טומי הילפיגר קורא ליזמים חברתיים להתמודד באתגר סְפָר האופנה

דרוג:

אמסטרדם, 21 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמח להודיע שאפשר להגיש עכשיו בקשות לשנה השנייה של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר. מטרת התוכנית הגלובלית היא לתמוך בהזנקים יזמיים ועסקים בשלב ההגדלה שמפתחים פתרונות שמקדמים שינוי כלילתי וחיובי באופנה. אחרי שנה ראשונה מוצלחת, החברה נרגשת להמשיך לפעול לזיהוי הזדמנויות שתומכות בקידום תעשיית האופנה.

"הפרק הראשון של היוזמה הגלובלית הזאת היה מסע מעורר השראה שהיפנה את הזרקור לרעיונות נפלאים שיכולים לשנות את חייהם של אנשים באמצעות סביבת אופנה יותר כלילתית וחיובית", אמר טומי הילפיגר. "באמצעות אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר אנחנו ממשיכים להדריך ולתמוך ביזמים חברתיים שמשקיעים את הלב והנשמה בטיפול בסוגיות שהם מאוד מאמינים בהן. זה ביטוי לרוח היזמית והאופטימיות הנחושה שבלב הדנ"א של המותג שלנו".

עסקים שמעוניינים מוזמנים להגיש הצעות לפרויקטים שמתמקדים באופנה כלילתית. בתהליך רב שלבי שאורך ארבעה חודשים, המבקשים יצומצמו לשישה פיינליסטים שיוזמנו לפתח את תוכניות הפרויקטים שלהם עם תמיכה מצוות ייעודי של מומחים לנושא מטומי הילפיגר בקמפוס העתיד באמסטרדם, הולנד. הם יציגו את הרעיונות הסופיים שלהם באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר בתחילת 2020, שבו חבר שופטים יוקרתי יעניק €150,000 בין שני זוכים כדי לתמוך במיזמים שלהם. הזוכים יקבלו גם הדרכה של שנה שלמה ממומחים של טומי הילפיגר ברחבי העולם וגם ממומחים של INSEAD, בנוסף למקום בתוכנית היזמות החברתית של INSEAD (ISEP). €10,000 נוספים יוענקו לפיינליסט שיזכה ב"בחירת חביב הקהל".

אירוע הגמר של האתגר הראשון התקיים בינואר 2019, עם חבר שופטים של סלבריטאים  מומחים שכלל את מר טומי הילפיגר, הדוגמנית והפעילה אריזונה מיוז, מנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה דניאל גריידר, סמנכ"ל הכספים וסמנכ"ל התפעול של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה מרטין הגמן, השותף המייסד של Social Impact Venture וילמין פרלואופ, פרופסור מהמניין וראש הקתדרה ליזמות חברתית בקתוליקה-ליסבון ופרופסור מן המניין אורח ב-INSEAD פיליפה סנטוס והמנהלת הכללית של Fashion for Good קטרין לי. סכום כולל של €210,000 הוענק על ידי חבר השופטים בין שלושת הזוכים שהיו Selina Wamucii, doctHERs ו-Auf Augenhoehe.

המשימה של טומי הילפיגר היא להיות אחת מחברות סגנון החיים של בגדי מעצבים בנות הקיימא המובילות באמצעות האופן שבו היא יוצרת את מוצריה, מנהלת את פעילותה ומתחברת עם הקהילות ובעלי העניין שלה. מידע נוסף על ההתפתחות בת הקיימא של טומי הילפיגר תמצאו באתר http://global.tommy.com/int/en/about/corporate-responsibility/16

חברים ועוקבים של המותג מוזמנים להצטרף לשיחה במדיה החברתית באמצעות #TommyHilfiger, #FashionFrontierChallenge, #MakeNewPossible ו-@TommyHilfiger.

אודות טומי הילפיגר

עם תיק מותגים שכולל את טומי הילפיגר וטומי ג'ינס, טומי הילפיגר היא אחת מקבוצות סגנון החיים של בגדי מעצבים פרימיום הכי מוכרות בעולם. היא מתמקדת בעיצוב ושיווק של בגדים ובגדי ספורט מחויטים באיכות גבוהה לגברים, קולקציות ביגוד ובגדי ספורט לנשים, בגדי ילדים, קולקציות ג'ינס, הלבשה תחתונה (כולל חלוקים, בגדי שינה ובגדי בית), הנעלה ואביזרים. באמצעות מקבלי רישיונות נבחרים, טומי הילפיגר מציע מוצרי סגנון חיים משלימים כגון משקפיים, שעונים, בשמים, בגדי ים, גרביים, מוצרי עור קטנים, מוצרים לבית ומזוודות. קו המוצרים טומי ג'ינס כולל בגדי ג'ינס והנעלה לגברים ונשים, אביזרים ובשמים. הצרכנים ברחבי העולם יכולים להשיג את מוצרי המותגים טומי הילפיגר וטומי ג'ינס באמצעות רשת נרחבת של חנויות טומי הילפיגר וטומי ג'ינס, חנויות מיוחדות וחנויות כלבו מובילות, קמעונאי אינטרנט נבחרים ובאתר tommy.com.

אודות PVH Corp.

עם היסטוריה של 135 שנים, PVH הצטיינה בפיתוח מותגים ועסקים עם מורשת אמריקנית עשירה, והפכה לאחרת מחברות הביגוד הגדולות בעולם. יש לנו יותר מ-36,000 עובדים שפועלים ביותר מ-40 מדינות והכנסות שנתיות של יותר מ-9 מיליארד דולר. אנחנו הבעלים של המותגים האייקוניים CALVIN KLEIN, TOMMY HILFIGER, Van Heusen, IZOD, ARROW, Speedo*, Warner’s, Olga ו-Geoffrey Beene, וגם מותג ההלבשה האינטימית True & Co. שמתמקד בדיגיטל, ומשווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות או ברישיון.

*המותג ספידו הוא במסגרת רישיון לנצח בצפון אמריקה והקריביים מחברת Speedo International, Ltd.

אנשי קשר

Tommy Hilfiger Contact
Baptiste Blanc
Sr. Director, Global Communications
E-mail:
Baptiste.Blanc@tommy.com
Tel: +31 62904 2334

מקור: Tommy Hilfiger

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים