משרדי פרסום ויח"צ

אנו גאים להציג בפניכם את כל משרדי יחסי הציבור ומשרדי הפרסום שאת הקומוניקטים שלהם (ידיעות יחסי ציבור) ניתן לקרוא באתר.  כל משרד יחסי ציבור נרשם חינם לאתר ומוסיף ומעדכן באופן עצמאי את התכנים ללא הגבלה וללא תשלום.
סינסגל יחסי ציבור

סינסגל יחסי ציבור

יחסי ציבור בתחום התרבות והמוסיקה
ELI

ELI

המשרד שלנו מתמחה במתן שירותי קידום ולווי בכל המשך התהליך.

בנייה וקידום אתרים מומחיות בייעוץ והתאמת אתרים.

גלאי תקשורת

גלאי תקשורת

חברת “גלאי תקשורת” מלווה את מדינת ישראל, את אישיה, נבחריה ועסקיה בכל התפתחות כבר למעלה מארבעה עשורים. מאז ועד היום- אנו צעד אחד לפני כולם. מזהים הזדמנויות בשווקים וחוזים את המהלכים הגדולים הבאים. אנו מביאים איתנו חדשנות בשיטות העבודה גם לפלטפורמות המדיה החדשות ואת החתירה הבלתי מתפשרת שלנו לניצחונות בגזרה הציבורית.

במרוצת השנים ליוותה גלאי חברות, תאגידים ואירגונים בינלאומיים מתחומים שונים אשר ביקשו לבנות יחסי אמון בין השוק הישראלי לשווקים הבינלאומיים ולהיפך. החברה סיגלה לעצמה קשרי עבודה עם מערכות תקשורת מסביב לעולם, בדגש על אירופה, סין, אמריקה הלטינית וארה”ב.

אנו מאמינים שהכל זה עניין של אמון, אנו פועלים לאור האמונה הזו בקשר אותו אנו מנהלים עם לקוחותינו, בקשר אותו אנו מנהלים עם ענפי המדיה השונים, וכן גם בקשר שאנו מנהלים בין לקוחותינו לקהלי המטרה שלהם. בעולם של פייק ניוז, בעולם של מסת מידע בלתי נשלטת, האמון הוא הערך החשוב ביותר בהפעלת מערכי דוברות, יחסי ציבור ופעולות תקשורתיות, כאלה ואחרות.
Agoda

Agoda

אודות Agoda

(www.agoda.com) Agoda היא ספקית שירותי הזמנת חדרים בבתי מלון המובילה באסיה, המתמחה בהבטחת המחירים הנמוכים ביותר בכל יעד ברחבי העולם.  Agoda.com היא חלקPriceline.com  (Nasdaq:PCLN) . האתר שלAgoda.com  מונה יותר מ- 250,000 מלונות ברחבי העולם. הצוות הבינלאומי כולל יותר מ -1,200 אנשי מקצוע, הממוקמים ביעדים שונים בעולם ומספקים שירותים המשלבים קשרים וידע מקומי וזאת בכדי לספק ללקוחותיה, הן לאנשי עסקים והן לתיירים, את חבילות הנופש הטובות ביותר.

בנוסף, לקוחות Agoda.com משתתפים בתכנית התגמולים של Agoda ומרוויחים הנחות נוספות ולילות חינם. בניגוד לתוכניות אשר מגבילות את המטיילים למותג מסויים, תוכנית התגמולים של  Agoda.com מאפשרת ללקוחות לפדות את הנקודות באלפי בתי מלון בכל רחבי העולם, בכל זמן שהם יחפצו בכך. כחברה באיגוד טיולי אסיה הפסיפית (PATA), מטרתה של Agoda.com היא לקדם נסיעות וטיולים על ידי הפיכתם לזולים יותר ובכך נגישים יותר לכלל האנשים.

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא עמוד הבא