ידיעות וקומוניקטים של משרדי יחסי ציבור שונים - חיפוש עבור "SQL Technologies"

Sky Technologies יוזמת הזמנות למאות אלפי מוצרי חבר והפעל חכמים ובטוחים מהדור הראשון שלה לקראת השקה מסחרית ב-2022

Sky Technologies יוזמת הזמנות למאות אלפי מוצרי חבר והפעל חכמים ובטוחים מהדור הראשון שלה לקראת השקה מסחרית ב-2022

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה היום כי החברה ביצעה הזמנות ייצור ראשוניות למאות אלפי מוצרי בית חכם בטוח של Sky - מה שממצב את החברה למסחור הראשוני המתוכנן למחצית השנייה של 2022.
יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play  של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה

יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה היום כי יזם המלון הנודע לאנס ט. שנר יעמוד בראש המועצה המייעצת למלונות של Sky שהוקמה לאחרונה.
Sky Technologies מינתה את האדריכל הנודע ברנרד זיסקוביץ' כיו

Sky Technologies מינתה את האדריכל הנודע ברנרד זיסקוביץ' כיו"ר המועצה המייעצת החדשה לאדריכלות ונדל"ן

SQL Technologies Corp (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה כי האדריכל הנודע ומוביל המחשבה בתחום תכנון הערים, ברנרד זייסקוביץ', יעמוד בראש מועצת הייעוץ החדשה לאדריכלות ונדל"ן של Sky.
Sky Technologies מכריזה על פול צ'רנווסקי כיו

Sky Technologies מכריזה על פול צ'רנווסקי כיו"ר הוועדה המייעצת לביטוח שלה

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברת פלטפורמה חכמה למוצרים טכנולוגיים מובילי שינוי, עם יותר מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי, המציעה שיפור הבטיחות ואורח החיים המבוסס על בית חכם בבתים ובבניינים, הודיעה היום כי פול צ'רנווסקי, מייסד ומנכ"ל Endurance לשעבר (יזם השנה של E&Y לשנת 2017 [MW]), חברת אחריות מובילה לתחום הרכב בארצות הברית, שהשקיעה בהנפקה של SKY, יעמוד בראש הוועדה המייעצת לביטוח של Sky.
סקיי טכנולוגיות מספקת עדכון תאגידי לרבעון הרביעי ולשנת הכספים 2021

סקיי טכנולוגיות מספקת עדכון תאגידי לרבעון הרביעי ולשנת הכספים 2021

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, כמו גם את אורח החיים בבית החכם, עם טכנולוגיות למוצרי פלטפורמה חכמה עם יכולת שינוי שוק גבוהה, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים ברחבי העולם, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי שהסתיים ב-31 בדצמבר 2021.
סקיי טכנולוגיות משתתפת בוועידת וול סטריט 2022 ב -7-9 במרץ בפאלם ביץ', פלורידה

סקיי טכנולוגיות משתתפת בוועידת וול סטריט 2022 ב -7-9 במרץ בפאלם ביץ', פלורידה

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, כמו גם את אורח החיים בבית החכם, עם טכנולוגיות למוצרי פלטפורמה חכמה עם יכולת שינוי שוק גבוהה, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות ברחבי העולם, הוזמנה להשתתף בוועידת וול סטריט 2022 "שורת המיליארדרים" ב-7-9 במרץ 2022.
סקיי טכנולוגיות תצלצל בפעמון הפתיחה של נאסד

סקיי טכנולוגיות תצלצל בפעמון הפתיחה של נאסד"ק ביום שישי, 4 במרץ 2022

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברת טכנולוגיה למוצרי פלטפורמה חכמה עם יכולת שינוי שוק גבוהה, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי, שמשפרת את הבטיחות ואת אורח החיים החכם בבתים ובניינים, הודיעה היום כי ההנהלה תוביל את טקס צלצול פעמון הפתיחה בבורסת נאסד"ק ביום שישי, 4 במרץ 2022 לכבוד ההנפקה הראשונית לציבור בפברואר 2022.
Sky Technologies הכריזה כי מארק ארלי יכהן כיושב ראש הוועדה המייעצת לבטיחות שלה

Sky Technologies הכריזה כי מארק ארלי יכהן כיושב ראש הוועדה המייעצת לבטיחות שלה

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברת טכנולוגיה למוצרי פלטפורמה חכמה עם יכולת שינוי שוק גבוהה, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי, שמשפרת את הבטיחות ואת אורח החיים החכם בבתים ובניינים, הודיעה כי:
1