Blackstone מתחילה לפעול בישראל; יפעת אורון תנהל את המשרד המקומי

דרוג:

ניו יורק ותל אביב, 25 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE):

Blackstone (NYSE:BX) הודיעה היום על כניסה לפעילות ישירה בשוק הישראלי, ומינוי יפעת אורון, עד לאחרונה מנכ"לית לאומי-טק, לתפקיד דירקטורית בכירה ומנהלת הפעילות הישראלית.

אורון תוביל את השקעותיה של בלאקסטון בחברות צמיחה וחברות טכנולוגיה באמצעות Blackstone Growth (BXG), זרוע השקעות הצמיחה של הקבוצה, ותשולב גם בפעילויות השקעה שיתבצעו באמצעות גופים אחרים בקבוצה. לאורון יותר מ-20 שנות נסיון בהשקעות טכנולוגיה, וקודם לתפקידה זה מילאה שורת תפקידים בכירים בקרנות השקעה, בנקים וחברות יעוץ. BXG השלימה לאחרונה את סגירת קרן הצמיחה הראשונה שלה, בהיקף של 4.5 מיליארד דולר. הקרן, שזכתה לביקוש עודף מצד המשקיעים, היא קרן הצמיחה הפרטית בהיקף הגבוה ביותר שגויס מעולם. BXG החלה להשקיע מהקרן בשנת 2020, וביצעה עד כה מספר השקעות משמעותיות, בהן בחברת Bumble (שהשלימה לאחרונה הנפקה ראשונית לציבור), Oatly, ISN, GeoComply, Ginger Health, Hydrogen Health ו-Epidemic Sound.

דן גילרמן, לשעבר שגריר ישראל בארה"ב, שימש כיועץ בכיר בבלאקסטון החל משנת 2013. כעת, לאחר שבלאקסטון הכריזה על פתיחת משרד ישראלי, גילרמן ישמש כיו"ר בלאקסטון ישראל, וימשיך בתפקידו כיועץ לחברה ולצוות הישראלי.

סטיבן איי. שווורצמן, יו"ר, מנכ"ל ומייסד-שותף של בלאקסטון, אמר: "אנו מגבירים את המיקוד שלנו בהשקעות בתחומים בעלי צמיחה מהירה, כדוגמת טכנולוגיה, מדעי החיים והכלכלה הדיגיטלית. ישראל היא אחד השווקים המבטיחים בעולם בתחומים אלו, ויפעת היא הבחירה המושלמת להגשמת שאיפתנו להגדיל את נוכחותנו והשקעותינו כאן".

ג'ון קורנגול, האחראי על הפעילות הגלובלית של Blackstone Growth, הוסיף: "אנו מאמינים גדולים בישראל, שכן היא אחת מהמדינות החדשניות והדינמיות ביותר בעולם. אני שמח על הצטרפותה של יפעת, מובילה ומנהיגה טכנולוגית יוצאת דופן, והיא תסייע לנו להוציא לפועל את הפוטנציאל הטמון בפלטפורמה והמשאבים של בלאקסטון, לטובת היזמים המקומיים".

יפעת אורון הוסיפה: "אני נרגשת להצטרף לבלאקסטון ולהוביל את פעילות השקעות הצמיחה שלה בישראל. היצע ומגוון האפשרויות שבלאקסטון יכולה לספק ליזמים, בכל הקשור להשקעות ומצויינות תפעולית, הוא באמת מהטובים בעולם. אני שמחה לסייע לחברות ישראליות הנמצאות בצמיחה מהירה להפוך למובילות גלובליות, באמצעות המשאבים והרשת הבינלאומית של בלאקסטון".

השגריר לשעבר דן גילרמן הוסיף: "אני מצפה לעבוד עם יפעת, ששמה כמובילה טכנולוגית ופיננסית הולך לפניה, ויחד נגדיל את מאמצינו, ונתמוך ביזמים והחברות המבטיחים בישראל, ובחדשנות הטכנולוגית המקומית".

טרם הצטרפותה לבלאקסטון, יפעת אורון כיהנה כמנכ"לית לאומי-טק, פלטפורמה בנקאית מובילה למיזמי טכנולוגיה, המספקת שירותים ומימון לאלפי חברות טכנולוגיה, ומסייעת להם בפריצה לשווקים גלובליים באמצעות הנוכחות הבינלאומית של לאומי-טק. אורון שימשה במשך רוב שנותיה בתעשיה כשותפה בקרן Vertex Venture Capital הישראלית, שם ביצעה השקעות וכיהנה כחברה במועצת המנהלים של חברות רבות מתחומים טכנולוגיים מגוונים. לפני שהצטרפה לוורטקס, שימשה אורון כבנקאית השקעות בג'יי.פי מורגן צ'ייס בניו יורק, לאחר כשלוש שנים במנהלת המחקר והפיתוח של משרד הבטחון, במהלכן הגיעה לדרגת סגן בעת ששירתה במחלקת הכלכלה, תקציב ושליטה במשרד. לאורון תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון.

