Sea Electric חותמת על עסקה לרכישת 1,000 סטים של סוללות לרכב מסחרי חשמל

דרוג:

לוס אנג'לס, 25 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת טכנולוגיות הרכב הגלובלית SEA Electric, יחד עם טכנולוגיית SEA-Drive® הקניינית שלה -- הרוטב הסודי שמאחורי ההובלה של החברה בשוק החישמול של רכב מסחרי -- הגדילה את ההגעה הגלובלית שלה באמצעות רכישה של 1,000 סוללות לרכב חשמלי מהשותפה הטכנולוגית הוותיקה Soundon New Energy Technology Co.. ההסדר החדש שנוצר בא מייד אחרי החדשות האחרונות של Sea Electric על מימון הון עצמי של 42 מיליון דולר אמריקני. 

סאונדון, ספקית הסוללות היחידה של Sea Electric מאז 2012, פיתחה שבעה פתרונות סוללות SEA-Drive® במהלך המסע המשותף של שתי החברות בתחום הרכב המסחרי החשמלי. באמצעות הקשר החדש הזה Sea Electric מממשת את היתרונות בעלויות של המומחיות הטכנית של סאונדון בסוללות ואלקטרוניקת הספק, וגם את הייצור היעיל שלה. כתוצאה מכך, ייצור הסוללות בעיצומו והשלמת מילוי ההזמנה צפוי במועד כלשהו ברבעון השני של 2021. העסקה גם מאפשרת ל-Sea Electric לממש הפחתה משמעותית של 36 אחוז בעלות ליחידת קילו-ואט שעה (קוט"ש).

לדברי טוני פיירוודר, הנשיא והמייסד של Sea Electric, סאונדון היא לא רק מובילה ברמה עולמית בחדשנות וטכנולוגיה של סוללות, אלא גם מוערכת מאוד בזכות איכות המוצרים שלה, הספקה בזמן ומחירים תחרותיים. "הקשר רב השנים שלנו עם סאונדון היה מסע מסחרי מאוד מוצלח ואנחנו מצפים להמשיך את ההצלחה הגלובלית המשותפת שלנו בהמשך הדרך". רוב 1,000 הסוללות הראשונות מיועדות לארצות הברית, והיתר ילכו למלאים של Sea Electric באוסטרליה, ניו זילנד ודרום מזרח אסיה, יחד עם הכניסה הראשונה של החברה לשוק האירופי.

הטכנולוגיה הבלעדית וקניינית של Sea Electric מתאימה למאות פלטפורמות של יצרני ציוד מקוריים וההזמנה הגדולה הזאת מתחלקת בין שלושה דגמים עיקריים של מערכות כוח:

  • SEA-Drive® 70 -- מכיל 88 קילו-ואט שעה (קוט"ש)
  • SEA-Drive® 100 -- מכיל 101 קילו-ואט שעה (קוט"ש)
  • SEA-Drive® 120 -- מכיל 138 קילו-ואט שעה (קוט"ש)

פעילות הייצור ברמה עולמית של סאונדון נמצאת על שטח של שמונה מייל רבוע בתוך מחוז הונאן בסין, ומשתמשת בשילוב של רובוטיקה, הרבה בינה, הרבה דיגיטציה והרבה אוטומציה כדי לשלב פתרון מקיף של בית חרושת חכם. מניהול קפדני של הייצור והסביבה ועד לאבטחת איכות, המפעל הוא מהמעלה הראשונה ומוביל בתעשיית האנרגיה החדשה. 

וו פנג, סגן נשיא למכירות ושיווק של סאונדון אמר: "זאת אבן דרך משמעותית בשותפות שלנו עם Sea Electric. קבלת ההזמנה הזאת של 1,000 יחידות לא רק מאפשרת את הצמיחה הגלובלית הגדולה של Sea Electric, היא גם ממצבת את סאונדון כמובילה בשוק היצוא של רכב מסחרי חשמלי. זאת הצעה מנצחת לכולם".

אחרי צמיחה גדולה בשווקים חדשים, Sea Electric הודיעה לאחרונה שהיא סגרה מימון הון עצמי בהנפקה פרטית ראשונה עם הכנסות ברוטו כוללות של בערך 42 מיליון דולר אמריקני. ההכנסות נטו מההשקעה יאפשרו ל-SEA Electric לחזק את מעמדה כמובילת שוק בחישמול של רכב מסחרי כשהיא מממנת את צבר ההזמנות הגדול שלה ומאפשרת עוד תוכניות פיילוט עם מפעילים. עם מטה גלובלי ומנהלים חשובים בלוס אנג'לס, יש ל-SEA Electric כעת פעילות בחמש מדינות ויותר ממיליון מייל של ניסויים על ידי יצרני ציוד מקוריים עצמאיים (OEM) ופעילות בשירות בכל השווקים.

ל-SEA Electric יש כעת שותפויות עם OEM’s, סוכנים, מפעילים ומתאימים של רכב מסחרי כדי לספק מגוון חדש של משאיות עם אפס פליטות והיא עומדת בלוח הזמנים למסור יותר מ-1,000 כלי רכב מסחריים השנה. החברה חוזה שיהיו לה יותר מ-15,000 כלי רכב מסחריים על הכביש עד סוף 2023.

אודות SEA Electric

חברת טכנולוגיות הרכב הגלובלית SEA Electric הוקמה באוסטרליה ב-2012, ויצרה את טכנולוגיית מערכת הכוח החשמלית הקניינית שלה (שנקראת SEA-Drive®) לציי המשלוחים והחלוקה העירוניים של העולם. ל-SEA Electric שמוכרת על ידי רבים כמובילת שוק בחישמול של רכב מסחרי על בסיס גלובלי, יש נוכחות גלובלית, היא מתקינה מוצרים בשבע מדינות כולל ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, תאילנד, אינדונזיה ודרום אפריקה עם יותר ממיליון מייל ביחד של ניסויים על ידי יצרני ציוד מקוריים עצמאיים ופעילות בינ"ל בשירות. המכירות הגלובליות של החברה, השירות אחרי המכירה וההנדסה מיוצגים בכל החברות הבנות, ואילו לצפון אמריקה יש את קיבולת ההתאמה וההכנה הכי גדולה של SEA Electric עם יותר מ-30,000 יחידות בשנה.

אודות Soundon New Energy Technology Co.

Soundon New Energy Technology Co., Ltd. היא בבעלות רוב של קבוצת סאונדון, העסק המוביל בתעשיית ההגנה על הסביבה של סין. סאונדון היא ספקית שירותים מקיפה שמתמחה במחקר ופיתוח של אנרגיית סוללות ליתיום ופתרונות משולבים. Soundon New Energy שנמצאת בשיאנגטאן, הונאן, סין, מחויבת לפיתוח וייצור של אנרגיית סוללות ליתיום ופתרונות של מערכות כוח.

ליצירת קשר:

Deb Pollack/Strategic Communications
(t) 805.320.9248 (e) deb@debpollack.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

stc pay עם UM MENA ואינמובי זוכה בארבעה פרסים ב-MA SMARTIES MENA 2020 stc pay, הארנק הדיגיטלי המוביל בערב הסעודית, זכה ב
תערוכת תעשיית משחקי הווידאו חוזרת באופן וירטואלי ב-2021 "המשחק מתחיל" עבור E3, כשאיגוד תוכנת הבידור (ESA)
Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לא
פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי
גופשופ מגייסת 100 מיליון דולר מטייגר גלובל כדי להאיץ מיסור שיחתי Gupshup, המובילה במיסור שיחתי, הודיעה כי גייסה מימ
זינגה משיקה את המשחק לסלולר Match-3 המודרני Puzzle Combat Puzzle Combat מפותח על ידי Small Giant Games שנמצא
Cofense רוכשת את Cyberfish הישראלית Cofense מודיעה על רכישת Cyberfish, חברת הסייבר הי
Trax גייסה 640 מיליון דולר בהובלת SoftBank חברת Trax הישראלית/סינגפורית, שפתחה פתרונות ראייה
המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Shell מצטרפת כמשקיעה בחברת LanzaJet של משקיעה בלנזג'ט כדי להאיץ עוד את המסחור הגלובלי
אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של הפתרון לבריאות האגן PeriCoach® לתוך סין Analytica Limited, היצרנית האוסטרלית של המערכת לתר
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי
מתקן ה-CCS של BD3 מגיע לציון הדרך של 4 מיליון טון צריך אומץ כדי להיות ראשונים ועכשיו כשמתקן ה-CCS של
קבוצת קורטק מחזקת את תיק הקניין הרוחני שלה The Coretec Group, Inc שמחה להודיע כי הגישה בקשה ל
Synchronoss Personal Cloud נבחר לשילוב בתוך מוצרי ההגנה על מכשירים צרכניים הפתרון Synchronoss Personal Cloud נבחר לשילוב בתוך
וולגרינז מודיעה על הרחבה נוספת של האסטרטגיה העסקית Walgreens מודיעה על הרחבה נוספת של האסטרטגיה העסקי
אינמובי שולטת ב-MMA SMARTIES MENA 2020 עם 15 פרסים InMobi ענן השיווק הבלתי תלוי המוביל בעולם, זכה להכ
TII חושף את ספריית התוכנה הראשונה של הצפנה פוסט קוונטית באיחוד האמירויות המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), עמוד המחקר השימושי
רפיד מדיקל קיבלה אישור FDA למכשיר אינטראקטיבי לטיפול בשבץ מוחי חסימתי רפיד מדיקל, שמפתחת ומשווקת מוצרים אינטראקטיבים לצנ
Stibo DX משתפת פעולה עם Sophi.io Stibo DX ו-Sophi.io משתפות פעולה כדי לשלב את סופי,
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)