המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת 3 בה"ס למינהל עסקים חדשים לחברות

דרוג:

רסטון, וירג'יניה, 10 בדצמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), ארגון גלובלי של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים, מקדמת בברכה שלושה חברים חדשים. התוספת של ESCP Europe, WHU - בית הספר לניהול אוטו בייזהיים ו-Xavier University Bhubaneswar מביאה את מספר החברים הכולל של GMAC ל-225.

בתי ספר למינהל עסקים נבחרים מוזמנים להגיש בקשה לחברות ב-GMAC על ידי מועצת המנהלים שלה. כל בית ספר עובר תהליך טיפול מקיף בבקשה שעוסק בהתחייבויות הממושכות לתמוך במשימה של GMAC: לספק כלים ומידע שנחוצים לבתי ספר ולכישרונות לגילוי והערכה הדדיים.

"GMAC ממשיכה לחזק את החברות בה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שלא רק פועלים לתת מענה לצרכים המשתנים של התלמידים, אלא גם מבינים את הסביבה ומה ניתן לעשות כדי להכין תלמידים טוב יותר לקריירות שלהם", אמר סנג'יט צ'אופלה, נשיא ומנכ"ל GMAC. "כל אחד משלושת בתי הספר האלה מביא גישה ייחודית מהאזור שלו בעולם. נקודות המבט שהם מביאים ביחד למועצה יעזרו לקדם את המשימה שלנו ויפעלו לזיהוי ההזדמנויות והאתגרים שניצבים בפני הענף שלנו".

בנוסף לעמידה בקריטריונים של החברות, כל אחד מבתי הספר התחייב ספציפית לעזור ל-GMAC לעמוד במשימה שלה.

ESCP Europe

ESCP, שנחשב על ידי רבים לבית הספר למינהל עסקים הראשון באירופה, נוסד ב-1819. כבית ספר לתוכניות לתואר מסטר שמדורג גבוה, ESCP Europe ממוצב היטב לעזור ל-GMAC במשימתה להגדיל את נוכחותה בתחום המסטרים. המודל הרב קמפוסי המיוחד שלו גם ייתן תובנות על פרקטיקות מיטביות בהספקת תוכניות חדשניות וכן הניסיון בניהול תהליכי גיוס תלמידים בשווקים שונים. לחברות ב-GMAC יש ערך עבור בית הספר כאינדיקטור למחויבות שלו לספק את ההשכלה ברמה הגבוהה ביותר והנכונות לתרום לרשת הגלובלית שלנו.

WHU - בית הספר לניהול אוטו בייזהיים

המומחיות של WHU במחקר והוראה תעזור להרחיב את הפעילות והנוכחות של GMAC בגרמניה. במיוחד, חטיבת תוארי המסטר שלו כבר התחייבה לעזור בהפצת מידע על הגישה ש-GMAC נקטה כדי לשרת טוב יותר את פלח השוק הזה באמצעות כינוס אנשי מקצוע והספקת מחקר ונתונים תובנתיים.

Xavier University Bhubaneswar

Xavier University Bhubaneswar, אחד מבתי הספר למינהל המובילים בהודו, מאמין במשימה של GMAC שלכל מועמד מגיעה גישה ללימודי ניהול למוסמכים. החברות שלו ב-GMAC מסמלת את המחויבות של בית הספר לספק תוכניות של בתי ספר למינהל עסקים באיכות עולמית בקמפוס שלו ב-Bhubaneswar למועמדים ראויים מרחבי העולם, בחלקו על ידי שימוש במוצרים והשירותים של GMAC. כדי שתישקל חברות שלהם ב-GMAC, בתי ספר צריכים משלימים תהליך טיפול בבקשה וחייבים לעמוד בקריטריונים האלה: לקיים תהליך קבלה סלקטיבי, להציע תוכנית לתואר מסטר במינהל עסקים, נושאי ניהול או שווה ערך ולתמוך באופן פעיל במשימה של GMAC ולהשתמש בבחינה GMAT או בהערכות אחרות של GMAC כחלק מתהליכי הקבלה וההרשמה שלהם. הם גם משתתפים במימשל של GMAC, כולל הצבעה בבחירות למועצת המנהלים ועניינים אחרים שעשויים להגיע לדיון במועצה.

אודות GMAC

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC) היא ארגון של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. נוסדנו ב-1953, ואנחנו מחויבים ליצירת פתרונות לבתי ספר למינהל עסקים ולמועמדים כדי שיגלו, יעריכו ויתחברו אלה עם אלה טוב יותר. אנחנו פועלים בשם בתי הספר וקהילת לימודי הניהול למוסמכים, וגם מדריכים מועמדים במסעם להשכלה הגבוהה, כדי להבטיח שמגלים את כל הכישרונות. GMAC מספקת מחקר ברמה עולמית, הזדמנויות להתפתחות אישית והערכה לענף, שמיועדים לקדם את האמנות והמדע של הקבלה ללימודים. הבחינה Graduate Management Admission Test® (GMAT®) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה לבתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שנעשה בה השימוש הרחב ביותר, ומכירים בה ביותר מ-7,000 תוכניות ברחבי העולם. הערכות אחרות של GMAC הן  הבחינה NMAT by GMAC™ (NMAT®), לכניסה לתוכניות מינהל עסקים למוסמכים בהודו, דרום אפריקה והפיליפינים וה-Executive Assessment (EA), שמיועדת ספציפית לתוכניות למנהלים בכירים ברחבי העולם.

פורטל הדגל שלנו למשאבים ומידע ללימודי ניהול למוסמכים, www.mba.com, מקבל 14 מיליון ביקורים בשנה וכולל את כלי ההתאמה School Search ואת מסד הנתונים Graduate Management Admission Search Service® (GMASS®), שמתאים בין מועמדים ובתי ספר למינהל עסקים.

GMAC הוא ארגון גלובלי עם משרדים בהונג קונג, סין, גורוגרם, הודו, סינגפור, לונדון, בריטניה וארצות הברית. למידע נוסף על הפעילות שלנו, בקרו בבקשה באתר www.gmac.com.

איש קשר למדיה:

ג'פרי בייזי, מנהל קשרי מדיה, GMAC
+1 (703) 668-9799 או gbasye@gmac.com

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים