טיפים להתנהלות כלכלית נכונה לאורך הפקת האירוע שלכם

דרוג:

כמו כל זוג מאורס, את מרבית התקציב שהגדרתם להפקת אירוע החתונה שלכם אתם תקצו לבחירת לוקיישן מתאים. לכל ספק איתו תבחרו לעבוד באירוע שלכם יש אחריות גדולה, כאשר זו הגדולה ביותר מופקדת בידיהם של אולמות האירועים: הם אלו שידאגו לאירוח המוזמנים שלכם, הם אלו שהחוויה הקולינארית מופקדת בידם והם אלו שיעניקו את העטיפה העיצובית לאירוע.

דו"ח מסודר של הוצאות – חובה!


אם כלה חייבת שמלת כלה בכדי להיות כלה, הרי שדו"ח הוצאות מסודר הינו חובה בכדי להתנהל נכון כלכלית לאורך הפקת האירוע. איך צריך להיות בנוי דו"ח שכזה? עליכם לפרט את כל הספקים שאיתם אתם הולכים לעבוד: מעצב, מאפר, דיג'י, צלם, ספק אטרקציות, מעצב אירוע וכדומה. הגדירו תקציב כולל לכל האירוע ואותו תחלקו בין הספקים השונים – אתם אלו שתחליטו כמה מהתקציב תשקיעו באולם האירועים וכמה בבר המשקאות.

לא ממהרים לחתום עם ספקים...


המון פעמים זוגות מאורסים הם הלקוחות הקלים והנוחים ביותר: הם רוצים לסגור פינות באירוע כמה שיותר מהר, לבזבז כמה שפחות זמן ולחתום הכי מהר שאפשר. רגע לפני שאתם חותמים עם ספקים שונים על חוזים, כדאי לבצע השוואת מחירים שתשקף לכם האם המחיר שקיבלתם מהספק הוא מחיר טוב. כך, יש לכם את האפשרות או להתמקח עם הספק על המחיר, או לבחור בספק אחר המציע מחיר הוגן יותר שיחסוך לכם כסף.

אל תפסיקו לשאול את עצמכם: האם אנחנו באמת צריכים את זה?


המון פעמים זוגות מאורסים לא באמת מודעים למה הם צריכים באירוע ולמה לא. לכן, כדאי תמיד לשאול את עצמכם רגע לפני שאתם מקבלים החלטות האם אתם צריכים את השדרוג, את הספק או את השירות. השקעה בספק כמו אולם אירועים היא השקעה מושכלת ונבונה מאחר וכל האירוע נבנה על תשתית זו. מנגד, שתי שמלות במקום שמלה אחת, רחבה גדושה באטרקציות ופינת מזכרות יקרה הם לא מה שיעשו לכם את האירוע, אך כן יוכלו לגרום לחור בכיס...

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים