ידיעות וקומוניקטים של משרדי יחסי ציבור שונים - חיפוש עבור "CMR Surgical"

Versius הוצגה בבתי חולים ציבוריים מובילים במצרים

Versius הוצגה בבתי חולים ציבוריים מובילים במצרים

CMR Surgical, חברת הרובוטיקה הכירורגית הגלובלית, הכריזה על השקת Versius®, המערכת כירורגית הרובוטית שלה, במצרים. Versius הוצג בבית החולים להתמחות של אוניברסיטת עין שמס, וכן בבית החולים הבינלאומי לאורולוגיה ונפרולוגיה (IHUN), מכיוון ש-CMR עובדת עם קבוצת ATG כדי לספק מענה לביקוש משמעותי ל-Versius באחת המדינות הגדולות באזור המזרח התיכון ואפריקה. Versius משמשת לביצוע מגוון רחב של ניתוחים כלליים והליכים אורולוגיים בנפח גבוה, והיא מסייעת בטיפול בחולים עם סרטן מעי גס ואורולוגי, ובמחלות מעי וכליות.
המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן

המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן

CMR Surgical, חברת הרובוטיקה הכירורגית הגלובלית, הכריזה על השלמה מוצלחת של פרוצדורות אורולוגיות בנפח גבוה במכון סינדה לאורולוגיה והשתלות (SIUT) שבפקיסטן באמצעות Versius®, מערכת רובוטית כירורגית. SIUT הוא מכון צדקה מפורסם, המספק טיפול רפואי מתקדם חינם לכל החולים, ללא קשר לרקע או מצב כספי, מקל על הטיפול במחלות כליות, מספק טיפולים במצבים אורולוגיים ונפרולוגיים, טיפולים אונקולוגיים, טיפולים במחלות כבד ודרכי העיכול וכן השתלת איברים.
CMR Surgical מתרחבת אל המזרח התיכון

CMR Surgical מתרחבת אל המזרח התיכון

CMR Surgical (CMR) - חברת הרובוטיקה הכירורגית העולמית העומדת מאחורי הדור הבא של המערכת הרובוטית הכירורגית Versius® - הודיעה היום כי התקינה בהצלחה את Versius בשלושה בתי חולים באיחוד האמירויות הערביות. מדובר בחלק ממאמץ ההתרחבות הגלובלית ברוח המשימה שעומדת בפניה להביא את היתרונות של ניתוחים בגישה מינימלית ליותר אנשים ברחבי העולם. כדי לתמוך באזור, CMR השקיעה בפתיחת משרד מרכזי באיחוד האמירויות עבור המזרח התיכון ומצפה למכירות נוספות באזור בטווח הקצר
1