כשוועד הבית מתפטר, חברת האחזקה נכנסת לעניינים

חברה וקהילה :  | webz digital | 13/5/2018
דרוג:

בכל בניין מגורים פועל ועד בית שתפקידו לעלות רעיונות לשדרוג איכות החיים ולהוציא אותם לפועל. המגמה כיום היא שיותר ויותר ועדי בתים בוחרים להתפטר מתפקידם ולהכניס אל הנעליים הגדולות חברת אחזקות. מעבר לכך שעבודתו של ועד בית אינה יכולה להתחרות עם עבודתה של חברת האחזקות, הרי שנוכחות של חברה שכזו בבניין שלכם משדרגת את איכות החיים שלכם כדיירים ואף יכולה להעלות את ערך הבניין הודות לתחזוק ברמה גבוהה ושיפור מערכות ונראות הבניין.


מדוע ועד בית אינו רעיון טוב?

מאחר ומישהו צריך לקחת את העניינים לידיים ולקחת אחריות על כל הנדרש בבנייני מגורים, קמים להם ועדי בתים המבקשים לעשות ולפעול למען הבניין. מה שקורה בפועל הוא שהועד מורכב מדיירים בעצמם, שרובם הגדול עסוק רוב הזמן בטיפוח קריירה שאינה קשורה לבניין. המשמעות היא שמדובר על אנשים שאין להם באמת עודף זמן, כך שטובת הבניין לא אחת נדחקת לתחתית סדר העדיפויות. מנגד, חברת אחזקות עוסקת בלתחזק את הבניין שלכם ועוסקת רק במלאכה זו!


שיתוף ושיקוף – מדוע הם כל כך חשובים?

העבודה של חברת אחזקות בבניין שלכם לא רק מחליפה את הנחיצות של ועד הבית, אלא שהיא גורם חיוני, משמעותי ומוביל בבניין שלכם. אותה חברה שולחת זרועות אל הבניין שלכם תוך שעובד מולכם איש קשר אישי שדרכו תוכלו להפנות בקשות שונות שיטופלו במהרה. ההתחייבות של חברת האחזקות אליכם היא למענה מהיר וזמין, תוך שפועלים כלפיכם בשקיפות מלאה. אותה שקיפות חשובה מאד שכן זכותכם לדעת אילו עבודות מתבצעות בבניין ועד כמה כסף יש בקופת הועד. כל פעולה שמתבצעת בבניין מתבצעת בשיתוף פעולה מלא אתכם – הדיירים.


תיאום ציפיות מונע אכזבות ואי נעימויות

לפני שאתם מתחילים את העבודה אל מול חברת אחזקות, כדאי מאד לערוך שיחה שהמטרה שלה היא תיאום ציפיות. בעת שמתאמים ציפיות, לא ניתן להגיע למצב של אכזבה והתנגשות בין צרכים ורצונות. בתיאום הציפיות תוכלו לדון על תדירות העבודה של החברה, תחום האחריות שלה, הגדרת אנשי קשר ומידת הזמינות אליכם.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים