אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של מערכת העירוי המשופרת אל המזרח התיכון

דרוג:

בריסביין, אוסטרליה, 27 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

אנליטיקה בע"מ (ASX:ALT), המפתחת האוסטרלית של מערכת העירוי המשופרת (EIS) ו-המערכת לתרגול רצפת האגן PeriCoach לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ, התקשרה בהסכם עם משרד מרווה ליצוא ויבוא של הספקה רפואית (מרווה) להפצה, שיווק ומכירה של EIS למערכות בתי חולים במצרים, בחריין, איראן, עיראק, ירדן, כוויית, לבנון, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות.

טכנולוגיית EIS פותחה על ידי אנליטיקה בשמות הפרויקטים AutoStart ו-AutoFlush ונמכרת באוסטרליה בשם המסחר FirstFlow™,¹ במסגרת רישיון מוגבל. EIS משלבת את הטכנולוגיות הרשומות בפטנטים AutoStart ו-AutoFlush לפתרון פשוט ולא יקר. מערכת המצוף הרשומה כפטנט מתחילה מחדש אוטומטית את זרימת נוזל העירוי אחרי מתן תרופה, ובכך חוסכת את הזמן של עובדי הבריאות, מפחיתה את העלויות של בתי החולים ומונעת את האירועים השליליים שקשורים בתסחיפי אוויר וכשל של צנתרים תוך ורידיים היקפיים (PIVC). EIS מגיבה מייד, בשקט ובלי התערבות או תכנות. אפשר להתאים אותה לכל מדגם של מערכת עירוי קיימת והיא יכולה לפעול ביחד ולשפר את היכולת של כל משאבת עירוי או מערכת עירוי "שקית", בלי קשר לתחכום.

השימוש ב-EIS מאפשר באופן ייחודי מערכת עירוי סגורה לגמרי, עם שלמות שמושגת על ידי הפחתת האינטראקציות שכנראה גורמות לסיבוכים מכניים ובכלי הדם וגם שטיפה טובה ו/או פרקטיקה פתוחה. ל-EIS יש רישום TGA ARTG אוסטרלי ואישור USFDA 510(k). הוא תואם באופן מלא ל-ISO 8536 מערכות עירוי ותקנים רלבנטיים אחרים. EIS יכולה להפחית מאוד סיכונים משפטיים על ידי טיפול בגורמים רבים שיכולים להשפיע על החולים, הקלינאים ובתי החולים, כולל:

  • תסחיפי אוויר - ל-EIS יש שסתום מצוף גדול וכבד שמבטיח איטום מוחלט ולטווח ארוך. המצוף הייחודי שומר על האיטום גם בזוויות קיצוניות (עד 60 מעלות מהאופקי), ולכן אפשר להשתמש במכשיר באמבולנסים, חילוץ ומצבים צבאיים ולהפחית את הסיכון של מוות ומחלות שקשורות לתסחיפי אוויר.
  • מערכת החדרה פתוחה/ סגורה - פתח הגישה ללא מחט הוא נקודת הכניסה היחידה, וצריך רק מזרק אחד לכל אירוע תרופה. שימוש בשקית האינפוזיה הקיימת של ליטר אחד משמעו שההחלפה פחות תכופה מאשר בשקיות 100 מ"ל עם תמהיל מוכן מראש, וזה חוסך זמן וכסף ומפחית את הסיכון של זיהום ודלקות.
  • שטיפה של המזרק - התכונה הזאת מבטלת את הצורך להשתמש במזרק שטיפה ובולוס נוספים. השטיפה מונעת אינטראקציות בין נוזלים/ תרופות שלא מתאימים ביחד, וזה מפחית את הסיכון של זיהום צולב ומחזק את הבקרה על העירוי.
  • שטיפה של הצנתר - התכונה הזאת מפחיתה את הסיכון של כשל של PIVC עם ההתחלה מחדש האוטומטית המיידית של זרימת העירוי אחרי מתן התרופה, וזה מאפשר זרימת תחזוקה רציפה אל צינור השטיפה והצנתר. זה גם שומר על הפתיחות של הצנתר על ידי מניעת מסתם אורי פנימי.
  • דילול תרופות - תכונת הטיפול המופסק מאפשרת להכניס תרופה דרך EIS כדי למדוד במדויק את תמהיל נוזל העירוי במקום שסתום תלת כיווני ושקיות.
  • סיכוני הזרקה - מחקרים תצפיתיים מראים היקרות גבוהה של אי ציות לפרוטוקול של רחיצת שטיפת ידיים. EIS מגבילה את הגישה ואת הסיכוי לזיהום.
  • לחץ השטיפה - שטיפת הבולוס של הצנתר עשויה להשתנות לפי הגודל והלחץ של המזרק. התכנון של המצוף הקנייני מבטיח לחץ שטיפה קבוע, שמפחית את הסיכון לכשל של PIVC.

לאור הפחתת הסיכונים הבריאותיים והמשפטיים של אנליטיקה, השוק של טיפולי בתי חולים שניתנים בבית מהווה הזדמנות צמיחה כלל עולמית. EIS קומפקטית, מוקשחת ולא מצריכה משאבה או מקור אנרגיה, ולכן היא מתאימה לצורכי חילוץ, צבא והעולם השלישי מבלי להתפשר על הסיכון. למנהל של מרווה יש ניסיון רב עם מערכת הבריאות המצרית, כיועץ ותת מזכיר הבריאות לענייני המרפאות של ארגון ביטוח הבריאות (HIO) המצרי וגם תפקידי ניהול במשרד הבריאות המצרי.

"מרווה הציגה הזדמנות משכנעת עם אנשי מקצוע מנוסים כדי לקחת את מערכת העירוי המשופרת (EIS) של אנליטיקה לשוק גדול וגדל במזרח התיכון", אמר ד"ר מייקל מונסור, יו"ר אנליטיקה בע"מ. "אנחנו מצפים לעבודה עם מרווה כדי להרחיב את השימוש בטכנולוגיה הייחודית שלנו EIS".

למידע נוסף על אנליטיקה ועל מערכת העירוי המשופרת, בקרו בבקשה באתר www.AnalyticaMedical.com

לשאלות של משקיעים או אנשי עסקים, התקשרו בבקשה: investorrelations@analyticamedical.com

לשאלות של התקשורת, התקשרו בבקשה: Annie Starr, astarr@6degreespr.com

אודות  Analytica - אנליטיקה בע"מ

אנליטיקה היא חברת פיתוח ומסחור של מוצרים שנמצאת בבריסביין, אוסטרליה ומתמקדת במוצרי מכשירים רפואיים סוג 1 וסוג 2.אנליטיקה היא המפתחת של מערכת העירוי המשופרת (EIS), שילוב של טכנולוגיות רשומות כפטנט שמפותחות בשמות הפרויקטים AutoStart ו-AutoFlush. EIS היא טכנולוגיה תוספתית לעירויים פשוטה ולא יקרה להפחתת עלויות ההשגחה של אחיות, הפחתת הסיכון לתסחיפים, שיפור בקרת זיהומים והתחלה אוטומטית של ההזרמה אחרי מתן תרופות בזמן עירוי נוזלים תוך ורידי.

אנליטיקה היא גם היצרנית של מערכת PeriCoach®, מערכת טיפולי בריאות אלקטרונית לנשים שסובלות מאי נקיטת שתן במאמץ. זה פוגע באישה אחת משלוש בכל העולם ונגרם בעיקר מחובלה בשרירי רצפת האגן כתוצאה מהריון, לידה והפסקת המחזור.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

המנכ"ל ומייסד משותף של Virgin Hyperloop מדבר בוועדת התחבורה והתשתיות של הקונגרס האמריקני על טכנולוגיות מתפתחות של הסעת המונים בישיבה של ועדת המשנה לרכבות, צינורות וחומרים מסוכנ
אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 Elevēo הודיעה שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית א
Workato את מרכז הנתונים הראשון עבור EMEA בפרנקפורט לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה, במהלך
Zynga רוכשת את Chartboost Zynga Inc, מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטי
JW Player רוכשת את VUALTO JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים ה
Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 Zynga Inc פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון
DERC משתף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בעולם המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה Smiths Medical הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת
InvestorBrandNetwork מציגה צמיחה בשנת 2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה
ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים גדולים במאי 2021 ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים ג
BANDroyalty.com משנה את עולם המוזיקה עם השקת BAND NFT באמצעות BAND NFT מאומתת הבעלות על הפריטים בסדרה הי
Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדי
DigiMax מבצעת השקעה אסטרטגית בסך 5 מיליון דולר ב-Kirobo DigiCrypts Blockchain Solutions Inc, המספקת פתרונו
OwnBackup מוסיפה 3 מומחי אבטחה מובילים למשרדה בתל אביב OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצ
TII חושף את מעבדות התואמות האלקטרומגנטית הראשונות של העולם הערבי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
השאלות העולות סביב הפוטנציאל של בלוקצ'יין למשתמשים פרטיים ג'וסיפ הייט, GStelecom, G999 ו-GSmedia, או "השאלות
הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמ
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API חברת F5 הודיעה על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים ל
Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check, במענ
LeddarTech מציגה את ה-"Leddar Sight" ה- Leddar™ Sight פותח על מנת לספק את צרכיהם הקפדני
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)