מרטין בוקסדורף - יועץ משכנתאות מומחה למסורבי משכנתא

דרוג:

הבנק סירב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים לוותר על האפשרות לקנות בית? שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להשיג לכם משכנתא מהבנקים, אפילו שהם סירבו כבר. עומדים לקחת משכנתא ולא מצליחים? בשביל זה אני כאן בדיוק.
 

מי אני?

אז שלום לכם, לאחר שעבדתי בכמה בנקים שונים, החלטתי שהדברים שאני רוצה לעסוק בהם הם מאוד שונים ממה שבדרך כלל אנשים בוחרים לעשות. בעשר השנים האחרונות אני נלחם עבור אנשים שהבנקים לא מוכנים לאשר להם משכנתא, ובהרבה מקרים אני מצליח לעשות את זה.

איך הדברים עובדים?

המטרה שלנו היא לגבש כמה שיותר הסברים ונימוקים, בנוגע לסיבה שבגללה היו לנו בעיות בכלל. הרי הבנקים מסרבים למשכנתא, מסיבה מסוימת והתפקיד שלנו הוא לבנות נימוקים והסברים שיכולים להסביר למה בדיוק זה קרה?

הנה דוגמה:

אני אישית מאמין גדול בהסברים ונימוקים לכל דבר שאנחנו רוצים להסביר לבנק. כאשר אני פונה לבנק ואומר שהנה יש זוג מקסים שהיו להם בעיות BDI, אני רוצה שתהיה לי את היכולת להגיד גם דברים שיכולים להסביר ולהצדיק את הבעיות שהיו: למשל, הבעל היה בתאונת עבודה ארוכה מאוד של חצי שנה ולא יכול היה לעבוד, היה מושבת, נכנסו לקושי כלכלי והגיעו לכמה בעיות של BDI , אחרי שישה חודשים בערך הם חזרו לעבוד והבעיות נעלמו. זה מבחינתי הסבר הרבה יותר טוב מאשר להגיד פשוט שהיו בעיות.


מה קורה עם פשיטת הרגל?

בדיוק אותו הדבר  קורה עם פשיטות רגל, אני רוצה להגיע לבנקים עם הסברים טובים. למשל: הבעל היה לו עסק מעולה, השותף שלו ברח לחו"ל עם כל הכסף ובגלל זה העסק פשט רגל. כמובן שזה לבד לא מספיק. אני רוצה להיות מגובה בהגשת תלונה במשטרה, צו מעצר שהוגש נגד השותף לבית המשפט, פרוטוקול של בית המשפט שבו מוזכר העובדה שהבעל לא אשם בכלל, אלא השותף הרשע. הדברים האלו הם מבחינתי זהב טהור. בעזרתם אני מצליח להשיג משכנתאות לאחר פשיטת רגל.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים