מקלחון מעוצב למראה יוקרתי

לבית ולמשרד :  | webgo | 26/8/2018
דרוג:

אם אתם שוקלים להציב בביתכם מקלחון חדש, מאד חשוב לבחור אותו בקפידה ובהתאמה למראה חדר האמבטיה שאתם מבקשים לאפיין. כשאתם בוחרים מקלחון מעוצב, מומלץ לשים דגש על הניואנסים הקטנים אשר ייקחו את הבחירה שלכם צעד אחד קדימה אל עבר מחוזות עיצוביים ראשונים במעלה. כך מומלץ לבחור מקלחונים מעוצבים ולדעת שעשיתם את הדבר הנכון ביותר.

בחירה על פי גוון חדר המקלחת

חדר המקלחת מורכב מאסופה של גוונים אשר מבוטאים בחיפויים, באמבטיה, בכיור ובשיש, כמו גם במדפים הפזורים ברחבי החדר, לרבות הארונות והמגירות. מאד חשוב להתחקות אחר עקביות מסוימת, ואם חדר המקלחת אינו עקיב בעליל יש להיצמד לאסופת הצבעים שצמודה לאזור בו יוטמע המקלחון, או לבחור בעיצוב אחר, שלא מבוסס על אותו גוון, אך ניכר כמתאים לאותו שטח. לדוגמה, אם יש קיר לבן מצד ימין לו וקיר לבן מצד שמאל אליו, ייתכן כי דווקא מקלחון שחור הוא זה אשר יתאים בשל שינוי הגוון והתאמת צבע מנוגד, אך ייתכן כי מקלחון לבן יעשה את העבודה במקרה כזה. חשוב לבדוק את הסוגיה באמצעות הדמיית מחשב ולהגיע למקלחון מעוצב שייראה הכי טוב בסביבה בה הוא עומד להיות מוטמע.

בחירה על פי דלתות אחרות הנמצאות בחדר

במקלחון, אחרי הכל, החלק שמתבטא הכי טוב בעיצוב הוא 2-3 הדלתות החיצוניות. לכן, זהו בסך הכל עוד התקן דלתות במקלחת. אין כמו התקני דלתות אחרים כמו דלת הכניסה לחדר ודלתות הארון בשביל להשוות ולבחור בדגם מקלחון מנצח. בדרך כלל, דלתות כאלה עשויות עץ ושל המקלחון עשויה זכוכית, אבל ניתן לבחור בנקודות השקה מסוימות כמו צורת הידית והאופן בו מעוצבות המסגרות של דלת המקלחון (צריך להיות זהה למשקופי הדלתות הקיימות או דומה מאד אליהם).

בחירה מקטלוג

כמובן שניתן לבחור מקטלוג מוצרים של א.א מראות מקלחונים מעוצבים. במצב כזה, ניתן לבחור בין מקלחונים מזכוכית למקלחונים שלא משדרים מראה זכוכית. מקלחונים עגולים לעומת מקלחונים מלבניים, מקלחונים פינתיים מול מקלחונים מקבילי-קיר, ועוד. מאד חשוב לבחור מקלחון פינתי או מקבילי אשר יבטאו בדיוק את העיצוב הנדרש בחדר. את זאת בודקים באמצעות הדמיית מחשב עד אשר מגיעים אל דגם מקלחון מעוצב אשר מתאים יותר מכל לחדר הרחצה שלכם.© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים