חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה

דרוג:

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה

ניו יורק וג'נבה, 1 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת Wella, מובילה עולמית בתעשיית היופי, המוערכת ב- 100 מיליארד דולרים, מציינת היום שנה כחברה עצמאית. חברת וולה מחזיקה בתלקיט קמעונאות מקצועי ביותר של טכנולוגיות שיער, יופי וציפורניים של מותגים איקוניים, לרבות וולה Wella Professionals, Clairol, OPI, Nioxin, Sebastian Professional ו-ghd. החברה, אשר הוקמה בגרמניה בשנת 1880, שבה לפעול עצמאית ב-1 בדצמבר 2020, וזאת בהובלת חברת ההשקעות העולמית קולברג קרוויס ורוברטס (KKR), המשקיעה במניה שרובה הון עצמי, אשר הוכפלה על ידם פעמיים במהלך השנה החולפת.

 

חברת וולה הופיעה בעיצומה של מגפת קוביד-19 העולמית, במהלכה כמעט כל תעשיית סלוני היופי המקצועיים – ליבת מאגר הלקוחות של החברה – הייתה תחת סגר. למרות הסביבה העולמית המאתגרת הזו, החברה גבשה את אסטרטגיית הצמיחה שלה, התמקדה בבניית תשתית תפעולית לטובת הצלחה עצמאית וקבלה קרוב ל-1,100 איש ברחבי העולם, לרבות צוות הבנוי מאנשי מקצוע מובילים בתחום היופי, הקמעונאות וחבילות המוצרים לצרכנים בצוות הביצועי שלה.

 

"בשנתה הראשונה, לחברה שלנו יש סיבות רבות לגאווה. השגנו מעמד עצמאי בתקופה קשה לתעשיית היופי, ורשמנו עליה חזקה ברווחים, הן ביחס לשנת 2020, והן ביחס לשנת 2019. שנת הכספים שלנו, שהחלה ב-1 ביולי, נפתחה ברגל ימין. בראיה כוללת, העסק שלנו בריא מאוד, והביצועים הכספיים שלנו עולים בהרבה על המטרות השנתיות שלנו בכל עסק ובכל מיקום גיאוגרפי," אמרה אנני יאנג-סקריבנר, מנכ"ל חברת וולה. "אנו מוכנים לצמיחה עולמית. אנחנו ממשיכים ומתמקדים ביצירת לקוחות וצרכנים מרוצים באמצעות חידושים מובחנים במוצרים, ונמשיך להתרחב בערוצים ובמקומות תוך גילוי פוטנציאל המותגים שלנו".

 

טיב מוצרים וחדשנות

 

חברת וולה מנהלת רשת איתנה של חדשנות במוצרים, אשר מניבה תוצאות כבר השנה, שהיא השנה הראשונה.

 

להלן מוצרים בולטים מתוך מותג הדגל של מוצרי Wella Professionals:

 

*טרו גריי (True Grey) לצרכנים המעדיפים שיער אפור, לא צבוע, החתים 10 סלוני יופי בשעה בחודשיים הראשונים באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

*קולסטון פרפקט (Koleston Perfect) צבע השיער הקבוע המקצועי הנמכר ביותר בעולם, שקבע רף חדש – בכל שניה נמכרת שפופרת אחת ברחבי העולם.

*וולה פרופשונל הר קר (Wella Professional Hair Care)  מכירות קו מוצרים זה ממשיכות להניב שיעורי צמיחה דו-ספרתיים איתנים ברחבי העולם.

 

שני המותגים הגדולים ביותר בתלקיט השיער הקמעונאי של החברה, קלרול (Clairol) ו-וולה (Wella) זכו להשקעה מחודשת ולמהפך במותג. קלרול רושם בימים אלה רווחי מניות איתנים, וזאת למעלה משבעה חודשים ברצף. באשר ל-וולה קמעונאות, המותג הגיע לשיא מבחינת נתח שוק, קרי, 24% במקסיקו, וכעת נמצא במקום הראשון בשוק במזרח התיכון, וגם בברזיל נמצא במקום הראשון ונחשב למותג משובח.

 

OPI או. פי. איי., מותג ציפורניים מוביל שנמצא בלוס אנג'לס ומפורסם בשמות הגוונים הבלתי-נשכחים שלו, השיק את לק הציפורניים הטבעוני, ממקור טבעי שלו, נייצ'ר סטרונג, ביותר מ-20 שווקים בקיץ האחרון. נייצ'ר סטרונג רשם הצלחה למעלה מהמצופה, ובכך אפשר לתלקיט צמיחה דו ספרתית.

 

במהלך שנת 2021, ניוקסין צמחה לכדי הכנסה דו-ספרתית נטו יותר מבשנת 2020, מכיוון שיותר צרכנים התמקדו בטיפולים אישיים ביתיים, לרבות טיפול בקרקפת ובנשירת שיער, בתקופת המגפה.

 

מותג  ghd   (good hair day) הממוקם בלונדון מגדיר מחדש את טכנולוגיית היופי. ghd מינף את טכנולוגיית השיער שבבעלותו בכדי להשיק את אנפלאגד, מעצב אלחוטי מאוד נחשק בעולם. הצמיחה הדו-ספרתית העקבית של המותג התגברה בעקבות יציאתו לשוק הסיני, שם נמכרו 2500 מעצבי שיער בחמש דקות.

 

מחויבות לתעשייה

 

התמיכה באמני תעשיית סלוני היופי כך שיישארו מעבר למגמות וילטשו את כישוריהם המקצועיים הינה חלק מה-די.אן.איי של חברת וולה. במהלך השנה שעברה, חברת וולה הציעה מאות שיעורים מקוונים בכדי להעניק השראה והכשרה למעצבים. בחודש אפריל, כשרוב העולם עדיין היה שרוי בסגר, החברה הפיקה את האירוע העולמי הווירטואלי הראשון שלה, תחת הכותרת WeCreate, אשר כינס מעצבים מובילים בתעשייה ואנשי חינוך בכדי לרכוש מיומנויות חדשות ולגלות מחדש את התשוקה למלאכה בכדי לאפשר פתיחה מחודשת מוצלחת של הסלונים לאחר הסגר. הכנס WeCreate הגיע אל יותר ממאה אלף אנשי מקצוע בתחום היופי ממאה מדינות. את דמי הקורס, החברה תרמה לתעשייה, השקעה בשווי של כ-30 מיליון דולר.

 

"זכות גדולה עבורנו לתמוך בתעשיית סלוני היופי. אנו מאמינים בכוח לעודד ולרומם את המעצבים ואת הטכנאים ההופכים אותה לכה ייחודית," כך אמרה יאנג-סקריבנר. "בעלי העסקים הקטנים הללו הם עמוד השדרה בקהילות שלהם. אנו סבורים כי כאשר התעשייה מצליחה, כך גם אנחנו. תמיכתנו בבעלי סלוני היופי ברחבי העולם היא רק דרך אחת לבניית עסק מכוון-מטרה".

 

הנהלה

הנהלת חברת וולה כוללת מנהלים מאירופה, אסיה, ברזיל וארצות הברית. כמעט מחצית מהם, נשים. החברה ממשיכה להשקיע בכישרונות המובילים. המינויים האחרונים, מנובמבר, הרחיבו את קיבולת תעשיית היופי העולמית בצוות ההנהלה:

 

יאניס רודוקנאצ'י, מכהן כנשיא הממונה על ארצות אמריקה. יאניס מביא עמו ניסיון רחב בתעשיית היופי העולמית, מכיוון שעבד הן עם חברות מוצרי צריכה בלו צ'יפ וכן בחברות הזנק פרטיות, בצמיחה גבוהה מבוססות-מניות, בתחום השיער והיופי. הוא עבד כמעט 20 שנה בחברת לוריאל, והרחיב ברמה העולמית את תלקיט השיער והיופי של החברה, וכן במכירות, בשיווק ובניהול כללי באירופה, אסיה וארצות הברית. בשנתיים האחרונות, כיהן כמנכ"ל חברת בי. אייץ' קוסמטיקס בלוס אנג'לס, שם הוביל את הפיכתה של חברת Gen Z-targeted  לכדי עסק מגוון, הוגן ובר-קיימא, תוך שינוי היקף הצמיחה בשיווק ובמכירה ישירים לצרכן.

 

עמנואל מירן, אשר נכנס לתפקיד חדש שנוצר, סמנכ"ל טכנולוגיה גלובלית, מהלך המשלב ומאיץ את מימוש השאיפות הדיגיטליות והטכנולוגיות של החברה תחת קורת גג אחת. מירן מביא עמו ניסיון עשיר בתחומי היופי, הסחורות הארוזות, המדיה ושירותי הבריאות, וכיהן בתפקידי הנהלה רבים, לרבות סמנכ"ל מידע, טכנולוגיה ודיגיטל, תוך מינוף ותרגום לכסף של נתונים וטכנולוגיה על מנת להביא לצמיחה. הוא כיהן מעל 16 שנה בחברת לוריאל, בתפקידי הנהלה. לפני כן, כיהן כסמנכ"ל טכנולוגיה ודיגיטל בתאגיד החדשות מונדלס אינטרנשיונל, ותפקידו האחרון היה בחברת International SOS.

 

הצוות הניהולי של החברה כולל גם חברים חדשים כמו סמנכ"לית הכספים הגלובלית וירג'יני קוסטה, סמנכ"ל משאבי אנוש הגלובלית גרטכן קובאק פורסל ונשיא המותגים העולמיים וסמנכ"ל שיווק גלובלי יו דינין, כולם הצטרפו לחברה באוגוסט. קוסטה היא אחת משבע סמנכ"ליות הכספים בקרב 25 חברות היופי.

 

חברת Wella מעסיקה כיום יותר מ-6,000 עובדים ביותר מ-100 מדינות. נכון לעכשיו, 57 אחוזים מעובדי Wella ברחבי העולם הן נשים ו -45 אחוזים מהנשים בוולה נמצאות ברמת הניהול ומעלה. מאז 1 בדצמבר 2020, כמעט 70% מהשכירים החדשים היו נשים וכ-60% מסך הקידומים בחברה הרוויחו נשים.

 

"אנו תעשייה שעמוד השדרה שלה הוא נשים – עובדות צבע ומעצבות בסלוני יופי, טכנאיות ציפורניים. למעשה, נשים מהוות כמעט 90% מתעשיית סלוני היופי המקצועיים בארצות הברית ובבריטניה, אם כי מספר בעלות העסקים מהוות מספר זניח מתוכן," ציינה יאנג-סקריבנר
אנו רוצים לתמוך בהצלחת התעשיה בכללותה וסבורים כי פירושו של דבר הוא מילוי התפקיד שלנו בתמיכה בנשים בתעשייה זו".

 

אודות Wella Company

 

"חברת וולה היא אחת מחברות היופי המובילות בעולם, ובנויה ממשפחה של מותגים אייקוניים, לרבות וולה פרופשונל, קלרול, או.פי.איי, ניוקסין, סבסטיאן פרופשונלס ו- ghd. אנו בחברת וולה חדשנים המבקשים להשפיע על צרכנים ועל אנשי המקצוע בתחום היופי להראות, להרגיש ולהיות עצמם באמת, באמצעות המותגים שלנו. אנו מחויבים לבניית חברת היופי הטובה ביותר בתעשייה, שבה 6000+ העובדים שלנו ביותר ממאה מדינות יכולים להביא את עצמם לעבודה בצורה טובה ביותר. מתוך ערכי החברה שלנו ומתוך הכוונה להרעיף השפעה טובה על אנשים, באמצעות המוצרים שלנו ולטובת כדור הארץ והחברה, אנו מהווים צמיחה בת קיימא לכל בעלי העניין. למידע נוסף על חברת וולה, בקרו באתר www.wellacompany.com  ועקבו אחרינו בלינקדאין, אינסטגרם, ובפייסבוק.

 

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211201005310/en/

 

אנשי קשר:

Hilary Crnkovich
+1 646 217 1700
Hilary.crnkovich@wella.com

מקור: Wella Company

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Wella Company |

כתבות נוספות בקטגוריה טיפוח, בריאות וספורט

כיצד לבחור מאמן כושר החלטתם לקום מהספה ולהתחטב לרגל הקיץ הקרב ובא? בואו
LEO Pharma  מכריזה על אישור ה FDA של Adbry™   (tralokinumab) כטיפול הראשון והיחיד המכוון ספציפית ל IL-13 עבור מבוגרים עם אטופיק דרמטיטיס בינוני עד חמור LEO Pharma A/S, מובילה עולמית בתחום הדרמטולוגיה הר
ה-FDA  מאשר שיווק של VLN® של קבוצת המאה ה-22 כמוצר טבק בסיכון שונה 22nd Century Group, Inc. - קבוצת המאה ה -22, בע"מ
מחקרי HPTN מדווחים על אישור של ה-FDA לזריקות קבוטגרוויר ארוכות הטווח של ViiV Healthcare למניעת HIV נתונים ממחקרי HPTN 083 ו-HPTN 084 של רשת הניסויים
Adagio Therapeutics מדווחת על ירידה בפעילות מנטרלת במעבדה של ADG20 נגד הווריאנט Omicron SARS-CoV-2  Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-
Janssen EMEA מקבלת אישור שיווק מותנה עבורRYBREVANT® ▼    (amivantamab), הטיפול הראשון שאושר עבור חולים עם סרטן ריאות מתקדם – מסוג תאים לא קטנים (NSCLC) עם 20 מוטציות EGFR Exon חברת התרופות Janssen של ג'ונסון אנד ג'ונסון הודיע
חברת Adagio Therapeutics מדווחת כי אף אחת מהמוטציות המצויה בוואריאנט CoV-2, אומיקורן, אינה קשורה לנטרול ADG20 חוץ-גופי Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-
מספרה לכלבים - כן, זה באמת קיים אז נכון, לדלג כלב זאת חוויה מדהימה, לא סתם הם קיבל
אייקיור קיבלה אישור לתרופה עבור מדבקת דונפזיל הראשונה בעולם לצורך טיפול בדמנציה מסוג אלצהיימר בקוריאה Icure Pharmaceutical Inc. אייקיור פרמצבטיקה בע"מ
מרכז ספורט טיפולי חדש יוקם בהרצליה! טיפולים חדשניים בספורט לריסון עצמי, שליטה והתמודדו
Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-
ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת  ANANDA Scientific  לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים (OPOID USE DISORDER) ANANDA SCIENTIFIC., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופ
השתלות שיניים בתקופת הקורונה בתקופה מאתגרת שכזו, חשוב לעשות טיפולי שיניים במרפא
Nyxoah מכריזה על ייעוד מכשיר פריצת דרך של ה-FDA האמריקני שהוענק למערכתGenio®  לדום נשימה בשינה חסימתית וקריסת קונצנטרית מלאה Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah"
Adagio Therapeutics מודיעה על הרחבת אוכלוסיית המטופלים בניסוי קליני שלב 2/3 גלובלי של ADG20 למניעת COVID-19 Adagio Therapeutics, Inc, חברה ביו-פרמה בשלב קליני
®Kinesio מכריזה על שחרורה של מדבקה רפואית Kinesio® למבוגרים Kinesio Tape מכריזה על התמקדות חדשה במדבקה רפואית
Rhythm Pharmaceuticals  ו- Medison Pharma חוברות למסחור ™ IMCIVREE (setmelanotide) בישראל Rhythm Pharmaceuticals, Inc (Nasdaq: RYTM), חברת ב
חברת Blue California ממסחרת ניקוטמיד מונונוקלאוטיי חברת Blue California , תשתף פעולה עםConagen חברת
מחקר של קבוצת קונברט מעלה כי הקורונה הובילה ליותר מ-2.7 מיליארד ביקורים גלובליים בבתי מרקחת מקוונים ב-96 מדינות ברבעון הראשון של 2021 באופן גלובלי צרכנים וחולים פנו לפלטפורמות דיגיטליו
Entera Bio קיבלה אישור לפטנט בסיסי באיחוד האירופי על ה-PTH האוראלי Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)