הוכרזו בני הנוער פותרי הבעיות מהעולם שזכו באתגר אליפות העולם בחדשנות של NFTE

דרוג:

דאלאס, 31 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., חברה תומכת מובילה בהעצמה ויזמות של נשים, הודיעה היום על הזוכים בשלושת המקומות הראשונים באתגר אליפות העולם בחדשנות (WSI) שלה בשותפות עם הרשת ללימוד יזמות (NFTE).

בשנת השותפות הראשונה שלה עם NFTE, Mary Kay נתנה חסות לאליפות העולם בחדשנות של NFTE לשנת 2020, חוויה חינוכית גלובלית שמזמינה אנשים צעירים בני 13-24 לתעל את החשיבה הביקורתית וכישורי פתירת הבעיות שלהם כדי למצוא פתרונות לאתגרים הכי גדולים שניצבים בפני העולם כיום ולעזור לקדם את יעדי הפיתוח בר הקיימא (SDGs) של האו"ם תוך עידוד הלך מחשבה יזמי.

אתגר אליפות העולם בחדשנות של Mary Kay עודד אנשים צעירים מרחבי העולם להגיש פתרונות חדשניים כדי לתת מענה ליעד הפיתוח בר הקיימא 12: צריכה וייצור אחראים. בכל העולם, מעריכים ש-80 אחוז מהאריגים שנזרקים מגיעים למטמנות. הנתון הזה מקנה לתעשיית הביגוד והטקסטיל את המקום השני ברשימת התעשיות הכי מזהמות, שנייה רק לתעשייה הפטרוכימית. באתגר הזה, התלמידים התבקשו לתכנן מוצר, שירות או יוזמה שייצרו "כלכלה מחזורית" שמעודדת שימוש חוזר או שינוי ייעוד של מדים ו/או בגדים משומשים אחרים, מפחיתה פסולת שמגיעה למטמנות ומקטינה פליטת גזי חממה מבדים נרקבים.

שלושת הזוכים באתגר של Mary Kay הם:

  • מקום ראשון: Loop Tee Loop
  • Loop Tee Loop היא לולאה מקיימת שמאחדת בתי חרושת לאריגי ליוסל עם שירותי איסוף מדים למיחזור במטרופולין מנילה בפיליפינים.
  • מקום שני: SwagSwap
  • SwagSwap היא רשת חברתית בארה"ב לחסכנות, שמאפשרת החלפת בגדים עמית לעמית לבני נוער.
  • מקום שלישי: Project DBrand
  • Project DBrand הוא שירות ייחודי של הסרת מיתוג ממדים משומשים כדי שאפשר יהיה לעשות בהם שימוש חוזר בארה"ב.

"תלמידים כיום גדלים בעולם שבו קיימות היא חלק מהשיח היומי הגלובלי והם מעורבים באופן פעיל ביצירת שינוי", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית של Mary Kay Inc.. "Mary Kay גאה להיות שותפה של NFTE, ארגון שעוזר לא רק להצית את הלך המחשבה היזמי בצעירים, אלא גם מעודד אותם לחשוב באופן ביקורתי כדי להתמודד עם בעיות גלובליות מאתגרות. לחברות גלובליות כמו Mary Kay יש אחריות לטפח חדשנות יזמית שיכולה לעזור לעשות את העולם למקום טוב יותר".

NFTE הוא ארגון חינוכי ללא כוונת רווח שמתמקד בהבאת הכוח של יזמות לצעירים בקהילות מעוטות הכנסה. אתגר אליפות העולם בחדשנות (WSI) מזמין אתגרים בחסות חברות כדי לתת מענה ליעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם. עם היקף הגעה של 100,000 תלמידים בכל העולם, ב-2020 NFTE קיבל קרוב ל-4,000 תלמידים משתתפים מכל רקע שהגישו רעיונות באתגר אליפות העולם בחדשנות וקרוב ל-350 תלמידים השתתפו באתגר שבחסות Mary Kay.

"אליפות העולם בחדשנות מעודדת אנשים צעירים להשתמש בהלך המחשבה היזמי שלהם כדי לתת מענה לאתגרים גלובליים", אמר ג'.ד. לרוק, נשיא ומנהל כללי של NFTE. "כל שנה אנחנו ממשיכים לקבל השראה מהרעיונות החדשניים שהדור הבא של יזמים הוגים. אנחנו אסירי תודה ל-Mary Kay Inc. על הצבת האתגר הגלובלי מעורר המחשבה הזה שעודד תלמידים לחשוב על הכלכלה המחזורית של בגדים ואריגים באופן חדש לגמרי".

בנוסף על אליפות העולם בחדשנות, Mary Kay הייתה אחת מנותני החסות הראשיים של השיח על היעדים הגלובליים של האו"ם של NFTE לשנת 2020, אירוע שנתי של מובילי מחשבה שכולל נוער, תעשייה, ארגונים ללא כוונת רווח ונדבנות כדי לקדם דו-שיח על פתרונות של יזמות חברתית. הנושא של הפאנל, שנערך בשבוע היזמות הגלובלי, היה "ליצור מעורבות של יזמים כדי לחדש ולנקוט בפעולה באמצעות טכנולוגיה ככלי לתועלת חברתית". חברי הפאנל דנו בדרכים חדשניות להשתמש בטכנולוגיה כדי להגיח מהאתגרים שהעלתה המגיפה כמו אבטלה, מיתון כלכלי ואי שקט חברתי גובר ולבנות חברה יותר צודקת וכלילתית בעולם שאחרי הקורונה. את  השיח על היעדים הגלובליים של האו"ם לשנת 2020 הגישו Citi Foundation, Ernst & Young LLP (EY) ו-Mary Kay Inc., עם תמיכה נוספת של Bank of the West BNP Paribas.

למידע נוסף על אליפות העולם בחדשנות וכל האתגרים, בקרו בבקשה באתר https://innovation.nfte.com.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם.

אודות NFTE

הרשת ללימוד יזמות (NFTE) היא ארגון ללא כוונת רווח גלובלי שמספק חינוך ליזמות באיכות גבוהה לתלמידים בחטיבת הביניים ובתיכון מקהילות עם תת משאבים, וגם תוכניות לסטודנטים באוניברסיטה ולמבוגרים. NFTE מגיעה ליותר מ-70,000 תלמידים בכל שנה ב-25 מדינות של ארה"ב ומציעה תוכניות ב-12 מדינות נוספות. חינכנו יותר ממיליון תלמידים באמצעות תוכניות בתוך בית הספר, מחוץ לבית הספר, באוניברסיטה ובמחנות קיץ, שמוצעות בהשתתפות פיזית ובאינטרנט. למידע נוסף על איך אנו מקדמים קפיטליזם כלילתי ובונים את הדור הבא של יזמים מגוונים, בקרו בבקשה באתר www.nfte.com. 

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
Marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור:  Mary Kay Inc. 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

EIG חותמת על עסקת תשתיות של 12.4 מיליארד דולר עם ארמקו קונסורציום בהובלת EIG ירכוש החזקת מניות של 49% בחב
Nyxoah מדווחת על תוצאות השנה המלאה 2020 Nyxoah SA Euronext, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקד
לקוח Libertex קיבל חוויה מיוחדת במינה ב-25 במרץ, חובב מסחר באינטרנט קיבל מתנה לא צפויה מ
ולוסיטי גלובל רוכשת את iWorkGlobal Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות התרחבות
יוניפור מגייסת 140 מיליון דולר בסבב מימון רביעי Uniphore, מובילה מוקדמת באוטומציה של שירותים שיחתי
DraftKings Inc רוכשת את Blue Ribbon Software DraftKings Inc הודיעה כי רכשה את בלו ריבן סופטוויר
Nyxoah תדחה את פרסום הרווח שלה בשנת 2020 המלאה עד 9 באפריל 2021 Nyxoah SA Euronext, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקד
Allied Universal מעסיקה מנהל מיזוגים ורכישות ראשי ומנהל משותף של אסטרטגיות וקשרי משקיעים Allied Universal®, חברה מובילה של שירותי אבטחה ואמ
דוח מוצא ביקוש מואץ לתארים בעסקים למוסמכים ב-2021 העניין בתוכניות של לימודי ניהול למוסמכים (GME) ב-2
Al Tamimi & Company פותחת משרד בפורט סעיד, מצרים Al Tamimi & Company, חברת עורכי הדין המובילה במזרח
סיעור מוחות בנושא צוואה הדדית כאשר מדובר בבני זוג עם ילדים זוהי צוואה הדדית שהיא
אתיו לייף ו-General Insurance S.C אתיופיה יבצעו שינוי דיגיטלי אתיו לייף ו-General Insurance S.C, (ELiG), חברת בי
חברת הבת הישראלית של Kaya Holdings מקבלת אישור ראשוני לרישיון גידול ועיבוד קנאביס Kaya Holdings, Inc החברה הציבורית האמריקנית הראשונ
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במרכז אסיה עם חברת עו"ד מקירגיזסטן Andersen Global מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת
בומברדייה מציינת את אבן הדרך של המסירה ה-50 של המטוס Global 7500 אבן הדרך במסירות הושגה כשהייצור של מטוס הדגל של הת
אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות בקנדה Andersen Globa מאחדת את הפלטפורמה שלה בצפון אמריקה
אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי עם אחת מחברות עורכי הדין הגדולות בטורקיה אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הפלטפורמה שלה במרכז אס
טומי הילפיגר ממנה את אלגרה אוהייר למנהלת שיווק ראשית גלובלית חברת טומי הילפיגר שמחה להודיע על המינוי של אלגרה א
קריאה להירשם לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים לשנת 2021 פרסי סטיבי פרסמו קריאה להרשמות לפרסי סטיבי למעסיקי
אנדרסן גלובל נכנסת לליכטנשטיין; מרחיבה את הפלטפורמה באירופה כשהיא מרחיבה את הפלטפורמה הקיימת שלה באזור האירופי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)