מינויים חשובים של מנהלים תומכים בהמשך ההשקעה והמחויבות של סינג'נטה בעסקי הזרעים באירופה

דרוג:

באזל, שווייץ, 27 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

סינג'נטה Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של מנהלים שתומכים בהמשך הצמיחה וההשקעה בעסקי הזרעים שלה באירופה ובעולם.

גאל הילי, כעת מנהל הגנת גידולים מזרח אירופה, ממונה למנהל זרעים אזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ומחליף בניהול האזור את ג'סטין וולף, ששימש כמנהל זרעים אזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מ-2018 וממונה למנהל זרעים אזורי של צפון אמריקה.

"סינג'נטה חייבת לזכות בשוק הזרעים האירופי החשוב. בניהולו של ג'סטין, יצרנו ארגון שמתמחה בזרעים, שאיפשר לנו להביא למגדלים את הייעוץ הארגונומי המעמיק שהם צריכים", אמר ג'ף רואו, נשיא סינג'נטה זרעים. "הגדלנו משמעותית את הגודל של הצוותים המסחריים והטכניים שלנו שפונים למגדלים, והרחבנו את תיק התירס והחמנית שלנו".

גאל הילי הצטרף לסינג'נטה ב-2017 כמנהל מזרח אירופה ותחת ניהולו הצוות הגדיל נתח שוק בעסקי הזרעים וגם בהגנה על יבולים. הוא הגיע אלינו מחברת הכימיקלים דאו שם היה מנהל השיווק הגלובלי. לפני כן הוא היה 14 שנים ב-Dow AgroSciences בתפקידי ניהול בכירים תפעוליים ומסחריים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

"גאל מביא ניסיון חקלאי יוצא דופן, ואני בטוח שהניהול שלו יאפשר לנו להמשיך את התנופה שלנו בעשייה רבה יותר עבור המגדלים כדי לתת להם את המוצרים, השירותים והחידושים המובילים בעולם שהם צריכים כדי לשגשג", אמר רואו. "זאת תקופה מרגשת באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה כשאנו מתקרבים עוד להיות החברה הראשונה שתמסחר חיטה היברידית בקנה מידה גדול בנוסף לתיק מוצרים שכבר עכשיו חזק בזרעי תירס וחמנית".

דיוויד הולינרייק, כיום מנהל זרעים אזורי צפון אמריקה, מונה למנהל אסטרטגיית ותיק הזרעים הגלובליים, ויוביל פיתוח ותכנון של אסטרטגיות ארוכות טווח עבור עסקי הזרעים הגלובליים, כולל תמיכה באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה כדי שימשיך לספק יותר מוצרים מובחרים וחדשניים למגדלים. כל המינויים ייכנסו לתוקף ב-15 ביוני, וכל השלושה יהיו כפופים לג'ף רואו. 

אודות סינג'נטה

סינג'נטה Syngenta היא אחת מחברות החקלאות המובילות בעולם. השאיפה שלנו היא לעזור להזין את העולם באופן בטוח תוך שמירה על כדור הארץ. מטרתנו לשפר את הקיימות, האיכות והביטחון של החקלאות באמצעות מדע מהמעלה הראשונה ופתרונות גידולים חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למיליוני חקלאים ברחבי העולם לנצל טוב יותר משאבי חקלאות מוגבלים. עם 28,000 אנשים ביותר מ-90 מדינות אנחנו פועלים כדי לשנות את האופן שבו מגדלים גידולים. באמצעות שותפויות, שיתופי פעולה ותוכנית הגידול הטוב אנחנו מחויבים לשיפור התפוקה של משקים חקלאיים, הצלת אדמות מהגרעה, חיזוק המיגוון הביולוגי והפחת חיים חדשים בקהילות כפריות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.syngenta.com ו-www.goodgrowthplan.com. תעקבו אחרינו בטוויטר בכתובות www.twitter.com/Syngenta ו-www.twitter.com/SyngentaUS.

