RSA Security LLC מציגה את אאוטסיר

דרוג:

פאלו אלטו, קליפורניה, 9 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

RSA Security LLC הכריזה היום על הפיכת היחידה העסקית שלה למודיעין הונאה וסיכונים לחברה עצמאית שתספק שירותים ללקוחות הגלובליים ולקהילת השותפים.

את החברה החדשה, אאוטסיר (Outseer), יוביל המנכ"ל ריד טאוסיג שהצטרף ליחידת מודיעין ההונאה והסיכונים של RSA לקראת סוף 2020 ומציע ניסיון רב שנים בתעשיית מניעת ההונאות והזהות הדיגיטלית. עם השינוי המהותי הזה, שמוגדר כחברה בהנהלה עצמאית וזהות ארגונית מודרנית, אאוטסיר תמשיך לספק את כל המוצרים הקיימים בפורטפוליו שכונן מחדש:

·   Outseer Fraud ManagerTM (לשעבר RSA Adaptive Authentication): הגנה על לקוחות לאורך ולרוחב כל הערוצים הדיגיטליים עם החלטות ניטור חשבונות מבוססות סיכונים

·   Outseer 3-D SecureTM (לשעבר RSA Adaptive Authentication for eCommerce): תקן הזהב באימות עסקאות כשכרטיס אשראי אינו נוכח ותשלומים דיגיטליים עם מיפוי מחדש לפי התקן המעודכן EMV® 3-D

·   Outseer FraudActionTM (לשעבר RSA FraudAction) פתרון המספק זיהוי מהיר, הורדה ותובנות מבוססות נתונים בהתייחסות לאתרי דיוג, אפליקציות נוכלות ודפים במדיה החברתית שהוקמו לרמות משתמשים

פתרונות עטורי פרסים אלו משרתים, ביחד, כקנה מידה עבור אימות תשלומים, זיהוי חשבונות שהם הונאה, וכן ביצוע חקירות הונאה תוך שמירה על חוויית לקוח נקייה מחיכוכים, עבור הסוחרים המובילים בעולם, בנקים וספקי תשלומים. מתחת לפורטפוליו המוצרים של אאוטסיר יש שתי השקעות עמוקות במגע ונתונים:

·   Outseer Global Data NetworkTM: הקונסורציום העולמי הראשון המספק אימות להונאות ונתוני עסקאות

·   Outseer Risk EngineTM: גרף זיהוי סיכונים מרכזי המספק איתור הונאות ברמה של 95% עם רמת התערבות בגובה 5% או פחות

"אאוטסיר היא השיא של עשרות שנות חדשנות מונעת מדע בפתרונות נגד הונאה ואימות תשלומים", אמר טאוסיג. "ככל שהכלכלה הדיגיטלית ממשיכה להעמיק, המשימה של אאוטסיר לשחרר את העולם מהונאות בעסקאות היא חיונית יותר. תפקידנו כמאפשרי הכנסה בכלכלה העולמית רק יתחזק בזמן שכל העסקים הדיגיטליים ימשיכו לגדול".

מהלך זה מגיע כתוצאה ממגפת ה-COVID-19 שהובילה לצמיחה חסרת תקדים במסחר הדיגיטלי, ודחסה עשור של המרה דיגיטלית לתוך 12 חודשים בלבד. מצד שני תוכניות כרטיסי תשלום, בנקים מנפיקים וספקי מסחר היו עדים להיקף חסר תרדים של עסקאות הונאה ואף תזמור תקיפות נגד רשת התשלומים שלהם. כדי להתמודד עם אתגרים החדשים הללו אאוטסיר תמשיך לחדש את פתרונות אימות התשלומים שלה, עם התאמה מקרוב לתקן התשלומים EMV® 3-D Secure 2.x ועם שילוב טכנולוגיות חדשות באקו סיסטם של התשלומים והמסחר.

"הסיבה להקמת אואטסיר אינה מתמקדת רק בביטול תשלומים וחשבונות שנוצרו להונאה", אמר טאוסיג. "עסקאות הונאה אלה הן לעתים קרובות פרק הפתיחה לפעילויות מרושעות יותר כמו סחר בסמים, טרור ומעשים מרושעים אחרים. לאאוטסיר יש את יכולת לעזור להפוך את העולם למקום בטוח יותר".

RSA, שנוסדה ב-1982, צברה מוניטין במשך ארבעה עשורים כספקית פתרונות קריטיים ללקוחות בהם האבטחה היא נושא רגיש במיוחד, והיא מובילה בחדשנות המאפשרת לארגונים להתמודד עם סיכונים ואיומי אבטחה שמתפתחים במהירות. RSA כיום משרתת 2 מיליארד משתמשים פרטיים ויש לה 26 מיליון זהויות תחת ניהול, ויותר מ 12,500 לקוחות מסתמכים על פתרונות התוכנה של RSA כדי לאפשר את ההמרה הדיגיטלית שלהם, כדי לטפל באיומי הסייבר המתקדמים יותר ויותר, וכדי ולהסתגל לרגולציות דיגיטליות מורכבות יותר.

RSA הודיעה במהלך 2020 כי היא החלה לתפקד כחברה עצמאית לאחר הרכישה בידי Symphony Technology Group שהעמידה את ערך החברה על 2.1 מיליארד דולרים.

אודות אאוטסיר

אאוטסיר (Outseer), חברה של RSA, מעצימה את הכלכלה הדיגיטלית ומאפשרת לה לצמוח באמצעות אימות של מיליארדי עסקאות בכל שנה. פתרונות מעקב התשלומים והחשבונות שלנו משפרים את ההכנסה ומקטינים את החיכוך עם הלקוח עבור בנקים שמנפיקים כרטיסי אשראי, חברות שמעבדות תשלומים וסוחרים בכל רחבי העולם. היא ממנפת 20 מיליארד עסקאות שנתיות מיותר מ-6,000 מוסדות גלובליים שתורמים לרשת הנתונים של אאוטסיר (Outseer Data Network), ומשתמשת במדע מבוסס זהויות כדי לספק את שיעור איתור ההונאות הגבוה ביותר ועם המעורבות הנמוכה ביותר של הלקוחות בתעשייה. ראו מה האחרים לא יכולים לעשות ב-outseer.com

אודות RSA

RSA, מובילה בשוק פתרונות אבטחת הסייבר וניהול הסיכונים, מספקת לארגונים טכנולוגיה המאפשרת להתמודד עם אתגרי אבטחה, ניהול סיכונים ומניעת הונאות בעידן הדיגיטלי. הפתרונות שמציעה RSA נועדו לאתר ביעילות התקפות מתקדמות ולהגיב להן; לנהל גישת משתמשים; להקטין את הסיכון התפעולי, ההונאה והפשיעה ברשת. RSA מגנה על מיליוני משתמשים ברחבי העולם ועוזרת ליותר מ-90% מהחברות ב-Fortune 100 לשגשג ולהסתגל באופן רציף לשינויים.

ליצירת קשר:

David Pedersen
Senior Director of Worldwide Communications
David.Pedersen@rsa.com

מקור: RSA Security LLC.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

אלבייט ברנדס מרחיבה את הנוכחות שלה בישראל ושכרה CTO מקומי אלבייט ברנדס (Elevate Brands), מובילה ברכישה ותפעו
הכירו את Oclean X Pro Elite מברשת השיניים החכמה אוקלין (Oclean) השיקה לאחרונה את Oclean X Pro Elit
אוניברסיטת בר אילן בוחרת בפתרונות הגישה המאובטחת של F5 אוניברסיטת בר אילן בוחרת בפתרונות ניהול גישה של F5
אינקורטה משתפת פעולה עם MDSap עם צפי לצמיחה שנתית של יותר מ-100% במזרח התיכון, ש
קלאודבדס מציעה פתרון תשלומים חדש קלאודבדס (Cloudbeds), פלטפורמת ניהול בתי האירוח הצ
Sophi.io זוכה בשני פרסי המדיה הגלובליים של INMA Sophi.io הוכרזה לזוכה בפרסי ה-Global Media Awards
אוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה בחרה ב-Canonical Canonical הודיעה כי היא עובדת עם אוניברסיטת המלך ע
מחקר Nyxoah BETTER  SLEEP מגיע לנקודות הקצה העיקריות שלו   Nyxoah SA, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח
NEC Payments משתפת פעולה עם Netcetera לאבטחת תשלומים החברה מבחריין נזקקה לפתרון ACS 3DS 2.0, המילה האחר
now.gg משיקה ענן נייד ומקרבת את הגיימינג למיליארד בני אדם נוספים הפלטפורמה כשירות של now.gg PaaS, המבוססת על מערכת
IDE טכנולוגיות מים משיקה את מתקן הטיהור הראשון BWRO בישראל IDE טכנולוגיות מים, מובילה עולמית בפתרונות לטיהור
מיצובישי פאוור איירו מספקת פרויקט חשמל חיוני למקסיקו עוגןמיצובישי פאוור איירו מספקת פרויקט חשמל חיוני ל
BAND Royalty משנה את מפת ה-NFT BAND Royalty הודיעה כי מאמר מטעמה התפרסם ב- Networ
Digimax Global משיקה אתCryptohawk.Ai חברת DigiMax Global Inc, חברה המספקת פתרונות טכנול
ST, RAMSEM  פותחת מעבדת מיון ראשונה באפריקה Sexing Technologies® (ST) מובילה עולמית חדשנית בתח
Taconic Biosciencesמשיקה את פתרון TruIMPORT™ Taconic Biosciences הכריזה על שיפור משמעותי לברית
קנת' קול וזינגה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו לכבוד חודש הגאווה השחקנים במשחק הנייד הפופולארי יוכלו לצעוד לאורך מס
Sea Electric מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית Sea Electric מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם ה
המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים משיקה רשמית אתר סיני לבחינות GMAT המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), ארגון
Infinidat ממנה את יוסי גל לסמנכ"ל משאבי אנוש גלובלי חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארג
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)