TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software

דרוג:

בוסטון ולונדון ואזור תל אביב, 5 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

TA Associates, חברת השקעות צמיחה פרטיות גלובלית מובילה, הודיעה היום שהיא השלימה השקעת צמיחה גדולה ב-Priority Software Ltd., ספקית גלובלית מובילה של תוכנת תכנון משאבי ארגון (ERP). TA מצטרפת למשקיעה הקיימת פורטיסימו קפיטל, חברת השקעות פרטיות מובילה שנמצאת בישראל ומתמקדת במצבים מיוחדים והזדמנויות צמיחה, כמשקיעה מוסדית ב-Priority Software. התנאים הפיננסיים של העסקה לא נמסרו.

Priority Software שהוקמה ב-1986 מספקת פתרונות לניהול עסקי מקצה לקצה מבוססי ענן (תוכנה כשירות) או באתר הפיזי לארגונים בכל גודל כדי לשפר את היעילות העסקית וחוויית הלקוח. המוצר Priority PRO של החברה מספק תוכנת ERP מקיפה לארגונים בינוניים עד גדולים שכוללת תכנון לפי דרישה, פעולות ייצור, ניהול פיננסי, ניהול הון אנושי, רכש וניהול שרשרת האספקה. Priority Software גם מספקת תוכנה לניהול עסקי לחברות קטנות יותר שמתמקדת בניהול פיננסי, דיווח וחשבונאות. לחברה יש יותר מ-10,000 לקוחות ויותר מ-300,000 משתמשי קצה בשוקי קצה רבים, כולל ייצור, בנייה, בריאות ותרופות, שירותים וקמעונאות וסיטונאות. ל-Priority Software יש יותר מ-200 עובדים בחמישה משרדים בישראל, ארה"ב, בריטניה ובלגיה.

"הניסיון הנרחב של TA בהשקעה בתחום התוכנה הארגונית ובשותפויות עם חברות צומחות כמו Priority Software עשו את החברה לשותפת השקעה אטרקטיבית", אמר אנדרס ריכטר, מנכ"ל Priority Software. "זיהינו הזדמנויות להאיץ את הצמיחה שלנו ולהגדיל עוד את החדירה של Priority Software לשוק המקומי והבינ"ל, ואנחנו מאמינים ש-TA תהיה עבורנו שותפה רבת ערך יחד עם פורטיסימו כדי לעזור לנו לממש את השאיפות שלנו".

"Priority Software נחשבת על ידי רבים כמובילת שוק בישראל בתחום ה-ERP, ואנחנו מאמינים שלחברה יש הרבה פוטנציאל לא מנוצל", אמר סטפן דנדל, סגן נשיא בכיר ב-TA Associates שהצטרף למועצת המנהלים של Priority Software. "בנוסף, יש ל-Priority Software הזדמנות גדולה להתרחב גלובלית בשוק הפוטנציאלי שלה באמצעות צמיחה רכישתית ואורגנית. אנחנו מצפים לשותפות עם הצוותים של Priority Software ופורטיסימו בפעילות הצמיחה הזאת".

"אנחנו עוקבים אחרי Priority Software כמה שנים והתרשמנו מהאיכות של צוות ההנהלה של החברה והצמיחה שהם השיגו עד היום", אמר נאבין וואדרה, מנהל כללי ומנהל משותף של קבוצת הטכנולוגיה אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-TA Associates שהצטרף למועצת המנהלים של Priority Software. "שוק ה-ERP ממשיך להראות צמיחה חזקה בכל העולם, שמניעים אותה צורך ביעילות תפעולית ושקיפות, יחד עם אימוץ גדל של פתרונות מבוססי ענן. אנחנו מאמינים שהמוצרים הגמישים, חדשניים ואיכותיים של Priority Software ממצבות אותה היטב לנצל את ההזדמנויות האלה, ואנחנו שמחים להיות שותפת השקעות לצד פורטיסימו כשהחברה נכנסת לשלב הצמיחה הבא שלה".

"כחברה שמתמקדת ביצירת ערך מצמיחה, פורטיסימו שמחה להיות שותפה של הצוות של Priority Software ולהיות חלק מהצמיחה המהירה של החברה בשש השנים האחרונות", אמר יובל כהן, שותף מנהל בפורטיסימו קפיטל. "אנחנו ממשיכים להאמין בפוטנציאל הצמיחה של Priority Software בישראל בגלל עמדת ההובלה שלה, בסיס הלקוחות הנאמנים והטכנולוגיה הטובה יותר והפוטנציאל שלה להמשיך ליצור צמיחה בעולם. אנחנו נרגשים לקבל את TA כשותפה חדשה כדי להאיץ עוד את הצמיחה של Priority Software".

אודות Priority Software

Priority Software מספקת פתרונות ניהול עסקי גמישים מקצה לקצה לארגונים בכל גודל במגוון רחב של ענפים, מפלטפורמת ERP עם כל התכונות שמשמשת חברות רב לאומיות, ועד לעסקים קטנים וצומחים. Priority Software, שזוכה להכרה של האנליסטים ואנשי המקצוע המובילים בענף על החדשנות של המוצרים שלה, משפרת את היעילות העסקית ואת חוויית הלקוח, ומספקת גישה בזמן אמת לנתונים ותובנות עסקיים בענן, באתר הפיזי ובתנועה. עם משרדים בארה"ב, בריטניה, בלגיה וישראל ורשת גלובלית של שותפים עסקיים, Priority Software מאפשרת ליותר מ-10,000 חברות ב-40 מדינות לנהל ולפתח את העסקים שלהן. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.priority-software.com.

אודות TA Associates

TA Associates היא חברת השקעות צמיחה פרטיות גלובלית מובילה. TA Associates, שמתמקדת במגזרי מטרה בחמישה ענפים - טכנולוגיה, בריאות, שירותים פיננסיים, צריכה ושירותים עסקיים -- משקיעה בחברות רווחיות צומחות עם הזדמנויות לצמיחה מתמשכת, והשקיעה ביותר מ-500 חברות ברחבי העולם. בהשקיעה כמשקיעת רוב או מיעוט, TA Associates נוקטת בגישה ארוכת טווח, ומשתמשת במשאבים האסטרטגיים שלה כדי לעזור להנהלות ליצור ערך מתמשך בחברות צמיחה מאוד איכותיות. TA Associates גייסה הון של 33.5 מיליארד דולר מאז הקמתה ב-1968 והיא מחויבת להשקעות חדשות בקצב של יותר מ-2 מיליארד דולר בשנה. יותר מ-90 אנשי ההשקעות של החברה נמצאים בבוסטון, מנלו פארק, לונדון, מומבאי והונג קונג. למידע נוסף על TA Associates, בקרו בבקשה באתר www.ta.com.

אודות פורטיסימו קפיטל

פורטיסימו קפיטל היא קרן השקעות פרטיות שהוקמה ב-2004 ומשקיעה בעיקר בחברות טכנולוגיה ותעשייה שקשורות לישראל כדי להאיץ צמיחה. פורטיסימו גייסה 1.6 מיליארד דולר בחמש קרנות. פורטיסימו קפיטל היא קרן השקעות פרטית של מצבים מיוחדים והון צמיחה שקשורה לישראל ומתמקדת בעיקר בחברות טכנולוגיה ותעשייה בשלות שנמצאות בנקודת מפנה. אסטרטגיית ההשקעות של פורטיסימו היא להשיג עליית ערך הון על ידי נטילת תפקיד מוביל ונקיטה בגישה אקטיבית בעסקים גלובליים שקשורים לישראל וצריכים שינוי מיידי ומשמעותי או תמריץ לצמיחה, ועל ידי בניית יסודות עסקיים כדי לאפשר צמיחה ויצירת ערך  בני קיימא ארוכי טווח. למידע נוסף על פורטיסימו קפיטל, בקרו בבקשה באתר www.ffcapital.com.

ליצירת קשר:

For TA Associates:
Marcia O’Carroll
TA Associates
+1 617-574-6796
mocarroll@ta.com

Caroline Collins
BackBay Communications
+1 617-963-0065
caroline.collins@backbaycommunications.com

Stephen Fishleigh
BackBay Communications
+44 203-475-7552
stephen.fishleigh@backbaycommunications.com

For Priority Software:
Efrat Nakibly
Priority Software
+972 54-563-9463
efratn@priority-software.com

For Fortissimo Capital:
Marc Lesnick
Fortissimo Capital Fund
+972 3-915-7466

marc@ffcapital.com

מקור: TA Associates

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)