קלווין קליין מודיעה על חוויית הקמעונאות לחגים עם "אמזון פשן"

דרוג:

ניו יורק, 16 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

קלווין קליין בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של PVH Corp. [NYSE:PVH], ואמזון פשן הודיעו היום על חוויית הקמעונאות לחגים CALVIN KLEIN X Amazon Fashion, שזמינה ללקוחות לקניות מעכשיו עד ה-31 בדצמבר. החוויה תכלול חנויות פופ-אפ בניו יורק ובלוס אנג'לס, וגם חנות מותגים באינטרנט ב‑Amazon.com/mycalvins.

חוויית הקמעונאות לחגים היא שיתוף פעולה ראשון בין קלווין קליין ואמזון פשן ותכלול סגנונות בלעדיים שזמינים רק ללקוחות אמזון בחנויות הפופ-אפ ובחנות המותגים באינטרנט. חנויות הפופ-אפ ימוקמו בשכונת סוהו של ניו יורק ובעיר סנטה מוניקה בלוס אנג'לס. בכל אחד מהמקומות ימכרו את מוצרי ההלבשה התחתונה של קלווין קליין, כולל מוצרי הלבשה תחתונה ובגדי בית לגברים ולנשים, ואילו חנות המותגים באינטרנט של קלווין קליין תציע מבחר מורחב של מוצרי ההלבשה התחתונה של קלווין קליין וגם את הג'ינס של קלווין קליין.

"אנחנו גאים לשתף פעולה עם אמזון פשן בקונספט הקמעונאי המלהיב הזה", אמרה שריל אייבל-הודג'ס, מנהלת ההלבשה התחתונה של קלווין קליין ונשיאה, קבוצת ההלבשה התחתונה של PVH. "המטרה שלנו היא להביא סביבת קניות אופפת ומוכוונת תוכן לצרכן, ואנחנו נרגשים להציג את הקונספט הזה לקונים של קלווין קליין ואמזון, באינטרנט ומחוץ לאינטרנט, בדיוק בזמן לעונת החגים".

המבקרים בחנויות הפופ-אפ יוכלו לקנות בקלות על ידי סריקת ברקוד באפליקציה של אמזון והפריטים יישלחו לביתם, או שהם יכולים לרכוש בתוך החנות. בחדרי המדידה יהיו מכשירי Amazon Echo, שיאפשרו לקונים לשאול את אלכסה שאלות שונות על המוצר והחוויה של קלווין קליין, לשלוט בפונקציות של התאורה ולהשמיע מוסיקה לפי בחירתם.

בשתי חנויות הפופ-אפ יהיו אזורים שמיועדים לערב ולבדר את הלקוחות. תחנות התאמה אישית יאפשרו לקונים לקשט אישית את פריטי ההלבשה התחתונה של קלווין קליין שקנו בריקמה מיוחדת. מרחבי יצירת תוכן יעודדו את הקונים ליצור סרטוני מדיה חברתית ייחודיים ניתנים לשיתוף משלהם. אזורי טרקלין יחברו את הקונים בין החנויות שבחוף המזרחי והמערבי באמצעות שיחות וידאו ב-Amazon Echo Show, ויאפשרו להם אינטראקציה ושיתוף תוכן מרגש בזמן אמת. לאורך עונת החגים, החנויות יארחו אירועים מיוחדים עם אנשים מפורסמים, כולל דוגמנית העל והיזמית קרלי קלוס והקומיקאית והסופרת לילי סינג. קלוס וסינג מוצגות בחנות המותגים Amazon.com/mycalvins ובאופן בולט בחנויות במשך חוויית הקמעונאות לחגים.

"עונת החגים היא אחת מתקופות הקניות החשובות ביותר אצל הלקוחות שלנו, ואנחנו שמחים לשתף פעולה עם קלווין קליין כדי להעניק חוויה אינטראקטיבית מהנה שמחברת את הלקוחות שלנו למוצרים באופן מערב", אמרה מישל רותמן, סגנית נשיא באמזון פשן. "הלקוחות יוכלו גם לקנות פריטי קלווין קליין בלעדיים ב-amazon.com/mycalvins".

קלווין קליין הוא מותג סגנון חיים גלובלי שמדגים אידיאלים מתקדמים ונועזים ואסתטיקה מפתה. ברצוננו לרגש את הקהל שלנו ולתת לו השראה תוך שימוש בדימויים פרובוקטיביים ועיצובים מרשימים כדי להצית את החושים.המותג נוסד ב-1968 על ידי קלווין קליין והשותף העסקי שלנו בארי שוורץ, בנינו את המוניטין שלנו כמובילים באופנה אמריקנית באמצעות האסתטיקה הנקייה והחדשנות של העיצובים שלנו. המכירות הקמעונאיות הגלובליות של מוצרי המותג קלווין קליין עלו על 8 מיליארד דולר ב-2016 והופצו ביותר מ-110 מדינות. חברת קלווין קליין מעסיקה יותר מ-10,000 עובדים בכל העולם. נרכשנו על ידי PVH Corp. ב-2003.

עם היסטוריה של 135 שנים, PVH הצטיינה בפיתוח מותגים ועסקים עם מורשת אמריקנית עשירה, והפכה לאחרת מחברות הביגוד הגדולות בעולם. יש לנו יותר מ-35,000 עובדים שפועלים ביותר מ-40 מדינות והכנסות שנתיות של יותר מ-8 מיליארד דולר. אנחנו הבעלים של המותגים האייקוניים CALVIN KLEIN, Tommy Hilfiger, Van Heusen, IZOD, ARROW, Speedo*, Warner’s ו-Olga, וגם מותג ההלבשה האינטימית True & Co. שמתמקד בדיגיטל True & Co., ומשווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות או ברישיון.

*המותג ספידו הוא במסגרת רישיון לנצח בצפון אמריקה והקריביים מחברת Speedo International, Ltd.

אנשי קשר

Calvin Klein, Inc.
Alexandra Wagner, 212-292-9794

סגנית נשיא, תקשורת תאגידית
alexandrawagner@ck.com
או
Amanda Peña, 212-292-9223
מנהלת, תקשורת תאגידית
amandapena@ck.com

מקור: Calvin Klein, Inc.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים