Sysdig, המובילה באבטחת קונטיינרים, קוברנטיס וסביבות ענן, מודיעה על גיוס של 350 מיליון דולר לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר

דרוג:

Sysdig, המובילה באבטחת קונטיינרים, קוברנטיס וסביבות ענן, מודיעה על גיוס של 350 מיליון דולר לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר

 

הגיוס ישמש להתרחבות בינלאומית, השקעות בתוכניות לשותפים עסקיים והמשך פיתוח המוצר

 

 

סן פרנסיסקו, 20 בדצמבר 2021, BUSINESS WIRE)):

Sysdig, Inc, המובילה בשוק אבטחת קונטיינרים וענן, הודיעה כי השלימה סבב גיוס של 350 מיליון דולר בסדרה G לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר - מה שמביא את סך הגיוס שלה ל-744 מיליון דולר, כשהיא יותר ממכפילה את הערכת השווי של החברה בשמונה חודשים. את המימון הובילה קרן הצמיחה של Permira. Guggenheim Investments הצטרפה לסבב זה מטעם לקוחות נבחרים, לצד משקיעים קיימים כמו Accel, Bain Capital Ventures, DFJ Growth, Glynn Capital, Goldman Sachs, Insight Partners, Next47, Premji Invest & Associates ו-Third Point Ventures.

 

קראו: הבלוג של סורש וסודבן מנכ"ל Sysdig

Sysdig מציעה לצוותי DevOps בארגונים פלטפורמה לניטור ואבטחת קונטיינרים, קוברנטיס ותשתיות ענן. הפתרונות של החברה מאפשרים ללקוחות לאבטח את תהליך הפצת התוכנה, לזהות ולהגיב לאירועי אבטחה בזמן אמת, ניטור ביצועים, וניהול עמידה במדיניות האבטחה הארגונית בתשתיות הענן.  Sysdig משתפת פעולה עם ספקי הענן הגדולים לרבות Amazon Web Services, Google Cloud Platform, Microsoft Azure, IBM Cloud, Red Hat ו-SUSE Rancher.

מימון זה ישמש להאצת ההתרחבות הגלובלית של Sysdig באירופה, המזרח התיכון, אסיה-פסיפיק ודרום אמריקה, להכפלת מספר העובדים שלה במהלך 2022, להרחבת תוכנית השותפים שלה, ולהשקעות נוספות בטכנולוגיה ובמוצר.

 

הפלטפורמה של החברה בנויה על בסיס קוד פתוח הכולל את Falco ואת הקוד הפתוח של Sysdig עצמה, לאיתור איומים בקונטיינרים, ענן ותגובה לאירועים. הקוד הפתוח מעודד שקיפות ופתרונות יעילים יותר באמצעות קהילה של מפתחים  המסייעים בפיתוח המוצר ובמדיניות האבטחה. מאז ש-Falco נתרמה ל-Cloud Native Computing Foundation, היא הורדה למעלה מ-37 מיליון פעמים, עם עלייה של 335% מאז שהפכה לפרויקט ב-CNCF בינואר 2020.

 

אבני דרך עיקריות של Sysdig

 

*קצב ההכנסות השנתי מאבטחה גדל פי שלושה ב-12 החודשים האחרונים. דפוס חזק של התרחבות בסיס הלקוחות הוכח עם שימור שנתי של הכנסה נטו (NRR) של 149% נכון לרבעון האחרון.

 

*בסיס הלקוחות גדל ב-140% במונחים של שנה לשנה והוא כולל כמעט 700 לקוחות. ל-Sysdig יש הכנסה חוזרת שנתית ממוצעת (ARR) של יותר מ-875,000 דולר ב-50 הלקוחות הגדולים שביצעו רכישות.

 

*ההתרחבות הגלובלית המהירה של Sysdig הובילה להכפלה כמעט של צוותי המכירות והשיווק משנה לשנה עם עובדים בחמישה משרדים גלובליים וביותר מ-20 מדינות.

 

*באוגוסט רכשה Sysdig את Apolicy הישראלית והרחיבה את הפלטפורמה שלה כך שתכלול אבטחת תשתית כקוד (Infrastructure As Code) לרבות תיקון מודרך ל-IaC ואינטגרציה עם GitHub, GitLab, Azure DevOps ו-Bitbucket כדי לאכוף מדיניות אבטחה בתהליך הפיתוח והפצת התוכנה. במקביל, החברה הוסיפה השנה ניהול סיכונים של תצורת ענן וניהול הרשאות תשתית בענן (CIEM) לפלטפורמת Sysdig.

 

*באוגוסט, Sysdig הוכרה כספק מייצג בדוחInnovation Insight for Cloud-Native Application Protection Platforms לשנת 2021 של גרטנר. [1]

 Sysdigממוצבת כמובילה הברורה באבטחת קונטיינרים וענן אחודים. החברה חוותה עלייה של 300% במכירות של Sysdig Secure ב-12 החודשים האחרונים. במהלך השנה האחרונה, החברה הרחיבה את מיקומי האירוח עבור שירותי ה-SaaS שלה מתשעה ל-16, כולל הוספת אוסטרליה מוקדם יותר השנה. במהלך החודשים האחרונים, החברה השקיעה רבות בתוכנית השותפים שלה. ב-1 בנובמבר, Sysdig הודיעה שכל העסקאות מחוץ ל-Global 500 יהיו באמצעות שותפים בלבד.

 

ציטוטים

 

סורש ואסודיבאן, מנכ"ל Sysdig: "ראינו התעניינות מסיבית של המשקיעים ב-Sysdig מכיוון ששוק האבטחה בענן חווה צמיחה יתרה. אימוץ הענן הואץ למיינסטרים, וכתוצאה מכך, הביקוש ל-Sysdig ו-Falco זינק. צוותי אבטחה בענן מבינים במהירות את החשיבות של זיהוי איומים בזמן ריצה עבור קונטיינרים וענן, ו-Sysdig היא הבחירה הברורה".

 

אלכס מלמוד, מנהל ב-Permira: "המעבר בדור הנוכחי לענן וקונטיינרים דורש אבטחה שמסוגלת לזהות ולהגיב לאיומים בזמן אמת. השאלה היא כבר לא אם חברות יאמצו פתרונות אבטחה בענן, אלא באיזה פתרון לבחור - ו-Sysdig התגלתה כמובילת אבטחת הקונטיינרים והענן האחודים. כמובילה בתעשייה שצומחת במהירות בקנה מידה גדול, Sysdig מתאימה באופן מושלם לגישת ההשקעות שלנו, ואנו מצפים למנף את הפלטפורמה הגלובלית שלנו, ומומחיות התוכנה והאבטחה כדי לעזור להם להשיג את יעדי הצמיחה שלהם".

 

פינג לי, שותף ב- Accel: " Accelשיתפה פעולה עם Sysdig בשלב מוקדם. אנו מאמינים כי ארגונים זקוקים לפתרון ענן וקונטיינרים אחוד המשתרע משלב הפיתוח ועד הייצור. Sysdig הוכיחה את יכולתה להתרחב, היא מבוססת על קוד פתוח ונפרשת כ-SaaS, וזה נוסחה מנצחת. כיום, הם המובילים המובהקים באבטחת זמן ריצה עבור ענן וקונטיינרים".

 

רורי טומיי, סגן נשיא ב-Guggenheim Investments: " Guggenheim Investmentsשמחה לעזור ל-Sysdig לקדם את מעמדה כמובילה באבטחת DevOps והתמודדות עם אתגרי האבטחה של יישומי ענן מודרניים. אנו מצפים לראות את החברה מנצלת את ההזדמנויות המשמעותיות העומדות בפניה".

 

מינויים בהנהלה

Sysdig גם הודיעה היום כי קארן ווקר הצטרפה לחברה כסמנכ"לית כספים ופול ויטני הצטרף כמנהל משאבי אנוש ראשי. קארן מביאה ניסיון של יותר מ-20 שנה בתפקידי ניהול בכירים בחברות הכוללות את PagerDuty , Uber, פנדורה מדיה, וירג'ין אמריקה ו-CBS Interactive. במהלך הקריירה שלה, קארן הגדילה את צוותי הכספים בארגונים גלובליים בצמיחה גבוהה, הובילה מהלכי מוכנות להנפקה ותמכה בעשר רכישות. לפול ניסיון בינלאומי משמעותי בתמיכה בביצועים ארגוניים באמצעות טיפוח תרבות החברה ועזרה לאנשים לממש את הפוטנציאל שלהם. לפני שהצטרף ל-Sysdig, פול שימש כמנהל משאבי אנוש ראשי  ב-Cohesity ו-Databricks, ועזר להוביל תהליכי הנפקה בשתי חברות נוספות בעבר.

 

על השוק

*לפי גרטנר, עד 2023, 70% מכלל עומסי העבודה הארגוניים ייפרסו בתשתיות ענן ובשירותי פלטפורמות, לעומת 40% ב- 2020. [2]

*יבמ מצאה כי העלות הממוצעת של פריצה לחברות הפועלות בענן ציבורי היא 4.8 מיליון דולר. [3] על פי דו"ח יבמ, חברות שנמצאות "בשלבים המתקדמים יותר במודרניזציה של מחשוב הענן שלהן הצליחו לזהות ולהכיל פרצות 77 ימים מהר יותר מאלו שבשלבים המוקדמים של המודרניזציה". המחקר גם מצא כי קיצור זמן לזהות ולהכיל פרצה מפחית באופן משמעותי את עלותה.

 

קישורים

 

*סיפורי לקוחות של Sysdig

*בלוג ממנכ"ל Sysdig

*חומר רקע אודות Sysdig

*הודעת מימון מאפריל 2021

 

אודות Sysdig

Sysdig מניעה את הסטנדרט לאבטחת הענן, ומעצימה ארגונים לאבטח בבטחה קונטיינרים, קוברנטיס ושירותי ענן. הפלטפורמה של Sysdig מאפשרת לצוותים לאבטח, לזהות ולהגיב לאיומים בזמן ריצה, ולנהל באופן רציף תצורות ענן, הרשאות ומדיניות. Sysdig היא פלטפורמת SaaS הבנויה על תוכנת קוד פתוח הכוללת את Falco ו-Sysdig, הסטנדרטים הפתוחים לזיהוי ותגובה של איומים בזמן ריצה. החברות הגדולות בעולם מסתמכות על Sysdig לאבטחת קונטיינרים וענן. בקרו בכתובת sysdig.com.

 

אודות Permira

Permira היא חברת השקעות גלובלית התומכת בעסקים מצליחים בשלבי הגידול המואץ שלהם. החברה, שנוסדה ב-1985, מייעצת לקרנות עם נכסים מנוהלים של כ-65 מיליארד דולר (58 מיליארד אירו) ומבצעת השקעות רוב ומיעוט לטווח ארוך. קרנות Permira ביצעו כ-300 השקעות פרטיות בארבעה מגזרים מרכזיים: טכנולוגיה, צרכנות, שירותים ובריאות. לקרנות Permira יש רקורד נרחב בהשקעות בטכנולוגיה, לאחר שהשקיעו 18.7 מיליארד דולר ב-67 חברות בתחומי SaaS ארגוני, אבטחת סייבר, מסחר דיגיטלי, פינטק ושווקים מקוונים. Permira מעסיקה למעלה מ-350 עובדים ב-15 משרדים ברחבי אירופה, צפון אמריקה ואסיה.

 

אסטרטגיית הצמיחה של Permira היא לתמוך בחברות חדשניות ומובילות שוק כשהן מתרחבות לשלב הבא. קרנות הצמיחה של Permira תמכו וסייעו בעבר להרחיב כמה מעסקי האינטרנט והטכנולוגיה הגדולים והצומחים ביותר בעולם, ביניהם Klarna, Minted, FlixBus, Mirakl, Zwift, Nexthink, Full Truck Alliance, Relativity, G2, FullStory, Carta, mParticle ו-AllTrails. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.permira.com.

 

[1] Gartner, “Innovation Insight for Cloud-Native Application Protection Platforms,” Neil MacDonald, Charlie Winckless, 25 August 2021.

[2] Gartner, “Hype Cycle ™ for Cloud Security, 2021,” Tom Croll, Jay Heiser, 27 July 2021.

[3] IBM,” How much does a data breach cost?,” 2021.

כתב ויתור של  GARTNER: Gartner  ו- HYPE CYCLE הם סימנים מסחריים וסימני שירות רשומים של גרטנר בע"מ ו/או החברות המסונפות אליה בארה"ב ובעולם, והן משמשות כאן באישור. כל הזכויות שמורות. Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלה, ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מדעותיו של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרשם כהצהרות או עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, כולל כל אחריות לסחירות או התאמה למטרה מסוימת.

 

אנשי קשר

For Sysdig
Amanda McKinney Smith
(703) 473-4051
amanda.smith@sysdig.com

For Permira
Nina Suter
Nina.Suter@permira.com
+44 207 9594037

James Williams
james.williams@permira.com
+44 774 7006407

מקור:  Sysdig, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Sysdig |

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

מק'אפי ממשיכה לספק הגנה מקוונת מובילה לצרכנים מק'אפי (McAfee Corp, נאסד"ק: MCFE), מובילה עולמית
תוכנית השותפים Technology Alliance של Perimeter 81 עוזרת לארגונים להשיג פתרונות אבטחת סייבר משולבים חלקים וחזקים יותר Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות אפס אמון (ZTNA) ו
Expereo משיקה את SD-WAN Gateways Expereo, הספקית העולמית המובילה של פתרונות אינטרנט
Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי Transmit Security, החברה שמאחורי Identity Experien
UAB מכריזה על ההשתלה הקלינית הראשונה של כליות חזיר בעריכת גנים לאדם עם מוות מוחי אוניברסיטת אלבמה בבית הספר לרפואה ברמינגהאם מרניקס
המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן CMR Surgical, חברת הרובוטיקה הכירורגית הגלובלית, ה
Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת Wemade Co., Ltd מכריזה על יוזמה כלכלית חדשה, Seoul
Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS) חדש לפורטפוליו מחקר האימונו-אונקולוגי שלה Taconic Biosciences, מובילה עולמית באספקת פתרונות
חברת YouCC  מתרחבת וממנה שני מנהלי מגזר חדשים חברת YouCC מתרחבת וממנה שני מנהלי מגזר חדשים עם
Hillstone Networks מציבה סטנדרט חדש עבור פתרונות אבטחה חכמים, אמינים ואוטומטיים עם StoneOS 5.5R9 Hillstone Networks, ספקית מובילה של פתרונות הגנת ת
OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות OKX, שהפכה לאחרונה לבורסת המטבעות הקריפטוגרפים השנ
AscendEX רושמת למסחר את האסימון Battle of Guardians, BGS AscendEX שמחה להכריז על הרישום של Battle of Guardi
LightCON פותחת הרשמה מוקדמת גלובלית למשחק החדש שלה, Rise of Stars (ROS) ההרשמה המוקדמת הגלובלית ל-Rise of Stars (ROS), משח
ExaGrid מדווחת על שיא הזמנות והכנסות ברבעון הרביעי של 2021 ExaGrid®, פתרון האחסון והגיבוי השכבתי היחיד בתעשיי
חברת שירותי הענן YouCC, מונתה לשותפה של Palo Alto Networks YouCC מובילה בשירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואב
סימטריה ו-AST Private Company Solutions חתמו על שותפות אסטרטגית AST Private Company Solutions (AST PCS) הכריזה על
קבוצת קורטק נכנסת לשותפות מחקרית עם אוניברסיטת אדלייד קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG) ("החברה") שיתפה פעולה עם
זום הפכה לתוכנת תקשורת הווידאו הראשונה שזוכה להסמכה Common Criteria Zoom Video Communications, Inc. זום (נאסד"ק: ZM) ה
Cuentas חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכישת SDI Black 011 LLC ו-Mango Tel LLC תמורת 3.2 מיליון דולר Cuentas, Inc (נאסד"ק: CUEN) (נאסד"ק: (CUENW ('Cuen
האריס רוכשת את סל המוצרים i2 מ-IBM האריס (Harris), ספקית תוכנה גלובלית לשווקים ורטיקא
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)