BXG משקיעה בחברות המציגות צמיחה מהירה, בעלות מודלים עסקיים מוכחים, ופוטנציאל להפוך למובילות עולמיות בזכות שיתוף הפעולה שלהן עם בלאקסטון. באמצעות BXG, מציעה בלאקסטון ליזמים המובילים חברות שכאלו גישה ליותר מ-100 בכירים ויועצים בתחומי התפעול, תוכנית רכישה הפועלת מטעמן של חברות הפורטפוליו ומעסיקה יותר מ-450 אלף עובדים, צוות יעודי האחראי לאיתור הזדמנויות מכירה לחברות הפורטפוליו שלה ברחבי העולם (חברות שהכנסותיהן הסתכמו ביותר מ-160 מיליארד דולר), יותר מ-81 מיליון מ"ר של תשתיות לוגיסטיות עבור מיזמי מסחר אלקטרוני, צוות המונה עשרות מדעני נתונים, וידע ותובנות הנצברים כל העת מפעילות יותר מעשרים משרדים ברחבי העולם.

אודות Blackstone

בלאקסטון היא אחת מחברות ההשקעה המובילות בעולם. אנו שואפים לייצר השפעה כלכלית חיובית וערך ארוך-טווח עבור משקיעינו, החברות בהן אנו משקיעים, והקהילות בהן אנו פועלים. אנו מבצעים זאת באמצעות שילוב של אנשים יוצאים מהכלל עם נגישות להון, וכך אנו מסייעים לחברות לפתור בעיות. אנו מנהלים משאבים בהיקף של 649 מיליארד דולר, ואלו כוללים גופי השקעה הממוקדים בהשקעות פרטיות, נדל"ן, חוב והון ציבורי, מדעי החיים, השקעות צמיחה, מתן אשראי, נכסים שונים וקרנות שניוניות – כולם על בסיס גלובלי.
מידע נוסף ניתן למצוא ב-
<span lang="HE" times="" new="" roman";mso-ascii-theme-font:major-bidi;mso-hansi-font-family:"times="" roman";="" mso-hansi-theme-font:major-bidi;mso-bidi-font-family:"times="" mso-bidi-theme-font:major-bidi"="">  www.blackstone.com. עקבו אחרי בלאקסטון בטוויטר @Blackstone

ליצירת קשר: 

Israeli Media

Oriane Morley

oriane@orangegrovecomms.com

+972 54-261-4671

 

All Other Media

Jen Friedman

Jennifer.Friedman@blackstone.com

+1-212-583-5122 

מקור: Blackstone

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

Bombardier מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 החברה דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של
בומברדייה מודיעה על הבחירה של מועצת המנהלים בומברדייה מודיעה שכל המועמדים בהודעה של ההנהלה על
הובר חותמת על הסכם לרכישת החלק הנותר במיזם המשותף מגניפין ב-4 במאי J.M. Huber Corporation חתמה על הסכם סופי
אנדרסן גלובל מרחיבה את דריסת הרגל באירופה עם חברת ייעוץ במונקו אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אירופה דרך
Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון דולר לתיק של 3 פרויקטים רב משפחתיים Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון
iGrafx מודיעה על מינויו של אנדרו מקפרלנד לתפקיד המנכ"ל iGrafx, מובילה עולמית בטרנספורמציה דיגיטלית של עסק
Zoom תפרסם תוצאות כספיות של הרבעון הראשון של שנת הכספים 2022 Zoom Video Communications, Inc., ספקית מובילה של ת
Zenas BioPharma מודיעה על מינוי שני בכירים Zenas BioPharma (זינאס), חברת ביופארמה הפועלת מסין
GSB Group מעלה ספקות באשר למאגרי הזהב של Karatbars ומטבע V999 להלן הודעתה של GSB, המתייחסת ל-Osint Group - שאינה
הפקת חשבוניות ממוחשבות לעסק בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בעלי עסקים אש
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות ברבעון הראשון ב-6 במאי 2021 בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הר
JobDiva מאפשרת גיוס יעיל באמצעות חיבור לפלטפורמת המשרות של Facebook השילוב בין המידע אודות משרות פנויות המופיעות ב-Job
כיצד ניתן לבדוק בצורה חכמה האם כדאי לפתוח עסק בתחום מסוים בישראל? אז יש לכם רעיון למוצר, איך יודעים אם הוא יצליח ויש
גרין הייג'יניקס מודיעה על מכתב כוונות לרכישה של .Bohemian Beverage Co Green Hygienics Holdings Inc, חברה שמתמקדת בגידול
רשת תחנות תחזוקת הקו הכלל עולמית של בומברדייה מתרחבת לאתר העשירי בומברדייה שמחה להודיע על הפתיחה של תחנת תחזוקת קו
Milliken & Company מפרסמת את דוח הקיימות התאגידית השנתי השלישי היצרנית הגלובלית Milliken & Company פרסמה את דוח ה
אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
WeWork מודיעה על הסכם זכיינות עם קבוצת אמפא עבור WeWork ישראל WeWork, הספקית המובילה של חללי עבודה גמישים, הודיע
קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al
יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור ש
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)