הכירו את אטורה

אוכל ומסעדות :  |   | 28/9/2017
דרוג:

החיפוש אחר אולם אירועים במרכז אינו פשוט. בלב הפועם של מדינת ישראל יש לא מעט אופציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות. החדשות הטובות הן שיש מקום אחד שפשוט אי אפשר לפספס איתו, מקום שכל אירוע הנערך בו הופך לחוויה חד פעמית. המקום הזה נמצא סמוך לפארק מיני ישראל בלטרון, מרחק נסיעה של כעשרים דקות בלבד מערי גוש דן או מירושלים. קוראים לו אטורה, והוא בהחלט יכול להיות הבית לאירוע הבא שאתם מארגנים.
 
קווים לדמותו של אטורה

אטורה הוא אולם אירועים במרכז הנחשב לאחד המוצלחים שניתן למצוא על מפת ישראל. הדבר הראשון שלוכד את העין ביחס אליו הוא השילוב שהמקום מציע בין הטבע לאורבניות. מצד אחד, הוא נמצא באזור פסטורלי ומרשים, שמציג את הטבע במלוא הדרו: אין הרבה לוקיישנים טובים יותר לאירוע מאשר מקום המשקיף למיניאטורות המרשימות של מיני ישראל.
 
מצד שני, העיצוב הפנימי והחיצוני של המתחם הוא מלאכת מחשבת של ממש. העיצוב כאן מבוסס על קווים נקיים, המעניק מראה הרמוני ונאה לעין, כאשר משולבים בו אלמנטים ממספר עולמות עיצוביים: אחד מסימני ההיכר של המתחם הוא האקלקטיות. מבחינה טכנולוגית המקום עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש, כאשר המערכות המרכיבות אותו – תאורה, הגברה וכן הלאה - מציעות חוויה מלאה לאורחים.
 
התאמה לכל צורך

באולמות אירועים אנחנו מחפשים כיום גם את הגמישות, כאשר המקום צריך להיות ערוך לאירועים בסדרי גודל משתנים ולהציע אפשרות להתאמת העיצוב והארגון של החלל למספר האורחים. גם מהבחינה הזו אולם האירועים אטורה מאפשר לכם להיות רגועים, מכיוון שהוא מספק מענה להיקפים שונים של אירועים. אירועים סביב השולחנות יכולים לכלול עד כ-450 איש, כאשר אירוע המשלב את הגן יכלול כ-700 אורחים. באירועים עסקיים העושים שימוש באמפיתיאטרון של מיני ישראל, מספר האורחים יכול להגיע גם לכ-1,750 איש.
 
באטורה ניתן לערוך את כל סוגי האירועים. זה מתחיל עם חתונות ערב בימי אמצע השבוע ונמשך עם חתונות שישי בצהריים, בהם הלוקיישן הנראה באור יום תורם במיוחד להצלחת האירוע. כמו כן המקום מספק את התשתית הדרושה לקיום אירועים בחורף ובקיץ כאחד.
 
חשיבותו של האוכל

האורח הממוצע צועד על קיבתו לאירוע שהוא מוזמן אליו, כאשר הדרישות כאן הן מחמירות: למעשה, האוכל עשוי להפריד בין אירועים מוצלחים ובלתי נשכחים לכאלה המאופיינים בשגרתיות יתר. התפריט של אולם האירועים אטורה הוא מוקפד ואיכותי, על לרמה של מלאכת מחשבת של ממש. המקום מציע תפריט שף שמציע את המאכלים המוכרים והאהובים כל כך, אבל הופך אותם לייחודיים בזכות טוויסט מסוים בטעם, במראה ולרוב גם בשניהם. יתרון מרכזי של המקום הוא היכולת שלו להתאים באופן מלא את הסעודה לצרכים הספציפיים של הלקוחות, למשל מאפייני האנשים המוזמנים לאירוע.
 
למען הסר ספק, יש לציין כי אולם האירועים אטורה מחזיק ברישיון עסק תקף ומלא.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים