מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר

דרוג:

אמסטרדם וסן פרנסיסקו וסינגפור, 8 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

מסג'בירד, MessageBird ,פלטפורמת תקשורת הענן הרב ערוצית המובילה בעולם, הודיעה היום על הסגירה של סבב שלישי חדש של 200 מיליון דולר בהובלת ספארק קפיטל מעמק הסיליקון לפי שווי של 3 מיליארד דולר עם השתתפות של Bonnier, Glynn Capital, LGT Lightstone, Longbow, Mousse Partners, New View Capital. כחלק מההשקעה האחרונה הזאת השותף הכללי בספארק קפיטל וויל ריד יצטרף למועצת המנהלים של מסג'בירד. המשקיעות הקיימות אקסל, אטומיקו ו-Y-Combinator השתתפו אף הן בסבב בזה.

ההשקעה האחרונה הזאת, שגויסה מרחוק בזמן סגר, באה בעקבות זינוק גלובלי בביקוש למגוון רחב יותר של כלי תקשורת עם לקוחות מסוג העברת מסרים תחילה, במגוון הרבה יותר רחב של ערוצים, כשעסקים גלובליים מתקשים להתמודד עם המעבר משירות לקוחות פיזי בחנות ודרך מוקדי שירות למצב של עובדים מרוחקים בלבד ורק מכירות מקוונות. זה האיץ את ההתפתחות של מסג'בירד מחברה שהיא רק פלטפורמת תקשורת כשירות (CPaaS) לחברת הפלטפורמה הרב ערוצית כשירות (OPaaS) הראשונה והיחידה בעולם. המימון הזה ישמש להגדיל פי שלושה את הצוות הגלובלי של מסג'בירד ולהתרחב עוד לתוך שוקי הליבה שלה באירופה, אסיה ואמריקה הלטינית, כשהחברה משיקה רשמית מדיניות של "לעבוד בכל מקום".

"אני רק רוצה לחיות בעולם שבו אני יכול להחליף מסרונים עם עסק ולעולם לא להיתקע שוב בהמתנה. מסג'בירד יזמה את OPaaS (פלטפורמה רב ערוצית כשירות) על בסיס הרעיון שחברות גלובליות צריכות תקשורת ללא חיכוך עם הלקוחות שלהן בכל מקום בעולם ובכל ערוץ שהם מעדיפים", אמר רוברט ויס, מייסד ומנכ"ל מסג'בירד. "הסבב האחרון הזה הוא האישור שיש ביקוש עצור מלקוחות בכל העולם שגם רוצים שעסקים מסורתיים ייכנסו לעולם הרב ערוצי החדש והאמיץ הזה של העברת מסרים תחילה ולנו יש את המוצר המוביל בשוק כדי לעזור להם לעשות בדיוק את זה".

"הצרכנים דורשים יותר ויותר שעסקים ידברו איתם ביישומים שהם מעדיפים, והעסקים לבסוף נאלצים לאמץ אסטרטגיות רב ערוציות בקנה מידה גדול", אמר וויל ריד, שותף כללי בספארק קפיטל. "רוברט והצוות של מסג'בירד בנו את הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת מעורבות של כל לקוח בכל ערוץ, בכל העולם -- יחד עם חבילה של מוצרי תוכנה שמחזקים את האינטראקציות האלה והופכים אותן לאוטומטיות -- וזה מאפשר לעסקים לבלוט בעולם החדש של העברת מסרים תחילה".

המהות של חוויה רב ערוצית אמיתית היא להרחיק את מעורבות הלקוחות מהערוצים הלא יעילים של דואל וטלפון לערוצים יותר דינמיים של העברת מסרים. זה מחייב שהמוצרים של העסקים והצרכנים ישלימו את המעגל ויהיה להם הקשר מאוחד סביב כל אינטראקציה. זה אפשרי עכשיו הודות לחבילת המוצרים של מסג'בירד, שכוללת:

  • Inbox - Inbox, תמיכה ומעורבות לקוחות רב ערוצית חינם, מאפשר לעסקים בכל מקום בעולם לתקשר ולשתף מדיה עשירה עם כל לקוח מיידית דרך WhatsApp, SMS, טלפון, מסנג'ר, WeChat, Google Business Messaging, Line וטלגרם. מסרים נכנסים בכל הערוצים מקובצים לתכתובת לקוח אחת כדי לפשט פתיחת אירועים ותגובה.
  • Omnichannel Chat Widget - הופך דפים סטטיים לשיחות דינמיות, מאפשר ללקוחות לתקשר עם הצוותים שלכם בדף הבית שלכם, ביישום שלכם, בצ'ט חי או בכל שירות העברת מסרים (WhatsApp, מסנג'ר, WeChat, SMS ועוד).
  • Flow Builder - Flow Builder, פלטפורמת RPA לעברת מסרים עסקיים, מאפשר לכל עסק גם לבנות חוויות רב ערוציות לפי הזמנה.
  • ודבר אחרון, מסג'בירד היא הפלטפורמה היחידה שיש לה קשרי ספק מועדף עם כל הפלטפורמות החשובות של העברת מסרים, שמאפשרים ללקוחות בכל מקום בעולם לתקשר ולשתף מדיה עשירה עם כל עסק מיידית.

שליש מהלקוחות של מסג'בירד בעולם עברו עכשיו לשימוש בתקשורת ענן רב ערוצית באמצעות מוצרי Flow Builder, Inbox או Omnichannel Widget שלהם. יותר מ-15,000 לקוחות סומכים על מסג'בירד, ממותגים מבוססים כמו חברת התעופה לופטהנזה, היינקן, הוגו בוס, Rituals Cosmetics ו-SAP, וגם משבשים מהירי צמיחה כמו אובר, הלופרש ודליברו.

אודות מסג'בירד

מסג'בירד MessageBird היא פלטפורמת תקשורת הענן הרב ערוצית המובילה בעולם המציעה חבילה של מוצרים רב ערוציים וגם API’s של תקשורת ענן שמאפשרים למפתחים ועסקים לתקשר עם לקוחות בכל מקום כמעט בכדור הארץ, ובכל ערוץ. החברה שהוקמה ב-2011 התפתחה במימון עצמי והייתה רווחית במשך שש שנים לפני שגייסה את אחד מהסבבים הראשונים הגדולים ביותר של עסק תוכנה אירופי (60 מיליון דולר מ-Accel Partners האמריקנית ואטומיקו הבריטית). יותר מ-15,000 לקוחות סומכים על מסג'בירד, ממותגים מבוססים כמו חברת התעופה לופטהנזה, היינקן, הוגו בוס, Rituals Cosmetics ו-SAP, וגם משבשים מהירי צמיחה כמו אובר, הלופרש ודליברו. החברה מחזיקה משרדים באמסטרדם, סן פרנסיסקו, סינגפור, בוגוטה, לונדון, שאנגחאי, דבלין, המבורג וסידני.

אודות ספארק קפיטל

אנחנו ספארק קפיטל, משקיעים במוצרים שאנחנו אוהבים מאת יוצרים שאנחנו מעריצים, ביניהם אפירם, קרוז, דיסקורד, אוקטולוס, פלאיד, פוסטמייטס, סלאק, טוויטר ומאיפייר. אנחנו יודעים שאין ספרי חוקים או נוסחאות להצלחה ואנחנו כאן כדי לעזור למייסדים לנצח בדרך שלהם. אנחנו משקיעים בכל המגזרים והשלבים, ופועלים מסן פרנסיסקו, בוסטון וניו יורק.

אנשי קשר

Kerry Walker
Walker Communications
kerry@walkercomms.com
617-201-7494

מקור: MessageBird

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)