סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps

דרוג:

ניוטון, מסצ'וסטס, 22 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Centerity Systems, Inc., פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ניתוחי ביצועים מתקדמים ואבטחה משולבת, הודיעה היום על ההכרה שלה כמובילה בעלת ערך רב בדוח האחרון "EMA Radar Report: AIOps – A Guide for Investing in Innovation".

EMA העריכה 17 ספקי AIOps לפי מקרי שימוש של (1) השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק, (2) ניהול אירועים, ביצועים וזמינות ו-(3) השפעת השינוי ומיטוב הקיבולת כדי להנחות ארגונים בבחירת פלטפורמת ה-AIOps שלהן. פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי צוינה כמובילה בשוק בכל מקרי השימוש ש-EMA העריכה. סנטיריטי היא בין המובילים במתן ערך יוצא דופן במקרי השימוש של השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק וגם של ניהול אירועים, ביצועים וזמינות, בגלל החוזק הטכני שלה, ההשפעה על התוצאות העסקיות וההתקנה המשתלמת. בנוסף, EMA חלקה כבוד לסנטיריטי עם פרס מיוחד על פונקציונליות אבטחה משולבת מתקדמת.

פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי - Centerity Systems משפרת את הביצועים והאמינות של תהליכים עסקיים ותפעוליים, תוך שימוש בגישה שמודדת ברציפות את המצב הכולל של שירותים טכנולוגיים חשובים על ידי הספקת ניתוחים עסקיים מאוחדים בזמן אמת. דשבורדים למנהלי SLA חושפים סיכונים עסקיים וסיכוני אבטחה, מזהים חריגות בביצועים ומבודדים תקלות ביישומים, מערכות הפעלה, תשתיות ונכסים בענן. זה מתבצע על ידי אוטומציה של מפות טופולוגיה ויחסי תלות של נכסי המחשוב, ושילוב כל נכס בתצוגות של שירותים עסקיים ותפעוליים. גילוי החריגים המופעל על ידי בינה מלאכותית וריבוי הלקוחות תומכים בניהול עם ריבוי משתמשים, ריבוי ספקים וריבוי מקומות, וזה אידיאלי בשביל ספקי שירותים מנוהלים, ספקי שירותי ענן וארגונים.

"סנטיריטי היא חדשנית ייחודית בתחום ה-AIOps", אמר דניס דרוגסת, סגן נשיא EMA. "סנטיריטי בולטת בשימוש המתקדם שלה בבינה מלאכותית/ למידת מכונה במגוון של הקשרים, כולל 'CyberOps', וגם בחוזקות המיוחדות שלה בגילוי בדומיינים, הטמעת נתונים, ותצוגות ודשבורדים מאוחדים. בזכות החוזקות האלה, יחד עם זמן ההגעה המהיר לערך של הפלטפורמה והתקורה המנהלית המוגבלת, סנטיריטי היא הבחירה המגוונת והמתקדמת למי שמאמץ AIOps".

לפי ההערכה של EMA, פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי נבדלת מהמתחרים שלה בדברים האלה:

  • מספקת רבים מהיתרונות של חבילות AIOps יותר גדולות ויקרות עם פחות תקורה מנהלית ועלויות תוכנה מתונות יותר.
  • מביאה את מחסנית שבע השכבות המלאה יחד עם מבט על הביצועים של שירותי המחשוב והתוצאות והעדיפויות העסקיות בסביבות ענן, היברידיות וותיקות.
  • שילוב של יכולות בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לתמוך בצרכים של ניהול אבטחה וסיכונים - כגון ציות אבטחת סייבר, גילוי ותגובה בנקודת הקצה (EDR), אבטחת שרשרת האספקה ומניעה אוטומטית של התקפות על חומרת הרשת.

לדברי EMA, המסר לארגוני מחשוב שרוצים להתקדם באימוץ של AIOps הוא באופן כללי מסר מאוד חיובי. היתרונות שמושגים גדלים במגוון ובערך. AIOps יכול וצריך ליצור שינוי בכך שהוא מאפשר קבלת החלטות יעילה יותר, שיתוף נתונים ואוטומציה המבוססת על ניתוחים. ההמלצה של EMA נשארת שקונים צריכים לשקול את המציאות שלהם, ואז להתחיל בחיפוש אחר פלטפורמת ה-AIOps שהכי מתאימה לדרישות שלהם.

"בעידן הדיגיטלי, חייבים לצפות ב-AIOps, אבטחה וניהול סיכונים ולתאם אותם באמצעות פלטפורמה אחת", אמר רוי קירן, מנכ"ל Centerity Systems. "זה לא רק מה שאנו רואים שהלקוחות שלנו צריכים ורוצים, זה גם מה שסנטיריטי עושה הכי טוב. המיצוב של סנטיריטי על ידי EMA והפרס על שילוב האבטחה הם אישור להתכנסות של AIOps ואבטחה. יותר קריטי מאי פעם שמנהלים בכירים בארגונים -- בין אם מנמ"רים, מנהלי אבטחת נתונים, מנכ"לים או חברים במועצת המנהלים -- יקבלו החלטות עסקיות אסטרטגיות מבוססות סיכונים באמצעות פלטפורמה אחת, דשבורד אחד; למעשה, מקור אחד של אמת".

התקנת AIOps והעולם האמיתי: הפגשת התפעול והאבטחה

ארגונים יכולים לראות איך אחרים מתקינים AIOps כדי לטפל במגוון של מקרי שימוש על ידי צפייה בשידור אינטרנט חי שמארחת EMA בשם AIOps Deployments and the Real World: Bringing Operations and Security Together, שיתקיים ביום שלישי, 10 בנובמבר בשעה 13:00 שעון החוף המזרחי.

אפשר להירשם לשידור כאן: https://info.enterprisemanagement.com/aiops-deployments-in-the-real-world-webinar-centerity.

אודות סנטיריטי

פלטפורמת הסייבר-AIOps של סנטיריטי Centerity Systems עם אבטחה משולבת מתקדמת מספקת תצוגות דינמיות של השירותים העסקיים של כל מחסנית הטכנולוגיות למנהלים שאחראים על שירותים עסקיים מבוססי טכנולוגיות, ומבטיחה את הביצועים, הזמינות והאבטחה של תהליכים קריטיים. סנטיריטי מציגה ניתוחים עסקיים מאוחדים בזמן אמת של סביבות טכנולוגיות מורכבות באתר, בענן והיברידיות שיוצרים דשבורדים למנהלי SLA שמזהים חריגות בביצועים ומבודדים תקלות ביישומים, מערכות הפעלה, תשתיות ונכסים בענן. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר centerity.com. 

אנשי קשר

Stephen McCarney
Merlin Ventures | Merlin Cyber
smccarney@merlin.vc
703-752-8356

מקור:  Centerity Systems, Inc.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)