קראון פלזה ברלין- כאשר אתם יודעים מה אתם רוצים

דרוג:

קראון פלזה ברלין- ללא הפתעות

אם אתם לא רוצים לקבל הפתעות הזמינו מלון קראון פלאזה בברלין. היות ומדובר ברשת הקיימת בכל העולם, אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין שלא יהיו לכם תקלות מיוחדות כל שהן. ככלל, זה היתרון הגדול של הרשתות על פני מלונות הבוטיק.

רשת קראון פלזה כולה, מנוהלת על ידי בעלים ישראלים וככזו, היא מאוד ידידותית לצרכים של הישראלים המטיילים בעולם, אך לזה נגיע בהמשך. כרגע מה שחשוב לדעת זה שאם הייתם במלון אחד של קראון פלזה, תוכלו בביטחון להגיע לכל השאר בלי חששות.

מה תמצאו במלונות קראון פלאזה

שירות מהסרטים – אם בחרתם את מלון קראון פלאזה בברלין אתם יודעים בדיוק מה אתם הולכים לקבל. רמת השירות היא גבוהה עד כדי כך שמטיילים ישראלים סיפרו שהם קיבלו מטרייה עם הלוגו של המלון, כאשר נתקעו ללא מטרייה ורצו לצאת לטייל. זה יכול להיות שנשמע כסיפור טריוויאלי, אך מדובר בדבר שלא קורה בהרבה מלונות אחרים בגרמניה או בכלל.

דוגמה נוספת יכולה להיות אותו הדבר הקטן שמאוד מעצבן בבתי מלון זרים, כשר נתקעים ללא מתאמים שיכולים לחבר בין מכשירי החשמל הישראלים לבין השקעים המקומיים, גם זה קיים אצל פקידי הקבלה בקראון פלזה ברלין.

אם עדיין לא תהיו מרוצים מהשירות או מהחדר אתם יכולים לפנות בכתב אל רשת מלונות קראון פלאזה בברלין ואם התלונה שלכם מוצדקת תקבלו פיצוי.מחיר – בגלל כוח הקנייה של רשת בתי המלון, ספקים ממגוון תחומים מורידים מחירים ואנחנו הלקוחות מקבלים מחירים שאין להם תחרות.

הנקודה הישראלית-  היות ובעלי הרשת הם יהודים, המלון פונה בהשקעה אדירה כלפי הקהל הישראלי, ניתן למצוא ארוחות כשרות בהזמנה מראש, בית כנסת באיזור המלון, במשמרות מסוימות, אפילו פקיד קבלה דובר עברית.

כמובן שאתר האינטרנט קיים גם בשפה העברית, הפייסבוק כבר מדבר בשפת הקודש והכול מתאים לקהל הישראלי, עד לרמת חדרי שבת הקיימים במלון.
פיקוח וניהול קפדני של הרשת – מלונות קראון פלאזה ברחבי העולם עומדים תחת סטנדרטים ברורים וקבועים של הרשת. כמטיילים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נכנסים למקום שפועל על פי הנחיות מחמירות של תאגיד עולמי, ששם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאירוח.

כשאתם מתכננים חופשה בברלין, תמיד מומלץ לשאול אם ומה יש לרשת מלונות קראון פלאזה להציע. לרוב תוכלו לקבל חבילות אטרקטיביות שנוחות וידידותיות מאוד לתייר הישראלי, כדי שגם בברלין- תרגישו בבית.

להיכנס לאתר בית המלון- כאן


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים