4 דגשים לבחירת חברת ניקיון מומלצת

לבית ולמשרד :  |   | 11/6/2021
דרוג:

כל מי שחווה בצורך של ניקיון המשרד לאחר שיפוץ וודאי מכיר את הרצון למצוא חברת ניקיון שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר - אז כיצד מוצאים את החברה המתאימה למשימה? 

בסיקור הקצר בא נפרט ארבעה דגשים חשובים במיוחד לבחירת חברת ניקיון המתאימה ביותר עבור המשימה שלכם:

דגש #1 - בחנו מספר הצעות מחיר

לפני הכל, רצוי לאסוף מספר הצעות מחיר ולערוך השוואה בין מספר חברות שהציעו מחיר סביר עבור שירותיהם - כמו כן נסו לאסוף ביקורות וחוות דעות מהימנות אודות אותן החברות, כי בכל זאת המחיר הוא לא הכל.

דגש #2 - וותק מקצועי ומוניטין בתחום

אחת הסיבות המרכזיות שגורמות לרבים ליפול מעת לעת "קורבן" של חברות מפוקפקות הן הוותק המועט שלהן בתחום - חברה בעלת מוניטין רב שנים היא לרוב חברה שנוכל לסמוך יותר על אנשיה, כזאת שלא תרצה לפגוע בשמה המקצועי בתחום.

דגש #3 - רישיון תעסוקתי

בתחום שירותי הניקיון, החברות הותיקות והמקצועיות יותר מקפידות להחזיק רישיון תעסוקתי פעיל לצד רישיון מטעם משרד הבריאות המהווה חלק בלתי נפרד מהרישיון התעסוקתי. רישיון תעסוקתי עבור החברה הוא למעשה סוג של פיקוח שנתי, דבר שיכול להעניק לנו שקט נפשי גדול. ניתן למצוא רישיונות אלו בעיקר בקרב חברות המציעות שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות ציבור וכן בקרב חברות המתמחות בניהול ואחזקת מבנים שונים.

דגש #4 - המלצות מהימנות

כפי שגם הזכרנו בתחילת הדברים, אחת הדרכים לבחירת חברת ניקיון מוצלחת היא בעזרת המלצות מהימנות שניתן בין היתר למצוא באתרי אינטרנט של בעלי מקצוע, בנכסים הדיגיטליים של החברה וכן בדפי אינדקס הממליצים על החברה ומציגים מידע וחוות דעת שונוות. חשוב גם לשים לב לזמינות החברה גם במענה הראשוני ובגם בזמני מתן השירות.

לסיכום הדברים, חברת ניקיון מומלצת היא לרוב חברה בעלת רישיון תעסוקתי תקף וחוקי לצד מוניטין מקצועי רב שנים, כאשר גם המלצות וביקורות מגולשים ולקוחות אמיתיים לא יזיקו עבור בחירה נכונה.

>> מחפשים חברת ניקיון מתאימה למשימה שלכם? בקרו באתר "המבריקן", לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים