לנדמרק חוגגת 30 שנה כמובילת התעשייה בצמיחה אישית ומקצועית, הכשרה ופיתוח

דרוג:

 

לנדמרק חוגגת 30 שנה כמובילת התעשייה בצמיחה אישית ומקצועית, הכשרה ופיתוח

 

יותר מ-3 מיליון איש השתתפו ו-150,000 פרויקטים ללא כוונת רווח ופרו בונו

 

 

סן פרנסיסקו, 16 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Landmark (Landmark Worldwide), שהוקמה בשנת 1991, חוגגת 30 שנה ליותר משלושה מיליון אנשים ברחבי העולם לאחר שתרמו באופן חיובי ועוצמתי לתוכניותיה. לציון  50 שנים להיווסדות החברה, צויין כי  הרעיונות ששגשגו לליבת לנדמרק נולדו עם המסירה של ההכשרה הראשונה est בשנת 1971.

 

כמובילה בתעשיית הצמיחה, ההכשרה והפיתוח האישית והמקצועית, התוכניות והרעיונות של Landmark הסמיכו אנשים במשך חמישה עשורים להעלות באופן דרמטי את איכות חייהם, ובנוסף, להשפיע על תחומי חייהם החשובים להם ביותר.

 

Marketdata Enterprises, Inc מוציאים לאור של הדו"ח הסופי על תעשיית הפיתוח האישי בארצות הברית, ציינו בדו"ח שלהם לשנת 2021:

 

*"לנדמרק הוכתרה כאחת מחברות ההכשרה והפיתוח המובילות בעולם על ידי HR.com/James McNeil".

 

*"ציון דרך מוכר על כך שיש לו את אחד מגופי הפקולטה הטובים ביותר בתחום", ואנשי מקצוע רבים "בענפי הפיתוח האישי והאימון התחילו את דרכם על ידי השתתפות בתוכניות של לנדמרק".

 

*לנדמרק הוא ייחודי בתעשייה כמו "ספק התוכנית הבלעדי של טרנספורמציה אונטולוגית, טרנספורמציה בהוויה פריצת דרך שתביא לשינויים מיידיים, מתמשכים ודרמטיים ביעילות ובאיכות החיים של אנשים".

 

לפני 50 שנה, ההכשרה הראשונהest Training  של וורנר ארהרד השיקה את תעשיית הפיתוח האישי ואת תחילתו של מה שהפך מאז לתעשיית אימון העסקים והחיים. רבים מהמושגים שלו תפסו מקום מתמשך בתרבות המיינסטרים, בעסקים ובאקדמיה. כפי שהכיר מגזין טיים, "האובססיה האמריקנית לשינוי, אינה חדשה. היא עתיקה כמו האומה, אבל זה היה וורנר ארהרד שיצר את השינוי המודרני הראשון כאשר ייסד את הסמינרים est בשנת 1971."

 

ארהרד פרש מההכשרה והשיק קורס חדש, הפורום, בשנת 1985. רעיונותיו של ארהרד (כפי שבאו לידי ביטוי בתוכניותיו) נבחנים בפירוט על ידי שני חוקרים בספר רב המכר, "דבר להיות: וורנר ארהרד", "מרטין היידגר" ו"אפשרות חדשה להיות אנושי".

 

מתואר כ"אחד ההוגים החותכים והתובנות ביותר של דורנו" על ידי דייוויד איגלמן, Ph.D., חוקר מוח באוניברסיטת סטנפורד וסופר רב המכר של הניו יורק טיימס, ארהרד ביצע את רוב מאמציו האינטלקטואליים בשלושת העשורים האחרונים לעולם האקדמי. עם עמיתיו, הוא כותב תוכניות לימודים ברמה האוניברסיטאית ומלמד ומרצה באוניברסיטאות כולל בית הספר לניהול אנדרסון של UCLA, האקדמיה של חיל האוויר של ארצות הברית, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת ייל, מכללת דרטמות ואוניברסיטת ארסמוס.

 

כיום, Landmark ממשיכה להפוך את התוכניות שלה לזמינות ברחבי העולם, כולל השקת כמעט כל יותר מ -50 התוכניות שלה באינטרנט. Landmark היה וממשיך להיות נתמך על ידי אלפי מנהלים בעלי שם ברחבי העולם, כולל מנכ"לים של תאגידים גלובליים, אקדמאים מכובדים, והומניטריים מוכרים בינלאומיים.

 

"מה שהרשים אותי מאוד בכל הנוגע ל-Landmark הוא שזה נותן לאנשים גישה מעשית לשינוי התרבות של הארגון ולחולל שינוי משמעותי בפרק זמן קצר באופן מפתיע"

 

~ מייקל סי. ג'נסן, ג'סי איסידור שטראוס פרופסור למנהל עסקים, אמריטוס באוניברסיטת הרווארד

 

"הזכייה במדליית זהב באולימפיאדה הייתה יוצאת דופן, וכשקיימתי את פורום לנדמרק, הבנתי שאני יכולה לקבל את אותה רמה של הישג, הגשמה ושמחה בכל חלק בחיי".

