DCG נכנסת לכריית ביטקוין באמצעות החברה הבת האחרונה: פאונדרי

דרוג:

ניו יורק, 27 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 Digital Currency Group (DCG), חברה בינ"ל שבונה, קונה ומשקיעה בחברות בלוקצ'יין, הודיעה היום על חברת בת חדשה בבעלות מלאה: Foundry. פאונדרי, שהוקמה בשקט ב-2019, מציעה ניסיון מוסדי, הון ומודיעין שוק לכורים ויצרנים של נכסים דיגיטליים, ומספקת להם את המשאבים כדי לבנות, לתחזק ולאבטח רשתות מבוזרות. מייק קולייר, לשעבר מנהל בכיר ב-Core Scientific, מונה למנהל הכללי של פאונדרי.

פאונדרי נוצרה כדי לתת מענה לביקוש המוסדי לשיפור הגישה להון, יעילות השוק והשקיפות בתעשיית כריית הביטקוין. החברה מציעה עכשיו שלושה שירותים לסביבת הכרייה: מימון ורכישת ציוד, כרייה ותביעת חזקה, ושירותי ייעוץ. מאז הקמתה, פאונדרי כבר התגלתה כאחת מכורות ביטקוין הגדולות ביותר בצפון אמריקה. היא גם נתנה עשרות מיליוני דולרים כמימון לציוד לארגונים אחרים ועזרה לרכוש בערך מחצית מהציוד לכריית ביטקוין שסופק בצפון אמריקה השנה.

"אנחנו רוצים לאפשר תשתית מבוזרת בכלכלה הדיגיטלית החדשה, והעבודה שלנו תתמוך בפיתוח והצמיחה של פעילות הכרייה -- במיוחד בצפון אמריקה", אמר מייק קולייר, מנכ"ל פאונדרי. "אנחנו עסק שנבנה על ידי כורים למען כורים, ואנחנו משתפים פעולה עם יזמים ששותפים לחזון שלנו לקדם את התעשייה וליצור סביבת כרייה מבוזרת".

DCG התחייבה להשקיעה יותר מ-100 מיליון דולר בפאונדרי עד סוף 2021. בפעם הראשונה, לכורים ויצרנים יש גישה לשותפים מהימנים ומשאבי הון דרך הרשת החזקה של DCG.

"המשימה שלנו ב-DCG היא להאיץ את הפיתוח של מערכת פיננסית טובה יותר", אמר בארי זילברט, מייסד ומנכ"ל DCG. "הכרייה של נכסים דיגיטליים ותביעת החזקה עליהם מהוות את עמוד השידרה של טכנולוגיית הבלוקצ'יין שתניע את ההתפתחות בזאת. פאונדרי מביאה משאבים והנחיה קריטיים לפינה חיונית של התעשייה, ולמייק קולייר והצוות שלו יש את המומחיות, האמינות והיושרה כדי לתמוך בצרכים המתפתחים של כורים ויצרנים".

פאונדרי מתמקדת ביצירת שותפויות עם שחקני מפתח בתעשיית הכרייה ותביעת החזקה כדי ליצור גישה רבה יותר לכריית נכסים דיגיטליים, ביזור ההזדמנות הג"ג והבאת יותר לגיטימיות ושקיפות לסביבה של כריית ביטקוין. בנוסף, DCG מצפה לעבוד באופן קרוב עם חברות אנרגיה וממשלות כדי לעזור להן לגבש ולבצע את אסטרטגיית הכרייה שלהן.

"ההבנה של פאונדרי בתעשייה הכרייה והתמיכה המלאה של DCG הפכה אותה לשותפת מפתח בהתרחבות שלנו ברחבי צפון אמריקה בשנה האחרונה. אנחנו מתכוונים להמשיך לשתף פעולה עם פאונדרי כשאנו מתמקדים בהגדלת נתח השוק הגלובלי שלנו", אמר ג'ורדן צ'ן, מנהל התפעול של יצרנית מכונות הכרייה משנז'ן MicroBT.

"באמצעות העבודה של פאונדרי והתמיכה הפיננסית בלקוחות הקצה שלנו, הצלחנו לספק מספר גדול של מכונות לארה"ב השנה", אמרה סו קה, המנהלת הגלובלית של המכירות והשיווק של אנטמיינר בביטמיין. "השירותים ברמה מוסדית של פאונדרי לעסקים בצפון אמריקה והמומחיות של הצוות שלה מילאו תפקיד מפתח בכך שזה קרה. אנחנו מצפים לעבודה הקרובה עם פאונדרי כדי להגיע לאפילו יותר לקוחות ולספק להם חוויה טובה אפילו יותר".

בנוסף לפאונדרי, DCG היא חברת האם של Grayscale Investments, מנהלת הנכסים הגדולה ביותר בתעשיית המטבעות הדיגיטליים, Genesis, הברוקרית הראשית של מטבעות דיגיטליים עם שירות מלא הראשונה בעולם ו-CoinDesk, חברת והמדיה והאירועים המובילה בתעשיית הבלוקצ'יין. DCG היא גם משקיעה ביותר מ-160 חברות ברחבי העולם. קולייר והצוות שלו נמצאים ברוצ'סטר, ניו יורק.

אודות פאונדרי

פאונדרי, חברת בת של DCG, היא חברת מימון וייעוץ שמתמקדת בכרייה של נכסים דיגיטליים ותביעת החזקה עליהם. עם משימה לאפשר תשתית מבוזרת לעולם דיגיטלי, פאונדרי מספקת לעסקים של כריית נכסים דיגיטליים בצפון אמריקה הון ומודיעין. פאונדרי נמצאת ברוצ'סטר, ניו יורק. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר foundrydigital.com.

אודות DCG

Digital Currency Group שהוקמה ב-2015 על ידי בארי זילברט היא חברה גלובלית שבונה, קונה ומשקיעה בחברות בלוקצ'יין בכל העולם. בהיותה המשקיעה הכי פעילה בתחום הבלוקצ'יין, DCG נמצאת במרכזה של תעשיית הבלוקצ'יין והיא תומכת ביותר מ-160 חברות ביותר מ-30 מדינות. בנוסף לתיק ההשקעות שלה, DCG היא חברת האם של Grayscale Investments, Genesis, CoinDesk ופאונדרי. פאונדרי נמצאת בעיר ניו יורק. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר dcg.co.

אנשי קשר

מדיה
Mark Murphy
press@dcg.co
media@foundrydigital.com

מקור: Digital Currency Group

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

Brightcove חושפת מותג חדש ונועז חברת ברייטקוב הודיעה על עיצוב מחדש מוחלט של המותג
סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps Centerity Systems, פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ני
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית Ideematec Inc, הספקית הגלובלית המובילה של מערכות ע
"Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס
Sphera משיקה תוכנה פורצת דרך לניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים
האם חברות השמה להייטק דורשות תשלום ממחפשי העבודה? מחפשים עבודה בהייטק? עובדים כבר אבל מחפשים את ההזד
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 חברת Prevailion, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על
בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף) Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation,
Virtustream מכריזה על  xStreamCare Services™ Virtustream הכריזה על xStreamCare Services לאבטחה
מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר MessageBird מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי
ג'קדה זוכה להכרה שנה שנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכ
טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי Triller יוכלו להזרי
הושלמה ההתקנה של הגג הסולרי החזק ביותר בעולם PVH אירופה, המטה הגלובלי של טומי הילפיגר והמשרדים
TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software TA Associates הודיעה שהשלימה השקעת צמיחה גדולה ב-P
PTR Robots מציגה את הרובוט המרים הנייד הראשון בעולם שגם מעביר וגם משקם חולים הרובוט של PTR Robots, שפותח במשותף עם אנשי מקצוע מ
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקו
Advanced Energy מציגה פלטפורמת פירומטריה חדשה חדשנית לניטור ייצור Advanced Energy הודיעה על התחלת ההפצה של פלטפורמת
CompleteView 20/20 של סליינט סיסטמס מקבלת אישור של SIRA אחרי שעברה בדיקות וניסויים קפדניים, סליינט סיסטמס
PDI מתחילה להפיץ פתרון לוגיסטיקה מבוסס ענן בינ"ל לשרשרת האספקה של הדלק תוכנת הלוגיסטיקה ההוליסטית של החברה תוכננה במיוחד
מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 מייביניר הודיעה על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)