דירות יוקרה בתל אביב

נדל"ן והשקעות :  | webgo | 19/9/2017
דרוג:

בואו לפגוש במציאות אחרת של מגורים ונדל"ן. אם עד כה סברתם שנדל"ן בישראל זה דבר טובעני גם משום שהמחירים מאד יקרים, וגם משום שהתמורה הניתנת אינה מצדיקה את האגרה, כמו למשל סכסוכי שכנים, רעש, וכד' – דירות יוקרה בתל אביב מייתרות את החששות הללו ומציעות סביבת מגורים ברמה שלא הייתה דומה לה כמעט במציאות הישראלית.
 
דירות פנטהאוז גדולות ומרווחות
 
בואו להתענג על דירת פנטהאוז אשר ניתן לבחור במיקומים ושכונות רבות בעיר. דירת הפנטהאוז תסב לך נוף מרהיב, ומרפסת ענק בגודל של חדר. דירות יוקרה בתל אביב יאפשרו לכם תמיד למצוא את שביל הזהב, ולדעת שפתרון מגורים אטרקטיבי ביותר יהיה חלק ממציאות החיים שלך.
 
מיני פנטהאוזים מפוארים ואיכותיים
 
מי שמעוניין במרפסת יותר קטנה יוכל לחסוך כמה מאות אלפי שקלים ולקבל דירה איכותית לא פחות. במיני פנטהאוז דגם הדירה דומה לזה של פנטהאוז למעט המרפסת, שהיא קטנה, אך גדולה מספיק בשביל לאפשר לכמה אנשים לעמוד שם ולצפות על הנוף. מיני פנטהאוז הוא פתרון אידיאלי למחפשי דירות יוקרה במחיר לא מאד יקר.
 
דירות בבניינים חדשים
 
עוד פתרון מגורים שאנו מציעים הוא דירות רגילות, ללא מרפסות, אבל בבניינים חדישים ומפוארים שנבנו על פי תקני הבטיחות העדכניים. הדירות הללו לא מספקות רק בטיחות אלא גם פרטיות. זוכרים את הימים שגרתם בבניין והשכן לא אהב שאתם מרעישים, מנגנים, קופצים ורצים? זה לא יקרה בבניינים שלנו. הקירות בנויים מחומרים מיוחדים שיובאו מחו"ל ומספקים אקוסטיקה חסרת פשרות. גם אם הדייר שמעליכם או מתחתכם מרעיש אתם בכלל לא תדעו זאת, ואם אתם תצטרכו להפר את השקט, זה יהיה עניינכם הפרטי ותו לא.
 
דירות מיוחדות
 
דירות גן – דירות לחובבי החקלאות מבניכם. הדירות מכילות שטח חקלאי, בין במרפסת עם שתילים וצמחים ובין דירת צמודת קרקע. דירות הגן שלנו יכולות להיות גם בכניסה לבניינים הגבוהים בשטח צדי עם גישה נפרדת עבורכם, שאינה בתחומם של דיירי הבניין.
 
דירות על גג הבניינים – דירות גג נמצאות ברך כלל בגגות של פנטהאוזים או מיני פנטהאוזים והן מאפשרות לכם חלון עם נוף מרהיב, ושטח מגורים ענק. 
 
יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו - Sotheby's נכסי יוקרה למידע ופרטים נוספים על דירות יוקרה בתל אביב!
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים