רכישת דירות חדשות ב-PRESALE

נדל"ן והשקעות :  | webgo | 26/12/2017
דרוג:

מעוניינים לרכוש דירות יוקרה באזור השרון, סמוכות להרצליה ותל אביב, כשהן חדשות, חלק מפרויקטים שזה עתה נבנו, ולא לשלם את כל הסכום במעמד קבלת המפתח?

בפריסייל אתם יכולים להתחייב למאות אלפי שקלים בלבד ולשלם את היתרה במהלך שנות המגורים הראשונות שלכם. תנאי תשלום נוחים מאד לזכאים. בואו להבטיח את דירת החלומות שלכם עכשיו ולזכות בתנאי מימון מיטביים.

בואו לגלות עולם חדש של דירות איכותיות

הדירות, אשר ממוקמות בדרום אזור השרון, גורמות לכם להיות קרובים מאד להרצליה ולתל אביב, ולנסוע אליהן לא יותר מ- 30 דקות ברכב. האזור של הדירות מורכב מלא מעט שטחי תעשייה ותעסוקה, בתי ספר מובילים בתחומם לילדים וריאות ירוקות בכל סביבת המגורים. בדרך זו, אתם זוכים לא רק בדירת יוקרה אלא גם בדירה שמאד אסטרטגי לכם לגור בה בשל קרבתה למרכזי התעסוקה והלימודים היוקרתיים והמבוקשים בישראל.

דירות בהתאמה אישית לכל צרכן

בואו לבחור פנטהאוז עם מרפסת גדולה, מיני פנטהאוז עם מרפסת גדולה פחות, דירות גן וגג מהממות, דירות דופלקס 2 מפלסיות או טריפלקס 3 מפלסיות, ועוד. בואו למצוא את הדירות בסדרי הגודל שאתם מחפשי, 3, 4 או 5 חדרים. הדירות מתאימות הן לדיירי דירה ראשונה והן למשפרי דיור. כמו כן, הן מתאימות מאד גם למשקיעי הנדל"ן המבקשים לקנות בשביל להביא שוכרים, להחזיר את ההשקעה ולחסוך לבית בסביבה המועדפת עליהם.

סמיכות לצירי תנועה מרכזיים

עוד יתרון של דירות בפרויקט ME ויצמן רעננה הוא קרבתן לצירים המרכזיים: כביש 4 ואיילון דרום או צפון נגישים מאד, עם מרחק מינימלי הכרוך במעבר רחובות. מאידך, השכונות עצמן שקטות ומוגנות ואינן מרגישות ככאלה שקרובות לאותם כבישים. בבוקר, כשתתארגהו לצאת, תבינו כמה יעיל וקרוב זה לגור בדירה מפרויקט זה.

הדירות מתאימות לכל סוגי הצרכנים

בעלי דירה ראשונה, משפרי דיור ומשקיעים כאחד. לכל אלו מתאימה מאד דירה בפרויקט זה. אתם יכולים לחיהנות מדירות בגדלים שונים ובהתאמה לצרכים השונים שלכם כדיירים. בואו להתחדש בדירה משופרת ומשודרגת, קרובה לכל מקום חשוב שתבקשו להגיע אליו, ובנויה ברמה חסרת תקדים, בהתאם לסטנדרטים של היום: ממ"ד בכל דירה, חניון בכל בניין ועל בסיס קירות אקוסטיים מוגני רעש בלבד.

 © כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים