קייטרינג חלבי, זה כל הסיפור

אוכל ומסעדות :  |   | 18/6/2018
דרוג:

בואו נודה באמת, אנחנו באים לאירועים בעקר בשביל האוכל. נכון, אנו גם רוצים לשמח את בעלי השמחה במסיבת ברית או בבת מצווה או לחלופין להתעדכן בעניינים חשובים בכנס עסקי, אך אירוע הוא ההזדמנות שלנו לטעום מאכלים טעימים שאיננו אוכלים בכל יום. כך שכאשר בלוטות הטעם שעל הלשון שלנו משוועות לאוכל טוב, האירוע עצמו הופך לתירוץ, ואילו המאכלים הטעימים לעיקר.

מדוע דווקא חלבי?

כאשר בעל האירוע מתכנן את האירוע שלו, הוא מתלבט רבות בין קייטרינג חלבי לבשרי. ניתן להשיג תוצאות קולינריות טובות בשני סוגי הקייטרינג, אך דווקא לקייטרינג החלבי יש כמה יתרונות בלתי מבולטים:
  • הוא טעים - מקובל לחשוב שקייטרינג מוכרח לכלול עוף צלוי ביין או פרגיות מטוגנות. עם זאת, הקייטרינג החלבי יכול להיות טעין באותה המידה. בזכות פשטידות גבינה ובטטה מובילות, פינגר פוד, קישים ועוגות גבינה אפשר בהחלט לצאת שבעים ומרוצים מן האירוע. וכמובן, אין קייטרינג חלבי ללא לחם כפרי וריחני שרק יצא מהתנור.
  • כי יש קינוחים שווים - כל מי שאוהב דברי מתיקה יכול להגיד לכם שקינוחים חלביים לוקחים את קינוחי הפרווה בסיבוב. אחרי הכול, טוב לטעום מפרוסת עוגת גבינה אמתית, להמיס בפה טבלת שוקולד חלב וכמובן לשתות נס קפה אמתי של בוקר.
  • כי זה מתאים לכולם - סביר להניח שמרבית האורחים שלכם ישמחו לקינוח חלבי. כי חלקם צמחוניים וטבעוניים ואחרים שומרים כשרות ואינם מעוניינים להפוך לבשריים כשיש קינוח כל כך משתלם.
  • זורמים עם הקיבה - בניגוד לקייטרינג בשרי המציע בדרך כלל מאכלים שומניים, בשריים וכבדים, הרי שקייטרינג חלבי קל יותר לעיכול. יותר מכך, הוא אף מתאים לשומרי משקל, שכן הוא מציע יותר סלטים, גבינות דלות שומן ומשקאות דיאטטיים.
  • מתאים לאירועים של בוקר - והכוונה לאירועי ברית מילה או אירועים עסקיים המתקיימים בדרך כלל בשעות הבוקר המאוחרות. מרבית הישראלים מעדיפים לצרוך מאכלי חלב בשעות האלה, ואילו את הסטייק והנקניקיות הם משאירים לערב. משום כך, קייטרינג חלבי הוא הפתרון המושלם לאירוע שלכם. כמו כן, יש המעדיפים להזמין מאכלים חלביים גם לאירועים המתקיימים בשעות הערב.


לא רק יפה, אלא גם מעוצב

היום כולם כבר יודעים שאנחנו אוכלים גם באמצעות העיניים ולא רק הפה. קייטרינג חלבי מספק במה למעצבים בתחום האוכל, כך שאם ביקרתם לאחרונה באירוע ואכלתם פשטידת תרד וגבינה, לא יכולתם שלא לשים לב לעיצוב המרהיב של מגשי האירוח: קינוחים מסודרים בקפידה, ירקות צבעוניים חתוכים לפי סדר, מגשי קישים מאורגנים ועוד.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים