מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN

דרוג:

קיימברידג', אנגליה וריצ'רדסון, טקסס, 28 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs) הודיעה היום שהיא רכשה את ip.access Ltd, ספקית מובילה של פתרונות תאים קטנים 2G, 3G, 4G ומוכנים ל-5G. הרכישה הזאת מרחיבה את ההובלה של מייביניר באלחוט  OpenRAN בשלוש חזיתות:

  • ספקי שירותי תקשורת: הוספת יכולות G2 ו-G3 לתיק ה-OpenRAN.
  • ארגונים: הוספת חבילה שלמה של פתרונות אלחוט ארגוניים למוצרי הרשתות הפרטיות של מייביניר, כולל פתרונות עם אישור OnGo/CBRS.
  • רשתות לא מסורתיות: ניצול פתרונות vRAN מוגדרי תוכנה מובילים בשוק לרשתות תעופתיות, ימיות, חקלאיות ומרוחקות עם פתרונות מהדור הבא באוויר, ביבשה ובים.

"המפעילים מבקשים לשנות את רשתות ה-2G/3G שלהם כשהם עוברים ל-G4 ו-G5", אמר פרדיפ קוהיל, נשיא ומנכ"ל מייביניר. "אנחנו מצפים שנספק מוצרRAN  אחד עם טכנולוגיית גישה רב אלחוטית חלקה לאותם מפעילים, שיאפשר להם ליהנות מהיתרונות של פתרונות אלחוט מתקדמים בכל השכבות".

"ip.access מביאה דריסת רגל חזקה ב-G2, G3 ו-G4 וגם בתחום הארגוני שלדעתנו מחזק את הובלת השוק של מייביניר", אמר אנירודו באסו, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, עסקים מתפתחים, מייביניר. "שילוב הנכסים שלנו מחזק את מעמדנו כרשת מקצה לקצה, מספק נתיב התפתחות RAN אחד "רב דורי" לחברות התקשורת ויוצר הצעה מובילה בשוק לשוק הרשתות הפרטיות הארגוניות".

"מנויים רבים ברשתות ואזורים ג"ג רבים צריכים שירות GSM ו-G3 עם LTE גם כשמוכנס לשימוש G5. הפתרונות OpenRAN ו-Enterprise של מייביניר יחד עם טכנולוגיות גישת האלחוט המרובה של ip.access ממצבים את החברה המשולבת באופן מושלם לעתיד הזה", אמר ריצ'רד סטייבלי, מנכ"ל ip.access.

ניק ג'ונסון, המייסד ומנהל הטכנולוגיות של ip.access, הוסיף: "CBRS/OnGo בארה"ב ויוזמות של תחומי תדרים משותפים באירופה הן רק כמה מההזדמנויות הפוטנציאליות. זה כבר לא רק שירותים לצרכנים, אלא גם רשתות פרטיות תעשייתיות, רשתות לקבוצות סגורות מקצועיות עבור פיננסים, בריאות, פנאי ואירוח, בין רבים אחרים. אנחנו מצפים ליישם את הניסיון הרב שלנו ברשתות פרטיות כדי להשלים את התיק הקיים של מייביניר במתן שירות לבסיס הלקוחות הזה שגדל הרבה מאוד".

ip.access תפעל כיחידה עסקית בקבוצת העסקים המתפתחים של מייביניר וצפויה לפתח סינרגיות חזקות עם החבילות OpenRAN, Cloud Core, Edge ו-Analytics של מייביניר וליצור הצעות משכנעות לרשתות מקצה לקצה למגזרי ה-CSP ובידור/ תעשייה. ip.access מביאה את הרקורד המוכח שלה עם יותר מ-50 רשתות פעילות שהותקנו בעולם אצל CSPs, ומאות רשתות פרטיות בתעשייה, תשתיות קריטיות, הפקת כסף מנתונים, אבטחה ומעקב.

אודות ip.access:

ip.access מפתחת פתרונות בדרגת חברות תקשורת מאז 2002 והיא מובילת שוק בפתרונות של תאים קטנים וחיישני נוכחות. היא משרתת ספקי שירותי תקשורת, ארגונים פרטיים ושווקים אחרים של יישומים מיוחדים בכל העולם עם תיק של פתרונות תאים קטנים. עם רקורד חזק של עבודה עם שותפים אמינים בפתרונות ושירותים משולבים, ip.access משחררת את הערך של תחומי תדרים עבור לקוחות בכל העולם. 

אודות מייביניר:

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-120 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות.

אנשי קשר

 Maryvonne Tubb/Denise Hogberg

PR@mavenir.com

ip.access:
Emmanuela Spiteri
emmanuela.spiteri@ipaccess.com

GlobalResults PR
Kevin Taylor
Mavenir@globalresultspr.com


MatterNowPR
Loren Guertin
mavenir@matternow.com

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)