט היא להציע שירותי מחשוב מקצועיים וחדשניים עם התמקדות במגזר המחקר והחינוך. השירותים כוללים ענן, חיבור, תשתית מחשוב, שירותי ניהול ושירותים מקצועיים כמו ייעוץ במחשוב, ניהול פרויקטים, רישיונות, הדרכה ופיתוח. אנקבוט מחברת יותר מ-80 דיירים באמצעות שידרה של 10G וחיבורי גישה של 1G. היא מאפשרת רשת קהילתית סגורה שמאפשרת העברה של שירותים בזמן אמת כמו תקשורת קול ווידאו, שירותים קריטיים מבחינת הזמן כמו מחשוב ענן, שירותי אינטרנט ציבורי, אחסון באינטרנט (C panel), מיקום משותף, Edu- roam, מחשוב עתיר ביצועים (HPC), מערכת ניהול למידה (LMS), מימשק שולחן עבודה וירטואלי (VDI), מערכת Mozoon ומערכת לניהול ספריות Sierra.

אנקבוט תומכת ביוזמות בסביבת הלמידה המתוקשבת, תוכן ספריות ומערכות הפצה ושיתוף פעולה במחקרים. אנקבוט מאמינה שזיהוי היוזמות האלה והצעת תמיכה של רשת, עיבוד ואחסון היא הדרך הטובה ביותר לפתח גישה קולקטיבית של שיתוף פעולה למחקר וחינוך. פרויקט אנקבוט ממומן במשותף על ידי קרן ICT, אוניברסיטת חליפה ותמיכה של החברים. אנקבוט מנוהלת על ידי אוניברסיטת חליפה והמנכ"ל של אנקבוט הוא מר פאהם אל נועיימי.

אודות About Sonic Foundry®

Sonic Foundry (OTC: SOFO) היא המובילה הגלובלית בפתרונות של לכידה, ניהול והזרמת וידאו. פלטפורמת הווידאו שלה מדיהסייט שסומכים עליה 5,200 מוסדות חינוך, חברות, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים ביותר מ-65 מדינות, הופכת לאוטומטיים במהירות ובאופן משתלם את הלכידה, ניהול, הספקה וחיפוש של וידאו זורם חי ולפי דרישה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.mediasite.com וב-@mediasite.

© 2020 Sonic Foundry, Inc.. שמות מוצרים ושירותים המוזכרים בזאת הם שמות המסחר של Sonic Foundry, Inc. או של בעליהם, בהתאמה.

קשרי מדיה

Nicole Wise, Director of Communications
920.226.0269
nicolew@sonicfoundry.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית - הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברו
בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב
תרופה פוטנציאלית חדשה תקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19 NanoViricides, מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מא
מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020 Neustar, Inc פרסמה את דו"ח איומי הסייבר והטרנדים ה
Guardian External Workforce זמינה לרכישה במרכז היישומים של SAP® AlertEnterprise הודיעה ש-Guardian External Workfor
Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב-Peer39 חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ThreatConnect רוכשת את חלוצת כימות סיכוני סייבר Nehemiah Security ThreatConnect, Inc.®, הספקית של פתרונות פעילות האב
קפיצת ענק לרובוטי חיטוי בכל העולם UVD Robots היצרנית המובילה בעולם של רובוטי חיטוי,
ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת על פי דוח מצב שירותי היישומים לשנת 2020, 60% מהארג
DiaSorin ו-MeMed הישראלית חתמו על שיתוף פעולה אסטרטגי יצרנית המכשור הרפואי הבינלאומית DiaSorin דיאסורין
נער עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בהודו נער מצ'נאי עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בה
אדני מדורגת כבעלת ייצור החשמל הסולרי הגדולה ביותר בעולם הדירוג האחרון של חברות סולריות גלובליות על ידי מרק
תעשיות מסוכנות מוכנות לזינוק ענק לסיכון דינמי ועם הדמיה ספרה, Sphera, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה, נת
ArrowSphere נבחרה על ידי טלנור כפלטפורמת תיווך עננים אסטרטגית מרובת רמות ספקית הטכנולוגיה הגלובלית Arrow Electronics, Inc ה
גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של  F5 חברת גילת טלקום בחרה בתשתית ניהול התעבורה של F5 ומ
ניוסקייל פאוור עושה היסטוריה עם הכור המודולרי הקטן הראשון NuScale Power הודיעה שהוועדה להסדרת פעילות הגרעין
DCG נכנסת לכריית ביטקוין באמצעות החברה הבת האחרונה: פאונדרי Digital Currency Group, חברה בינלאומית שבונה, קונה
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכו
למה גם למומחים כדאי לעבוד עם חברות השמה בהייטק? בהייטק יש פלח מסוים של עובדים, עובדים מומחים. מדוב
מיצובישי מקבלת רישיון לפטנטים של טכנולוגיה היברידית מפייס פייס, חלוצה בטכנולוגיות של רכב חשמלי היברידי, הודי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)