 

~ נטלי קוק, מדליסטית זהב אולימפית

 

"כאדם שחייו עוסקים בנושאים גלובליים, אני לא יכול לחשוב על תוכנית הכשרה יעילה יותר. אחת התוצאות החשובות ביותר שקיבלתי הייתה היכולת להתמודד עם בעיות גלובליות בלתי פתירות מבלי להתייאש. כתוצאה מההשתתפות ב-Landmark, אנשים משיגים את הכלים לצאת לעולם ולגרום לדברים לקרות"

 

~ ד"ר צ'ארלס מקניל, יועץ מדיניות בכיר, תוכנית הסביבה של האו"ם

 

"עדיין לא ראיתי שום דבר אחר שיש לו השפעה חיובית כל כך על היכולת של אנשים להתייחס, לתקשר ולהופיע כציון דרך"

 

~ פול פיירמן, מייסד ויו"ר/מנכ"ל ריבוק אינטרנשיונל בע"מ

 

Vanto Group, חברת הייעוץ וההנהלה הגלובלית של Landmark, הוכתרה כאחת מחברות הייעוץ הניהולי הטובות ביותר באמריקה על ידי מגזין פורבס במשך שנתיים רצופות 2020 ו-2021. בנוסף, Landmark היא הזרז העיקרי למשתתפים ביצירת יותר מ-150,000 פרויקטים ללא כוונת רווח ופרו-בונו, לטובת אנשים, ארגונים וקהילות ברחבי העולם. כמה דוגמאות כוללות:

 

*לצופים מיוחדים (שעבורם המייסד, בלייק רוקוול הוכתר כגיבור CNN) הייתה השפעה משמעותית על עשרות אלפי ילדים חולים קשה, אחיהם והוריהם בכך שהעניק להם חוויית יום גישה VIP ביותר מ -50 מכללות ואוניברסיטאות גדולות.

 

*לשתול מיליון עצים: גאשו טאהיר הקים עמותה בשם "קרן גרינלנד לפיתוח" ששתלה יותר ממיליון עצים באתיופיה, ותוך כדי כך הפעילה יותר מ-450 צעירים, והעניקה להם לא רק תחושת כבוד, אלא גם את היכולת לראות עתיד באתיופיה.

 

*אר.יו. בסדר? יום: פרויקט למניעת התאבדויות שאומצה על ידי כל מדינת אוסטרליה.

 

Landmark מודה ומודה ליותר משלושה מיליון אנשים שהשתתפו בעבודתה ובהבדל שהם עושים בחייהם, בחייהם של אחרים ובעולם כולו.

 

לקבלת מידע נוסף אודות לנדמרק והתכניות שלה, בקרו באתר: www.landmarkworldwide.com

 

אנשי קשר:

 

Michelle Tennant Nicholson at Wasabi Publicity Inc.
+1-828-749-3200
Michelle@WasabiPublicity.com

 

מקור: Landmark    

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Landmark | לנדמרק |

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

Acino  רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה Acino ו- Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2021 ב-28 באוקטובר 2021 בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות
תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השני ב-28 באוקטובר 2021 תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכ
אינטלסאט מודיעה על פרישתו המתוכננת של סטיבן ספנגלר מתפקיד המנכ"ל אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המש
אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy  הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021 אנה אמיצ'ארלה, מנכ"לית EthosEnergy, הוכרה כמנהלת ה
סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM Grupo BC, ספקית שירותי המשכנתאות, שירותי המשפט והד
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונז
מיליקן רוכשת את אנקפסיס Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוו
Deel מגייסת 425 מיליון דולר במימון סדרה ד' כדי להמשיך לשנות את עתיד התעסוקה Deel, חברת הגיוס מרחוק המנפצת מחסומי התעסוקה ברחבי
Foodics מדורגת במקום מיטבי בתחרות "המקום הטוב ביותר לעבוד בו" לשנת 2021 Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפ
היעדר השקעה באנרגיה נקייה פוגע במאבק בשינויי האקלים ועוני סדרת המחקר של מימון אנרגטי Energizing Finance) ) ה
Plaskolite רוכשת נכסים של Plazit-Polygal כדי להתרחב בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה Plaskolite LLC‏ ("Plaskolite"), היצרנית הגדולה ביו
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation  שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp.  שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 26 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
IHS Holding Limited  מודיעה על תמחור ההנפקה הראשונית לציבור IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצ
החטיבה המסחרית של ג'טקרפט מתרחבת באסיה Jetcraft Commercial, חטיבת המטוסים המסחריים של ג'ט
NanoViricides הגישה את הדו"ח השנתי שלה: תוכנית התרופות לקורונה נעה במהירות לעבר שלב קליני NanoViricides, Inc. (NYSE Amer.:NNVC) ("החברה") מד
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בבוצואנה Andersen Global אנדרסן גלובל המחזקת את טביעת הרגל
Investments & Wealth Institute ו-Association of Professional Fund Investors יוצרים ברית אסטרטגית שתי עמותות למשתתפים בהשקעות המחויבות לפרקטיקה מוסמ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)