Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021

דרוג:

 

Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021

 

נתונים חדשים התומכים בפוטנציאל של ADG20 הן לטיפול והן למניעת COVID-19 שיוצגו ב- IDWeek 2021

 

אוכלוסיית המטופלים בניסוי הקליני שלב 2/3 העולמי של ADG20 הורחב בעקבות הערכת IDMC

 

ההנפקה הושלמה בסך 355.8 מיליון דולר למימון המשך קידום פורטפוליו פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות בעלות פוטנציאל מגיפה

 

 

וולטהאם, מסצ'וסטס, 20 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, דיווחה היום על עדכונים על תוכנית הנוגדנים המובילה שלה ל- COVID-19, ADG20, כמו גם על נקודות השיא העסקיות האחרונות והתוצאות הכספיות של הרבעון השני 2021.

 

"ברחבי העולם, COVID-19 ממשיך להיות משבר בריאותי משמעותי המשפיע כמעט על כל קבוצות גיל. עם הופעתם המתמשכת של גרסאות חדשות, נטרול רחב של טיפולים שניתן להשתמש בהם הן לטיפול והן למניעה של המחלה הם קריטיים כדי לטפל באנדמיה הנוכחית, כמו גם בהתפרצויות עתידיות פוטנציאליות", אמר ד"ר טילמן גרנגרוס, Ph.D., מייסד שותף ומנכ"ל Adagio. "הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי CRO הגלובליים שלנו על ביצוע הניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלנו של ADG20, STAMP ו- EVADE, תוך הכנה למסחור העולמי הצפוי של ADG20, אם יאושר.

 

"ADG20 הוא נוגדן מובחן מאוד שאנחנו מקדמים באמצעות ניסויים מכריעים הן לטיפול והן למניעה של COVID-19. אנו מרוצים מההערכה האחרונה של נתונים לא מאושרים על ידי IDMC לניסוי EVADE, והתמיכה שלהם בתוכניות שלנו להרחיב את ההרשמה כך שתכלול מתבגרים ונשים הרות או מיניקות", אמרה ד"ר לין קונולי, M.D., Ph.D., המנהלת הרפואית של אדג'יו. "עד כה, יצרנו חבילת נתונים משכנעת עבור ADG20 הכוללת נטרול רחב של נגיף SARS-CoV-2 המקורי והווריאנטים הידועים של חששות במודלים במבחנה, כמו גם פרופיל פרמקוקינטי וסבילות נוחה בניסוי שלב 1 שלנו. יתר על כן, ב-IDWeek של השנה, נפרסם נתונים נוספים מניסוי שלב 1 שלנו, כמו גם פרטים לגבי תהליך בחירת המינון שלנו לטיפול ומניעה, שאנו מאמינים שתומכים עוד יותר בתפקיד החשוב שנוגדן חדשני זה יכול למלא במאבק במגפה המתמשכת".

 

עיקרי תוכנית ADG20 COVID-19

 

נתוני ADG20 חדשים שיוצגו בכרזות מרובות במהלך IDWeek: בכנס הווירטואלי IDWeek 2021, Adagio מתכננת להציג נתונים נוספים המדגישים את הפוטנציאל של ADG20 לספק הגנה מפני קורונה למשך עד שנה בהתבסס על מחצית החיים הממושכת שלו בבני אדם בשילוב עם יכולת הנטרול הרחבה והחזקה שלה המודגמת בבדיקות מעבדה. בנוסף, הנתונים תומכים בהערכה של מינון של 300 מ"ג, הניתן בהזרקה תוך שרירית אחת, בניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלב 2/3 STAMP (טיפול) ו- EVADE (מניעה). הנתונים יוצגו בכרזות מרובות, שיהיו זמינות למשתתפים רשומים בפלטפורמה הווירטואלית לאורך כל תקופת הכנס, שיתקיים בין ה-29 בספטמבר ל-3 באוקטובר 2021. המצגות כוללות:

 

*1086: מודל פרמקוקינטיקה של מערכת כמותית של כל הגוף המבוסס על פרמקוקינטיקה (QSP/PBPK) ש-priori חוזה פרמקוקינטיקה תוך-שרירית (IM) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

 

*633: תוצאות ראשוניות ממחקר שלב 1 במינון עולה יחיד להערכת בטיחות, סרום נגיפי מנטרל נוגדנים (sVNA) ופרופיל פרמקוקינטי (PK) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב של מחצית החיים שפותח לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

 

*1089: שימוש במודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פרמקולוגיה מבוססת פיזיולוגית (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב למחצית החיים שפותח למניעת מחלת קורונה (COVID-19)

 

*1088: מודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פיזיולוגית שלמה (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל במחצית החיים לטיפול במחלת קורונה (COVID-19)

 

 • אוכלוסיית המטופלים התרחבה ב- EVADE בעקבות הערכת נתוני IDMC: הוועדה העצמאית לניטור נתונים (IDMC) לניסוי שלב 2/3 EVADE של ADG20 למניעת COVID-19 סיפקה לאחרונה המלצה להרחיב את ההרשמה לניסוי שלב 3 כך שתכלול מתבגרים בני 12 ומעלה, נשים מבוגרות והרות או מניקות, כמו גם ירידה בפרוטוקול שצוין, זמן ניטור לאחר הזרקה במרפאה. המלצות IDMC התבססו על סקירת נתוני הבטיחות והסבילות הבלתי מאושרים באמצעות הביקור של יום 28 לאחר הטיפול מ-200 משתתפים שנרשמו לחלק ההובלה שלב 2 של הניסוי.

 

 • השותפות עם Biocon Biologics  מרחיבה את התפוצה של טיפול נוגדני COVID-19 חזקים ומנטרלים באופן נרחב לחולים בהודו ושווקים מתעוררים נבחרים: ברבעון השני של 2021, אדג'יו שיתפה פעולה עם Biocon Biologics Ltd.  כדי להילחם במשבר COVID-19 המתמשך בדרום אסיה. השותפות מספקת זכויות ביוקון לייצור ומסחור טיפול בנוגדנים המבוסס על ADG20 בהודו ושווקים מתעוררים נבחרים נוספים המבוססים על תהליך הייצור המסחרי שפותח עבור ADG20. כחלק מההסכם, Biocon תיתן גישה לנתונים מהניסויים הקליניים שלב 2/3 של Adagio, כמו גם לחבילת אישור השימוש הצפויה שלה לשימוש בשעת חירום והגשות רגולטוריות אחרות לתמיכה באישור או באישור חירום בהודו ובשווקים מתעוררים נבחרים אחרים.

 

דגשים עסקיים אחרונים

 

*דיוויד הרינג, מומחה עולמי לחיסונים ל-COVID-19, מונה למנהל התפעול הראשי: אדג'יו מינתה לאחרונה את דיוויד הרינג למנהל התפעול הראשי של החברה. מר הרינג מצטרף לאדג'יו מפייזר, שם שימש לאחרונה כראש עסקי ה-mRNA העולמי, עסק שנוצר במיוחד לניהול מאמצי COVID-19 גלובליים, כמו גם חיסונים עתידיים המשתמשים בטכנולוגיית mRNA, והוביל את השקת החיסון הראשון אי פעם ל-COVID-19 בארצות הברית. לפני תפקידו האחרון בפייזר, מר הרינג היה נשיא צפון אמריקה בפייזר, שם הוביל ארגון של 700 איש על פני סל של מוצרי חיסון למחלות COVID-19 ומנינגוקוק ופנאומוקוק.

*355.8 מיליון דולר ההנפקה הראשונית לציבור הושלמה בהצלחה: באוגוסט 2021 מכרה אדג'יו 20,930,000 מניות רגילות, כולל מימוש מלא של אופציית החיתום לרכישת 2,730,000 מניות משותפות נוספות במחיר הנפקה לציבור של 17.00 דולר למניה. התמורה ברוטו של ההנפקה, לפני הנחות חיתום ועמלות והוצאות הנפקה אחרות ששולמו על ידי אדג'יו, היו כ-355.8 מיליון דולר.

*שיתוף פעולה עם Scripps: אדג'יו חתמה על הסכם מחקר בלעדי עם מכון המחקר Scripps כדי לזהות מועמדים לחיסון מגן רחב למניעת שפעת וקורונה בטא.

* הדירקטוריון התרחב עם מובילי התעשייה כדי לתמוך בצמיחה עתידית: אדג'יו הודיעה לאחרונה על מינויים של שלושה ותיקי תעשייה ומומחי שטח לדירקטוריון שלה:

+ טום היימן, נשיא לשעבר של תאגיד הפיתוח ג'ונסון אנד  ג'ונסון (JJDC);

+ ד"ר אננד שאה, לשעבר סגן נציב לעניינים רפואיים ומדעיים במנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA); ו

 

+ מייקל ס. ויזגה, נשיא MSW ייעוץ בע"מ וסמנכ"ל הכספים לשעבר של גנזיים

 

תוצאות כספיות לרבעון השני 2021

 

 • נכון ל- 30 ביוני 2021, לאדג'יו היו מזומנים, שווי מזומנים וניירות ערך סחירים של 392.5 מיליון דולר, הכוללים הכנסות נטו ממימון סדרה ג' שלה שהושלם באפריל. מזומנים פרופורמה, שווה ערך במזומן וניירות ערך סחירים נכון ל-30 ביוני 2021 הם 719.6 מיליון דולר לאחר שהשפיעו על ההנפקה הראשונית לציבור שלנו שנסגרה ב-10 באוגוסט 2021.
 • הוצאות המחקר והפיתוח הכוללות מחקר ופיתוח בתהליך ברבעון השני של 2021 הסתמו ב- 37.6 מיליון דולר.
 • הוצאות המכירה, הכללית והניהוליות לרבעון השני של 2021 הסתמכו על 7.1 מיליון דולר.
 • ההפסד הנקי ברבעון השני עמד על 44.7 מיליון דולר, או 0.18 דולר למניה.

 

אודות ADG20

 

 ADG20, נוגדן חד שבטי המתמקד בחלבון ספייק של SARS-CoV-2 ווירוסים קשורים, מפותח למניעה וטיפול ב- COVID-19, המחלה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2. ADG20 תוכנן להחזיק בעוצמה גבוהה ונטרול רחב נגד SARS-CoV-2 ו- clade 1 sarbecoviruses נוספים, על ידי מיקוד אפיטופ שמור מאוד בתחום איגוד הקולטן. ADG20 מציג פעילות נטרול חזקה נגד זן SARS-CoV-2 המקורי, כמו גם את כל גרסאות החשש הידועות. ADG20 יש פוטנציאל להשפיע על שכפול ויראלי ומחלות הבאות באמצעות מנגנוני פעולה מרובים, כולל חסימה ישירה של כניסה ויראלית לתא המארח (נטרול) וחיסול תאים מארחים נגועים באמצעות פעילות מפעילות חיסון מולדת בתיווך Fc. ADG20 מנוהל על ידי זריקה תוך שרירית אחת, ותוכנן להיות בעל מחצית חיים ארוכה, במטרה לספק הגנה מהירה ועמידה כאחד. אדג'יו מקדמת ADG20 באמצעות ניסויים קליניים מרובים על בסיס גלובלי.

 

אודות Adagio Therapeutics

 

Adagio היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת אי-עוצמה ובמחיר סביר. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג'יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, ואם יאושר על ידי רשויות רגולטוריות, באמצעות השקה מסחרית ראשונית. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

 

הצהרות צופות פני עתיד

This press release contains forward-looking statements within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Words such as “anticipates,” “believes,” “expects,” “intends,” “projects,” and “future” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. Forward-looking statements include statements concerning, among other things, the timing, progress and results of our preclinical studies and clinical trials of ADG20, including the timing of our planned IND submissions, initiation and completion of studies or trials and related preparatory work, the period during which the results of the trials will become available and our research and development programs; our ability to obtain and maintain regulatory approvals for, our product candidates; our ability to identify patients with the diseases treated by our product candidates and to enroll these patients in our clinical trials; our manufacturing capabilities and strategy; and our ability to successfully commercialize our product candidates. We may not actually achieve the plans, intentions or expectations disclosed in our forward-looking statements and you should not place undue reliance on our forward-looking statements. These forward-looking statements involve risks and uncertainties that could cause our actual results to differ materially from the results described in or implied by the forward-looking statements, including, without limitation, those risks described under the heading “Risk Factors” in Adagio’s prospectus filed with the Securities and Exchange Commission (“SEC”) on August 6, 2021 and in Adagio’s future reports to be filed with the SEC, including Adagio’s Quarterly Report on Form 10-Q for the quarter ended June 30, 2021. Such risks may be amplified by the impacts of the COVID-19 pandemic. Forward-looking statements contained in this press release are made as of this date, and Adagio undertakes no duty to update such information except as required under applicable law.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 

 


תגיות של המאמר: Adagio Therapeutics |

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה Acino ו- Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2021 ב-28 באוקטובר 2021 בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות
תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השני ב-28 באוקטובר 2021 תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכ
אינטלסאט מודיעה על פרישתו המתוכננת של סטיבן ספנגלר מתפקיד המנכ"ל אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המש
אנה אמיצ'ארלה מנכ"לית EthosEnergy הוכרה כמנהלת הבכירה של שנת 2021 אנה אמיצ'ארלה, מנכ"לית EthosEnergy, הוכרה כמנהלת ה
סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM Grupo BC, ספקית שירותי המשכנתאות, שירותי המשפט והד
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונז
מיליקן רוכשת את אנקפסיס Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוו
Deel מגייסת 425 מיליון דולר במימון סדרה ד' כדי להמשיך לשנות את עתיד התעסוקה Deel, חברת הגיוס מרחוק המנפצת מחסומי התעסוקה ברחבי
Foodics מדורגת במקום מיטבי בתחרות "המקום הטוב ביותר לעבוד בו" לשנת 2021 Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפ
היעדר השקעה באנרגיה נקייה פוגע במאבק בשינויי האקלים ועוני סדרת המחקר של מימון אנרגטי Energizing Finance) ) ה
Plaskolite רוכשת נכסים של Plazit-Polygal כדי להתרחב בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה Plaskolite LLC‏ ("Plaskolite"), היצרנית הגדולה ביו
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 26 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי
IHS Holding Limited מודיעה על תמחור ההנפקה הראשונית לציבור IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצ
החטיבה המסחרית של ג'טקרפט מתרחבת באסיה Jetcraft Commercial, חטיבת המטוסים המסחריים של ג'ט
NanoViricides הגישה את הדו"ח השנתי שלה: תוכנית התרופות לקורונה נעה במהירות לעבר שלב קליני NanoViricides, Inc. (NYSE Amer.:NNVC) ("החברה") מד
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בבוצואנה Andersen Global אנדרסן גלובל המחזקת את טביעת הרגל
Investments & Wealth Institute ו-Association of Professional Fund Investors יוצרים ברית אסטרטגית שתי עמותות למשתתפים בהשקעות המחויבות לפרקטיקה מוסמ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)