טקוניק מדעי החיים מרחיבה את המועצה המייעצת המדעית

דרוג:

רנסילייר, ניו יורק, 15 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Taconic Biosciences - טקוניק מדעי החיים, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות של מודלים של בעלי חיים בגילוי תרופות, מודיעה שמוניקה גוסטיסה, PhD, הצטרפה למועצה המייעצת המדעית ("המועצה") שלה. ד"ר גוסטיסה מצטרפת לחברי המועצה הקיימים, פרנק סיסטייר, PhD; אנדרו גודמן, PhD; דייוויד היל, PhD; רוברט רוזנתל, PhD.

המועצה עובדת יחד עם ההנהלה של טקוניק, ונותנת תובנות מדעיות והנחיה כדי להגדיל את תיק המוצרים והשירותים של החברה. הקריירה הנרחבת של ד"ר גוסטיסה בתחומי האימונולוגיה והאימונו- אונקולוגיה מביאה מומחיות חדשה למועצה ומשלימה את ההנהלה של טקוניק בתחומי המחקר האלה. המומחיות של חברי המועצה בתחומי המיקרוביום, אונקולוגיה, נוירו ביולוגיה וטוקסיקולוגיה משקפת את המיקוד של טקוניק בחדשנות בתחומי המחקר האלה.

"אימונולוגיה ואימונו- אונקולוגיה הם תחומים של מחקר רב ומיקוד אצל טקוניק. אנחנו מקבלים בברכה את ד"ר גוסטיסה לצוות שלנו, היא תתרום מומחיות וכיוון רבי ערך כשטקוניק ממשיכה לפתח את הפתרונות הטובים ביותר של מודלים של בעלי חיים כדי ליידע תוצאות קליניות בבני אדם", שיתפה ננסי ג'. סנדי, המנהלת הכללית של טקוניק מדעי החיים.

ד"ר מוניקה גוסטיסה היא המנהלת הבכירה של המדעים בגוף החי ומחוץ לגוף החי ב-Jounce Therapeutics, שם היא עומדת בראש צוות רב תחומי עם יכולות שמקיפות פרמקולוגיה בגוף החי, פיתוח מודלים תלת מימדיים מחוץ לגוף החי והיסטופתולוגיה. בעשרים שנות קריירה במחקר בסיסי, ד"ר גוסטיסה רכשה מומחיות נרחבת בפיתוח וחקירה של מודלי עכברים מורכבים של ממאירויות המטולוגיות ומוצקות. יש לה גם ידע רב בביולוגיה של התא ואימונולוגיה של גידולים. מאז 2014 ד"ר גוסטיסה ניהלה תוכניות קדם קליניות בחברות ביוטק קטנות וגדולות, תוך התמקדות בתרגום הטוב ביותר של תובנות מדעיות לתרופות חדשניות לסרטן.

 ד"ר גוסטיסה קיבלה את ה-PhD שלה בגנטיקה מולקולרית מבית הספר הבינ"ל ללימודים מתקדמים בטרייסטה, איטליה, והשלימה לימודי פוסט דוקטורט בבית החולים לילדים של בוסטון/  בית הספר לרפואה של הרווארד. היא מחברת שותפה של יותר מ-40 פרסומים שעברו ביקורת עמיתים וקיבלה כמה פרסים, כולל פרס מיוחד לחברים של האגודה ללוקמיה ולימפומה ו- V Foundation Scholar Awar.

מידע על חברי הוועדה האחרים של טקוניק להלן:

ד"ר אנדרו גודמן הוא פרופסור חבר להיווצרות מחלות חיידקיות וחבר במכון למדעי החיידקים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל. ד"ר גודמן זכה להכרה עם פרס החדשן החדש של מנהל מכון הבריאות הלאומי, מענק מחקר לאנשי אקדמיה של פיו, פרס הפרופסור הצעיר של דופונט, פרס החוקר של קרן בורוז וולקם, הפרס לאנשי אקדמיה של הסגל של המכון הרפואי האוורד יוז והפרס הנשיאותי לתחילת הקריירה במדעים והנדסה. המחקר של ד"ר גודמן מתמקד בהבנת האינטראקציה בין חיידקים במיקרוביום של המעי האנושי והמארח. המעבדה של גודמן משלבת גנטיקה חיידקית, מודלי בעלי חיים גנוטובוטיים וגישות חישוביות לפיתוח טכנולוגיות חדשות לחקר המיקרוביום וליישום שלהן כדי לגלות את הגורמים והתוצאות של הבדלים במיקרוביום בין אנשים. ההכשרה של ד"ר גודמן הייתה באקולוגיה וביולוגיה התפתחותית באוניברסיטת פרינסטון והוא השלים את ה-PhD שלו במיקרוביולוגיה בבית הספר לרפואה של הרווארד.

ד"ר דייוויד היל ביסס קריירה מוצלחת ונרחבת בניהול מחלקות פרמקולוגיה בהרבה חברות תרופות גדולות, כולל עשרים שנה במצורף באורגנון ומרק. המומחיות של ד"ר היל בתרופות כוללת מדעי המוח, כאב, הרדמה, מחלות מטבוליות של הלב ואונקולוגיה. ד"ר היל מילא תפקיד חשוב בניהול תוכניות קדם קליניות של מודלים של בעלי חיים בגדלים שונים שהביאו להרבה תרופות חדשות. מעבר למומחיות המדעית שלו, ד"ר היל מביא גם ידע חריף ביצירת הרמוניה בין משאבים פנימיים וממקורות חיצוניים כדי ליצור תוצאות איתנות מבחינה מדעית וגם עסקית. ד"ר היל קיבל תואר BS בביולוגיה שימושית מהפוליטכניון של הרטפילד ו-PhD בפרמקולוגיה מבית הספר לרפואה של בית החולים סנט תומס.

לד"ר רוברט ג' רוזנתל יש יותר מ-30 שנות ניסיון שקשור בחברות שעוסקות בפיתוח של אבחון מחלות, תרופות, מכשירים רפואיים וכלים במדעי החיים. הוא חבר כיום במועצת המנהלים של Safeguard Scientifics, Inc., שבה הוא יו"ר הוועדה לניהול הון וחבר בוועדות הביקורת והשכר. לפני טקוניק, תפקידי הניהול הבכירים של בוב כוללים: יו"ר מועצת המנהלים ומנהל כללי של IMI Intelligent Medical Implants AG, חברת טכנולוגיות רפואיות שפיתחה מערכת שתלים לרשתית למחלות ניווניות; נשיא, מנהל כללי ודירקטור של Magellan Biosciences, Inc., ספקית של כלי מחקר במדעי החיים, שהוא הקים. לבוב יש תואר BS מהאוניברסיטה של מרילנד, MS מהאוניברסיטה של מדינת ניו יורק, PhD מאוניברסיטת אמורי ו-MBA לבכירים מאוניברסיטת סטנפורד. היא השלים מענק מחקר פוסט דוקטורט ב-Universität Würzburg, גרמניה, כמדען אורח של קרן אלכסנדר פון הומבולט, ולאחר מכן עוד מענק מחקר פוסט דוקטורט ב-UCLA.

אודות Taconic Biosciences, Inc.

Taconic Biosciences היא מובילה גלובלית מורשית באופן מלא במודלים ושירותים של מכרסמים מהונדסים גנטית. טקוניק שהוקמה ב-1952 מספקת את פתרונות בעלי החיים הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו לרכוש, ליצור לפי הזמנה, להרביע, לטפל טיפול מקדים, לבדוק ולהפיץ מודלי מחקר רבי ערך בכל עולם. טקוניק, מומחית במודלים של עכברים וחולדות מהונדסים גנטית, מיקרוביום, מודלים אימונו- אונקולוגיים של עכברים ושירותים משולבים של תכנון והרבעת מודלים, מפעילה שלוש מעבוד שירות ושישה מתקני הרבעה בארה"ב ואירופה, מקיימת קשרים עם מפיצים באסיה ויש לה יכולות משלוח להספקת מודלים של בעלי חיים בכל מקום כמעט בעולם.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

BHSI מרחיבה את צוות ביטוח העסקאות Berkshire Hathaway Specialty Insurance (BHSI) מרחי
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-19 במאי 2021 תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה שבכוונתה
בנסון היל מתמזגת עם סטאר פיק קורפ II Benson Hill, Inc, חברת טכנולוגיות מזון, המפצחת את
GROUNDWORK BIOAG גייסה 11 מיליון דולר במטרה לשפר רכיבים ביולוגים בחקלאות Groundwork BioAg הודיעה על גיוס של 11 מיליון דולר,
MAËLYS זוכה להשקעה משמעותית מקרן Norwest ההשקעה תתמוך במאמציה של מאליס לצמוח במהירות בשוק ה
בומברדייה מקיימת השבוע אירוע וירטואלי לקהל בינלאומי באירוע תאפשר יצרנית מטוסי הסילון לבקר באופן מקוון
Bombardier מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 החברה דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של
בומברדייה מודיעה על הבחירה של מועצת המנהלים בומברדייה מודיעה שכל המועמדים בהודעה של ההנהלה על
הובר חותמת על הסכם לרכישת החלק הנותר במיזם המשותף מגניפין ב-4 במאי J.M. Huber Corporation חתמה על הסכם סופי
אנדרסן גלובל מרחיבה את דריסת הרגל באירופה עם חברת ייעוץ במונקו אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אירופה דרך
Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון דולר לתיק של 3 פרויקטים רב משפחתיים Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון
iGrafx מודיעה על מינויו של אנדרו מקפרלנד לתפקיד המנכ"ל iGrafx, מובילה עולמית בטרנספורמציה דיגיטלית של עסק
Zoom תפרסם תוצאות כספיות של הרבעון הראשון של שנת הכספים 2022 Zoom Video Communications, Inc., ספקית מובילה של ת
Zenas BioPharma מודיעה על מינוי שני בכירים Zenas BioPharma (זינאס), חברת ביופארמה הפועלת מסין
GSB Group מעלה ספקות באשר למאגרי הזהב של Karatbars ומטבע V999 להלן הודעתה של GSB, המתייחסת ל-Osint Group - שאינה
הפקת חשבוניות ממוחשבות לעסק בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בעלי עסקים אש
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות ברבעון הראשון ב-6 במאי 2021 בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הר
JobDiva מאפשרת גיוס יעיל באמצעות חיבור לפלטפורמת המשרות של Facebook השילוב בין המידע אודות משרות פנויות המופיעות ב-Job
Blackstone מתחילה לפעול בישראל; יפעת אורון תנהל את המשרד המקומי Blackstone הודיעה על כניסה לפעילות ישירה בשוק הישר
כיצד ניתן לבדוק בצורה חכמה האם כדאי לפתוח עסק בתחום מסוים בישראל? אז יש לכם רעיון למוצר, איך יודעים אם הוא יצליח ויש
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)