ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי

דרוג:

ניו יורק, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Genosity, Inc., חברת ביוטק חדשנית שמספקת פתרונות תוכנה ומעבדה מקיפים כדי לאפשר רפואה מדויקת, הודיעה היום על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם Igentify , חברת טכנולוגיות של בריאות דיגיטלית שפיתחה מסייע דיגיטלי ליועצים גנטיים כדי לשפר את האינטראקציה של נותן השירות עם מטופלים בהצטרפות, בהרשמה ובהסכמה וגם מאפשר ייעוץ לגבי תוצאות של בדיקות גנטיות מותאמות אישית. לפי תנאי הסכם, אייג'נטיפיי תשלב את הפלטפורמה הדיגיטלית שלה עם ערכת הכלים הגנומית המשולבת (IGT) של ג'נוסיטי, ושתי החברות ישווקו ביחד את הפתרון המשולב. 

 

המוצר המשולב, עם יכולת להתמשק עם מערכות EMR מסורתיות, הוא פתרון שלם לכל מערכת בריאות שמציעה בדיקות גנטיות. הפלטפורמה המקיפה הזאת מאפשרת יצירת הזמנה של בדיקה גנומית למטופל על ידי מערכת בריאות צד שלישי, והסברת הבדיקה למטופל על ידי מצגת מולטימדיה מותאמת אישית ודינמית שמעבירה את המטופל דרך תהליך של הסכמה לבדיקה גנטית והערכת ידיעת קרוא וכתוב; עיבוד ב-LIMS עם קבלת הדגימה של המטופל; הנתונים הגנומיים מנותחים, מפורשים ומדווחים, ודוח רפואי שלם נשלח למטופל באמצעות דוחות PDF ווידאו מותאמים אישית וידידותיים למטופל.

"המטרה שלנו היא לאפשר למערכות בריאות לאמץ באופן מלא רפואה מדויקת לתועלת המטופלים שלהן וזה מצריך יותר מאשר רק לבצע או לשלוח בדיקה. מדובר במתן יכולת לאלה שנוגעים באופן הישיר ביותר בחיי המטופלים. המערכת המשולבת שלנו לא רק מספקת פתרון להיבטים התפעוליים של כל הבדיקות הגנטיות, מרישום החולים ועד לדיווח התוצאות, היא גם מאפשרת ללקוחות שלנו לבנות את בסיס הידע מבוסס הנתונים שלהם שיכול לעזור להם לקדם את המחקר, לשפר את הטיפול במטופלים ולהשתתף בשיתופי פעולה מסחריים. אנחמו שמחים לעבוד עם אייג'נטיפיי. שתי ההנהלות עסקו זמן רב בפתרון אתגרים תפעוליים בגנומיקה; שיתוף הפעולה הזה הוא תוצאה של העבודה והניסיון שלנו בתחום הזה שחשיבותו קריטית", אמר ד"ר מרק גודמן, מנכ"ל ומייסד שותף של ג'נוסיטי.

ד"ר דורון בהר מנכ"ל ומייסד שותף של Igentify , אמר: "בדיקות גנומיות הן יסוד של הרפואה המדויקת שישפיע על הבריאות של כל אדם בכל העולם ויעצב מדיניות בריאות ופרקטיקות של רפואה מונעת. הביקוש לבדיקות גנטיות גדל במהירות, אבל בגלל מחסור ביועצים גנטיים בלתי אפשרי להגדיל את שירותי הייעוץ הגנטי האישי, וספקי שירותי בריאות לא יכולים למלא את הצרכים של המטופלים. אייג'נטיפיי גאה לשלב את הפעילות שלנו עם ג'נוסיטי כדי לאפשר את פתרון התוכנה המקיף הראשון מסוגו שמאפשר לספקי שירותי בריאות להקים מרכזי מצוינות ליבתיים גנומיים שכוללים ייעוץ למטופלים, ביו אינפורמטיקה ומערכת ניהול מידע של מעבדות כדי לטפל טוב יותר במטופלים".

אודות ג'נוסיטי

ג'נוסיטי Genosity היא חברת ביוטק של מדעי החיים שמשתמשת במומחיות, פתרונות התוכנה החדשניים ושירותי המעבדה שלה ליישומים סומטיים ו-germline כדי לאפשר לשותפים האסטרטגיים שלה לממש באופן מלא את הערך של רפואה מדויקת בשוק המחקרים ובשוק הקליני. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://genosity.com.

אודות אייג'נטיפיי:

אייג'נטיפיי Igentify  היא חברת טכנולוגיות של בריאות דיגיטלית עם מומחיות בניתוח, פירוש והתמרה של תוצאות מולקולריות גנומיות מורכבות לדוחות גנטיים עם פיקוח רפואי. אייג'נטיפיי מאפשרת שירותי ייעוץ גנטי מותאם אישית בקנה מידה גדול. המשימה של אייג'נטיפיי היא ליצור מידע גנומי נגיש שאפשר לפעול לפיו לכולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://igentify.com.

אנשי קשר

Genosity
Harpreet Gill
harpreet@genosity.com
+1 732-652-8000

Igentify
Robert Levitan
Robert.Levitan@igentify.com
+1 917-270-6441

 

מקור:  Genosity, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה Zynga Inc. (Nasdaq:ZNGA), מובילה גלובלית בבידור א
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה Taconic Biosciences, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות
המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות)
פתרונות Rhotex משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה Rhotex Inc, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו חברת F5 הציגה את Shape AI Fraud Engine, פתרון SaaS
Pacific Green חותמת על מזכר הבנות עם SEG Pacific Green Technologies, Inc מודיעה על חתימה על
מכון סייבין מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 מכון סייבין לחיסונים הודיע שהעניק מענקים לצוותי מח
ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ThetaRay, ספקית מובילה בפתרונות Big Data מבוססי AI
אנדוספן מגייסת את החולה הראשון במחקר ה-IDE TRIOMPHE Endospan מודיעה על ההשתלה הראשונה של מערכת הסטנט ג
רוטקס משיקה אפשרויות בריאות לסביבה לכריית מטבעות קריפטו Rhotex Inc השיקה רשמית שלושה מארזי מכונות כרייה שמ
איטוצ'ו מודיעה על מסר ב-21 שפות שמאחל אושר לאנשים ברחבי העולם ITOCHU Corporation מציגה תמונות בהקרנת מיפוי על הק
Appear תשיק סמארטפון דור 5 הקל משקל בעולם חברת אפיר Appear Inc הודיעה על ההשקה של סמארטפון ה
BfArM של גרמניה מצטרף ל-SNOMED International לשימוש כלל ארצי ב-SNOMED CT המכון הפדרלי לתרופות ומכשירים רפואיים (BfArM) של ג
Rhotex מציגה תפיסה חדשה ידידותית לסביבה לכריית מטבעות קריפטו Rhotex Inc, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות
Paradox רוכשת את הצ'אטבוט הישראלי Spetz.io פרדוקס רוכשת את הצ'אטבוט הישראלי Spetz.io, חברת הז
איך להשוות בין חברות השמה להייטק? מחפשים עבודה בהייטק? מועסקים אך מחפשים חברה שתוכל
i2c תפעיל את TAG - הסופר אפליקציה הפיננסית הדיגיטלית i2c Inc., ספקית מובילה של טכנולוגיות תשלומים ובנקא
לידרטק מודיעה על השתתפות ב-CES 2021 עם שני מקומות וירטואליים LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר
השתלה ראשונה בחולה האמריקני במחקר ה-IDE הפיבוטלי DREAM השתלה ראשונה בחולה האמריקני במחקר ה-IDE הפיבוטלי D
OKEx מודיעה על ההשקה של הרשת הראשית של OKExChain OKEx, בורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות ק
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)