ניוסקייל פאוור עושה היסטוריה עם הכור המודולרי הקטן הראשון

דרוג:

פורטלנד, אורגון, 28 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

ניוסקייל פאוור NuScale Power הודיעה היום שהוועדה להסדרת פעילות הגרעין של ארה"ב (NRC) השלימה את שלב 6 -- השלב האחרון והסופי -- בבדיקה של הבקשה לאישור התכנון (DCA) של הכור המודולרי הקטן (SMR) פורץ הדרך של החברה עם ההנפקה של הדוח הסופי של הערכת הבטיחות (FSER).

FSER מציין את השלמת הבדיקה הטכנית והאישור של התכנון של ה-SMR של ניוסקייל. עכשיו אחרי שהשלב האחרון הזה של ה-DCA של ניוסקייל הושלם, הלקוחות יכולים להתקדם עם תוכניות לפתח תחנות כוח של ניוסקייל מתוך הבנה ש-NRC אישרה את היבטי הבטיחות של התכנון של ניוסקייל.

"זאת אבן דרך משמעותית לא רק עבור ניוסקייל אלא גם לכל מגזר הגרעין בארה"ב ולטכנולוגיות הגרעיניות המתקדמות האחרות שיבואו לאחר מכן. היא מבססת באופן ברור את ההובלה של ניוסקייל ושל ארה"ב במרוץ להביא את ה-SMR לשוק. האישור של התכנון של ניוסקייל הוא הישג אדיר וברצוננו להביע את תודתנו העמוקה ל-NCR על הבדיקה המקיפה שלה, למשרד האנרגיה של ארה"ב על המחויבות המתמשכת שלו לשותפות הפרטית- ציבורית המצליחה שלנו להביא לשוק את ה-SMR הראשון בארה"ב, ולאנשים הרבים האחרים שהקדישו אין ספור שעות להפוך את הרגע יוצא הדופן הזה למציאות", אמר היו"ר והמנהל הכללי של ניוסקייל ג'ון הופקינס. "בנוסף, המימון לשיתוף בהוצאות שמספק הקונגרס בשנים האחרונות האיץ את ההתקדמות של ניוסקייל בתהליך אישור התכנון של NCR. בשביל לעשות את זה תוכנית ה-SMR של משרד האנרגיה נוצרה, וההצלחה שלנו היא תוצאה של תמיכה דו מפלגתית חזקה של הקונגרס".

ה-DCA של ניוסקייל הושלמה בדצמבר 2016 והתקבלה על ידי NRC במרץ 2017. תהליך הבדיקה הפגין את הפשטות של התכנון של ה-SMR של ניוסקייל ואת היסודיות של הבקשה של החברה. לדוגמה, במהלך שלב 1 המחמיר של תהליך הבדיקה, שכלל 115,000 שעות שהוקדשו לבדיקת ה-DCA, NCR ביקשה מספר קטן בהרבה של בקשות למידע נוסף בהשוואה לבקשות אחרות לאישור תכנונים. ניוסקייל הוציאה יותר מ-500 מיליון דולר, עם תמיכה של Fluor, ויותר מ-2 מיליון שעות עבודה כדי לפתח את המידע שנדרש להכנת בקשת ה-DCA שלה. החברה גם הגישה 14 דוחות נושא נפרדים בנוסף ליותר מ-12,000 העמודים של בקשת ה-DCA שלה ומסרה יותר מ-2 מיליון עמודים של מידע תומך לביקורות של NRC.

"NRC נטלה על עצמה את האתגר של בדיקת ה-DCA של הכור המודולרי הקטן הראשון אי פעם, שבזמנו היה אבן דרך חשובה לא רק עבור ניוסקייל אלא גם לכל תעשיית הגרעין. ניוסקייל מעריכה את המחויבות, הזמן והמאמץ של NCR לאורך התהליך הרב שנתי הזה, לעיתים קרובות עם בדיקות שהושלמו לפני לוח הזמנים. כמי שעבד בעבר שנים רבות ב-NCR, כולל כמנהל בכיר במשרד לכורים חדשים, אני יכול להגיד שההנפקה המוקדמת הזאת של FSER היא הישג אמיתי לכל האנשים ב-NRC -- כולל אנשי הבדיקות הטכניות והפרויקטים, ההנהלה והוועדה", אמר סגן הנשיא לענייני רגולציה של ניוסקייל טום ברגמן.

ניוסקייל ממשיכה לשמור על תנופה חזקה בתוכנית לעבר מסחור של טכנולוגיית ה-SMR שלה, כולל פיתוח שרשרת אספקה, תכנון סטנדרטי של תחנות כוח, התכנון של פעילויות ההספקה של תחנות כוח ותוכניות להפעלה והרצה. יש עניין גדל והולך בארה"ב ובעולם מגורמים שרואים בתחנת הכוח של ניוסקייל פתרון ארוך טווח להספקת אנרגיה ללא פחמן אמינה, בטוחה, נשיגה וגמישה מבחינת תפעול ליישומים מגוונים. ניוסקייל חתמה על הסכמים עם גורמים בארה"ב, קנדה, רומניה, הרפובליקה הצ'כית וירדן. הסכמים דומים עם גורמים אחרים נמצאים במשא ומתן.

אודות ניוסקייל פאוור

ניוסקייל פאוור פיתחה תחנת כוח גרעינית עם כור מים קלים מודולרי חדש כדי לספק אנרגיה לייצור חשמל, חימום אזורי, התפלה ויישומים אחרים של תהליכי חום. התכנון של הכור המודולרי הקטן (SMR) פורץ הדרך הזה כולל את NuScale Power Module™ שמיוצר במלואו במפעל ויכול לייצר 60 MW של חשמל באמצעות גרסה בטוחה יותר, קטנה יותר ומדרגית של טכנולוגיית כורי מי ליחוץ. התכנון המדרגי של ניוסקייל - בתחנת כוח יש מקום לעד 12 מודולי אנרגיה פרטניים - מציע את היתרונות של אנרגיה ללא פחמן ומפחית את ההתחייבויות הכספיות שקשורות במתקנים גרעיניים בגודל של גיגה-ואטים. משקיעת הרוב בניוסקייל היא Fluor Corporation, חברת הנדסה, רכש, ובנייה גלובלית עם היסטוריה של 60 שנה באנרגיה גרעינית מסחרית.

המטה של ניוסקייל נמצא בפורטלנד, אורגון ויש לה משרדים בקורבאליס, אורגון, רוקביל, מרילנד, שרלוט, קרוליינה הצפונית, ריצ'לנד, וושינגטון ולונדון, בריטניה. תעקבו אחרינו בטוויטר: @NuScale_Power, פייסבוק: NuScale Power, LLC, לינקדאין: NuScale-Power ואינסטגרם: nuscale_power. לניוסקייל יש לוגו, מותג ואתר חדשים.

אנשי קשר

קשרי מדיה:
Diane Hughes, NuScale Vice President, Marketing & Communications
dhughes@nuscalepower.com
(C) 503-270-9329

מקור:  NuScale Power

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

Brightcove חושפת מותג חדש ונועז חברת ברייטקוב הודיעה על עיצוב מחדש מוחלט של המותג
סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps Centerity Systems, פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ני
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית Ideematec Inc, הספקית הגלובלית המובילה של מערכות ע
"Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס
Sphera משיקה תוכנה פורצת דרך לניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים
האם חברות השמה להייטק דורשות תשלום ממחפשי העבודה? מחפשים עבודה בהייטק? עובדים כבר אבל מחפשים את ההזד
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 חברת Prevailion, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על
בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף) Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation,
Virtustream מכריזה על  xStreamCare Services™ Virtustream הכריזה על xStreamCare Services לאבטחה
מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר MessageBird מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי
ג'קדה זוכה להכרה שנה שנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכ
טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי Triller יוכלו להזרי
הושלמה ההתקנה של הגג הסולרי החזק ביותר בעולם PVH אירופה, המטה הגלובלי של טומי הילפיגר והמשרדים
TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software TA Associates הודיעה שהשלימה השקעת צמיחה גדולה ב-P
PTR Robots מציגה את הרובוט המרים הנייד הראשון בעולם שגם מעביר וגם משקם חולים הרובוט של PTR Robots, שפותח במשותף עם אנשי מקצוע מ
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקו
Advanced Energy מציגה פלטפורמת פירומטריה חדשה חדשנית לניטור ייצור Advanced Energy הודיעה על התחלת ההפצה של פלטפורמת
CompleteView 20/20 של סליינט סיסטמס מקבלת אישור של SIRA אחרי שעברה בדיקות וניסויים קפדניים, סליינט סיסטמס
PDI מתחילה להפיץ פתרון לוגיסטיקה מבוסס ענן בינ"ל לשרשרת האספקה של הדלק תוכנת הלוגיסטיקה ההוליסטית של החברה תוכננה במיוחד
מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 מייביניר הודיעה על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)