כיצד לבחור סדנת מוסך לביצוע כיוון פרונט לרכב?

רכב ותחבורה :  | webgo | 16/1/2019
דרוג:

כיוון פרונט הוא אחד מהמהלכים החשובים בעולם תיקון הרכב. הוא קובע למעשה את טיבו של צידוד הרכב ועושה את ההבדל בין סיבובי הגה רבים שבקושי מסובבים אותו לבין סיבובים מדויקים כפי שמופיעים בספרי הרכב הרשמיים של הפירמה שלכם. כיוון פרונט לרכב כולל 2 סוגי טיפולים: כיוון ההיגוי כך שניתן יהיה לצודד כמו שצריך ימינה ושמאלה ללא קושי ואיזון גלגלים למניעת סטייתם במהלך נסיעה ישרה והישארותם ישרים פלס במצב זה. כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מוסך שיש בו סדנת כיוון פרונט לרכב.

ודאו כי סדנת כיוון הפרונט לרכב מתנהלת באופן בלתי תלוי, עם עובדים שזהו תחום התמחותם

תיקון כמו יישור הצידוד ברכב ואיזון גלגלים מצריך עומק מקצועי עצמאי בלתי תלוי. במוסכים בהם העובדים "מטפלים" בזה על הדרך לא רק שלא מומלץ, פשוט יש להימנע מלבצע שם את הטיפול. זה עשוי להסב נזק לרכב שלכם ואף להרע את מצבו בנושאים הללו. כיוון פרונט לרכב עושים אך ורק במוסכים מורשים של פירמת הרכב שלכם, ואך ורק אם הם מעסיקים בתוכם סדנת כיוון פרונט מקצועית ובלתי תלויה.

ודאו כי כל תיקוני כיוון הפרונט מתבצעים במסגרת הסדנא

הסל המלא של המענה הנדרש לכם הנו כיוון פרונט ואיזון גלגלים. שני התהליכים צריכים להתבצע בד בבד ולהיבדק לאחר מעשה על מנת לוודא כי הרכב נוסע ישר, מצדד ישר ומסתובב בקלות. שירות כיוון פרונט לרכב חייב להכיל את שני התהליכים הללו והם צריכים להיעשות ביסודיות הנדרשת, בהתאם לאמות המידה המקצועיות שנדרשות על ידי הפירמה. לדוגמה, אם יש לכם רכב מאזדה, הבחירה שלכם צריכה להיות מוסך מורשה מאזדה עם מכון לביצוע כיוון פרונט ואיזון גלגלים.

בררו עלויות ודרשו פירוט מלא על סיבת התמחור

אחד הנושאים החשובים ביותר כשמבצעים כיוון פרונט ואיזון גלגלים הוא המחיר, וחשובה לא פחות – הסיבה לו. אף פעם אל תסכימו לסמוך על מוסכים שמבקשים מכם את זאת ללא פירוט מלא המתבטא בהצעת מחיר, עם סוגי הבעיות וסוגי הפרויקטים שיש לבצע במסגרת השירות על מנת לפתור אותן. בחלק מהרכבים מדובר רק בצמיגים שאיבדו מעט אוויר ויש להחליף אותם ולהבריג את הצידוד, ובחלקם זו עשויה להיות ממש תקלה במערכת ההיגוי והצידוד. אתם חייבים לדעת מה מצבכם כדי לבדוק אם ישנה הצדקה למחיר שאתם עומדים לשלם.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים