סוככי זרועות - פתרון הצללה איכותי לבית ולעסק

דרוג:

אם אתם זקוקים לרעיונות בוטיק בתחום פתרונות ההצללה לבית או לחנות – אנו ממליצים על סוככי זרועות. סוככים אלו מספקים צלה במגוון רחב של יעדים, כשהבולטים שבהם הם מרפסות רחבות של בתים ודירות ומבואות כניסה לחנויות במרכזי הערים או ברחובות ראשיים בישובים.
 
סוככים לדירות
 
סוככים המיועדים לדירות בהן החלונות רחבים ואינם מסתכמים לגודל סטנדרטי (קטן) של מרפסות כביסה. הם מיועדים בעיקר לבתים פרטיים, שם מטבע הדברים המרפסות יותר רחבות מגובות בדלת הזזה או שער רכב. שם, מאד מקובל לשים סוכך שיגן מהשמש בקיץ. זהו סוכך זרועות עם יריעה מתקפלת אשר ניתן לגלגל ולהשיב עם בוא האביב. ההמלצה היא לקפל בחורף ולא להתגרות בגורל בעת סופותיו, ולפתוח עם צאת האביב של חודשי מרץ אפריל. 
 
סוככים לחנויות
 
סוככי זרועות המשמשים חנויות נועדו למימוש כמה יעדים: בחירה בסוכך עם יריעה אנכית, כזו שמוצבת בחלק הדמי של היריעה הראשית למעלה למטה, נועדה לפרסום. בדרך כלל מדפיסים על חלק זה על מנת להסגיר את שם החנות והמיקום שלה. מטרה נוספת בהצבת יריעה אנכית היא להגן מפני קרינת שמש ישירה. סוככי החנויות נועדו בראש ובראשונה לשווק אותן אבל גם לאפשר ללקוחות ולעובדים תנאי כניסה נוחים ומגובים בהצללה.
 
בחירת עיצובים לסוככים
 
מאד חשוב להיות עקביים עם העיצוב הקיים במרחב, ולבחור סוככים אשר יתרמו לו וכמובן ישלימו אותו. חשוב שלסוכך תהיה אמירה מעבר לאותו עיצוב אשר תצביע על איזשהו חידוד של המסר העיצובי. לדוגמה, אם מבואת הבית היא בעיצוב מודרני מבוסס לבן ניתן לבחור אמנם סוכך לבן חלק, אבל רצוי יותר לבחור סוכך לבן עם איזושהי טיפוגרפיה כתובה בצבע אחר או גרפיקה מאוירת. 
 
פרגוטופ – סוככי זרועות בהתאמה אישית
 
בחברת פרגוטופ תוכלו להיחשף למגוון רחב של סוככי זרועות. סוככי הזרועות של פרגו טופ מאפשרים לכם לעצב בקלות כל חצר, מרפסת או מבואת כניסה לביצת או לחנות. הסוככים שומרים עליכם בקיץ מפני השמש, והם מאפשרים גלגול ואחסון קל של היריעה בתקופת החורף. בואו לרכוש סוככי זרועות וליהנות ממגוון רחב של יתרונות מעשיים: הנאה מצל כל העונות החמות ושימוש בפרונט של סוככי זרועות בשביל לפרסם ולקדם את עצמכם כעסק/כחנות.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים