משרדי פרסום ויח"צ

אנו גאים להציג בפניכם את כל משרדי יחסי הציבור ומשרדי הפרסום שאת הקומוניקטים שלהם (ידיעות יחסי ציבור) ניתן לקרוא באתר.  כל משרד יחסי ציבור נרשם חינם לאתר ומוסיף ומעדכן באופן עצמאי את התכנים ללא הגבלה וללא תשלום.
גלאי תקשורת

גלאי תקשורת

חברת “גלאי תקשורת” מלווה את מדינת ישראל, את אישיה, נבחריה ועסקיה בכל התפתחות כבר למעלה מארבעה עשורים. מאז ועד היום- אנו צעד אחד לפני כולם. מזהים הזדמנויות בשווקים וחוזים את המהלכים הגדולים הבאים. אנו מביאים איתנו חדשנות בשיטות העבודה גם לפלטפורמות המדיה החדשות ואת החתירה הבלתי מתפשרת שלנו לניצחונות בגזרה הציבורית.

במרוצת השנים ליוותה גלאי חברות, תאגידים ואירגונים בינלאומיים מתחומים שונים אשר ביקשו לבנות יחסי אמון בין השוק הישראלי לשווקים הבינלאומיים ולהיפך. החברה סיגלה לעצמה קשרי עבודה עם מערכות תקשורת מסביב לעולם, בדגש על אירופה, סין, אמריקה הלטינית וארה”ב.

אנו מאמינים שהכל זה עניין של אמון, אנו פועלים לאור האמונה הזו בקשר אותו אנו מנהלים עם לקוחותינו, בקשר אותו אנו מנהלים עם ענפי המדיה השונים, וכן גם בקשר שאנו מנהלים בין לקוחותינו לקהלי המטרה שלהם. בעולם של פייק ניוז, בעולם של מסת מידע בלתי נשלטת, האמון הוא הערך החשוב ביותר בהפעלת מערכי דוברות, יחסי ציבור ופעולות תקשורתיות, כאלה ואחרות.
סינסגל יחסי ציבור

סינסגל יחסי ציבור

יחסי ציבור בתחום התרבות והמוסיקה
ELI

ELI

המשרד שלנו מתמחה במתן שירותי קידום ולווי בכל המשך התהליך.

בנייה וקידום אתרים מומחיות בייעוץ והתאמת אתרים.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא עמוד הבא