הודעת אזהרה בנוגע למידע צופה פני עתיד

מסמך זה עשוי להכיל מידע צופה פני עתיד שניתן לזיהוי על ידי מונחים כגון "צופה", "מתכננת", "חוזה", "מעריכה", "מתכוונת", "לפי התכנון" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. המידע הזה עשוי להיות כפוף לסיכונים ואי ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מהמידע הזה. מבחינת סינג'נטה, סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים סיכונים שקשורים להליכים משפטיים, אישורי רגולציה, פיתוח של מוצרים חדשים, התגברות התחרות, סיכוני אשראי של לקוחות, תנאי כלליים של השוק והכלכלה, ציות ותיקון, זכויות קניין רוחני, היישום של שינויים ארגוניים, ירידת ערך של נכסים בלתי מוחשיים, התחושות של הצרכנים לגבי יבולים ואורגניזמים שעברו שינוי גנטי או כימיקלים שמגנים על יבולים, שינויי אקלים, שינויים בשערי חליפין ו/או מחירי הסחורות, הסדרי הספקה ממקור יחיד, אי ודאות פוליטית, אסונות טבע והפרת בטיחות נתונים או שיבושים אחרים בטכנולוגיית המידע. סינג'נטה לא מתחייבת לעדכן מידע צופה פני עתיד כדי שישקף תוצאות בפועל, הנחות שהשתנו או גורמים אחרים.

אנשי קשר

Media Relations Central Line
+41 61 323 23 23
media.relations@syngenta.com
 
External Communications & Campaigns Head EAME
Anna Bakola
+32 (0) 2 642 27 12, +32 (0) 488 43 94 85
anna.bakola@syngenta.com

מקור:  Syngenta

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-
בומברדייה מאשרת את תמיכתה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום בומברדייה אישרה את תמיכתה בהתחייבויות של אלסטום לט
OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים חברת OwnBackup, המספקת פלטפורמה מובילה של המשכיות
אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה
Narkasa תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו חברת נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונ
INVNT מושקת עם שירותים ב-4 תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים ברחבי העולם [INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחו
דול מכריזה על הבטחותיה ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ Dole תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פ
אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעו
Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה שיתוף הפעולה יעזור לגבש את אב הטיפוס של ההייפרלופ
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק חשוב בגמביה אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה בא
הזוכים בפרס Stevie® הגדול הוכרזו בפרסי Stevie של המזרח התיכון 2020 פרסי Stevie הודיעו על הזוכים בפרס Stevie הגדול בפר
הדוח השנתי של תרו זמין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שהדוח השנתי שלה על ג
בומברדייה מודיעה על הבחירה של מועצת המנהלים בומברדייה הודיעה שכל המועמדים בחוזר ייפויי הכוח של
Retail Pro® מגבירה את השירותים בזמן קוביד-19 Retail Pro International השלימה את החלק השלישי של
בומברדייה מודיעה על אסיפה שנתית וירטואלית של בעלי המניות   בומברדייה תערוך את האסיפה השנתית של בעלי המניות של
קבוצת בורן מרחיבה גלובלית את השותפות עם אקיניאו BORN Group, סוכנות דיגיטלית מובילה לניהול חוויית ה
VerifyMe וטקינד יוצרות קשר אסטרטגי כדי לטפל באימות מוצרים והגנה על מותגים בשוק התרופות של הודו VerifyMe שמחה להודיע על התקשרותה בקשר אסטרטגי עם T
אנדרסן גלובל נכנסת לאסוואטיני ומרחיבה את הנוכחות באפריקה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה באפריקה הדרומית
חברת אינפינידום שעוסקת באבטחת GPS סוגרת סיבוב סיד חברת ההזנק הישראלית infiniDome שעוסקת באבטחת GPS ס
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה ראשון בצ'אד אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם Kreich A
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)