ידיעות וקומוניקטים של משרדי יחסי ציבור שונים - חיפוש עבור "ANANDA Scientific"

המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה

המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה"ב וחברת ANANDA SCIENTIFIC INC מודיעים על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול במחלת PTSD

האוניברסיטה של המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה וחברת ANANDA Scientific Inc מודיעים על שיתוף פעולה בניסוי קליני חדש לחקר הטיפול בחולים מבוגרים הסובלים מהפרעות פוסט טראומטיות (PTSD).
חברת ANANDA Scientific ובית ספר לרפואה ע

חברת ANANDA Scientific ובית ספר לרפואה ע"ש גרוסמן באוניברסיטת ניו-יורק מודיעים על גיוס המטופל הראשון לניסוי קליני להפחתת שימוש באופיאטים בקרב מטופלים עם כאב רדיקולופתי

ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה אמריקאית לפיתוח תרופות, ובית הספר לרפואה ע"ש גורסמן באוניברסיטת ניו-יורק, הודיעו היום על גיוס מטופל ראשון לניסוי קליני לבדיקת השפעתה של Nantheia™ A1002N5S, תרופה מחקרית בטכנולוגית שבבעלותה של חברת ANANDA Scientific להולכה מבוססת מבנים נוזליים לחומר הפעיל. במחקר זה נבדק הסיוע של התרופה Nantheia™ A1002N5S בהורדת השימוש באופיאטים לצורך טיפול בכאב רדיקולופתי.
חברת ANANDA Scientific מודיעה על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול בהפרעות שימוש באופיואידים

חברת ANANDA Scientific מודיעה על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול בהפרעות שימוש באופיואידים

ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה אמריקאית לפיתוח תרופות, הודיעה היום על קבלת אישור לניסוי קליני לבדיקת השפעתה שלNantheia™ ATL5 , תרופה מחקרית מבוססת קנבידיול כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) אושרה על ידי מינהל המזון ובתרופות האמריקני (FDA) לניסוי זה. המחקר יערך במכון Jane and Terry Semel למחקר נוירולוגי והתנהגות האדם באוניברסיטת UCLA.
ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת  ANANDA Scientific  לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים (OPOID USE DISORDER)

ניסוי קליני לבדיקת תכשיר נוזלי המבוסס על קנבידיול (CBD) של חברת ANANDA Scientific לטיפול בהפרעות של שימוש יתר באופיואידים (OPOID USE DISORDER)

ANANDA SCIENTIFIC., חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה על ביצוע ניסוי קליני לבדיקת השפעתה של תרופה מחקרית בשם Nantheia™ ATL5, המבוססת על קנבידיול (CBD), בפורמולציה נוזלית ייחודית שהינה חלק מהקניין הרוחני של החברה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מוגנת פטנט, כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) לניסוי זה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA).
ANANDA Scientific ובית הספר לרפואה  ע

ANANDA Scientific ובית הספר לרפואה ע"ש דוד גפן שב-UCLA מכריזים על ניסוי קליני העושה שימוש בטכנולוגיית Liquid StructureTM CBD לטיפול בשימוש יתר באופיואידים (OUD)

ANANDA Scientific Inc, חברת ביוטכנולוגיה לפיתוח תרופות, הודיעה היום על תחילתו של ניסוי קליני שייערך בשיתוף עם מכון ג'יין וטרי סמל, בבית הספר לרפואה דוד גפן שבאוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס, לבדיקת השפעתה של Nantheia™ ATL5, תרופה מבוססת cannabidiol (CBD) העושה שימוש בטכנולוגיית מוגנת פטנט של החברה כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. בקשה לתרופה חדשה (IND) מוגשת למינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לניסוי זה.
1