כך תבחר את השלט המושלם לחנות שלך

דרוג:

לאחר שסיימת לתכנן, להקים ולעצב את החנות החדשה שלך יש צורך גם להתקין שלט שיציג אותה בחוצות האזור. רבים מחליטים להתקינו עוד בזמן ההקמה ואחרים מעדיפים שלט פשוט יותר המכריז כי בעתיד תוקם החנות.

לשלט חיצוני ישנה חשיבות רבה בכל מה שקשור לפרסום העסק – שלט הזה מוסר פרטים מרכזיים נחוצים הכוללים בין היתר את שם העסק, את התחום בו הוא עוסק, כתובת ופרטים רלוונטיים נוספים. ניתן למצוא שלטים פשוטים המיועדים בעיקר לשעות היום או שלטים מוארים לחנויות המותאמים לשעות הלילה. בחירת השלט נקבעת על פי אופי פעילות החנות, מיקומה באזור, וכן, על פי צרכיו, טעמו, רצונו, יכולותיו הכספיות של הבעלים.

שלטים מוארים – האפשרויות עבורך

ישנם שלטים הממוקמים מחוץ לחנויות שנועדו, כאמור, לפרסום המקום ויש שלטי הכוונה בתוך חלל החנות או העסק שנועדו להדריך את נוכחים לגבי כניסה, יציאה, מיקום השירותים ועוד. כל שלט מואר נבדל מהשני במספר אלמנטים, ובכלל זה:
  • גודל ומידות השלט.
  • מיקומו הפיזי.
  • סוג התאורה.
  • החומרים ממנו הוא מיוצר.
  • הטכנולוגיות המשולבות בו בין היתר שלטים דיגיטליים, אלקטרוניים, סולאריים וכו'. מדובר לרוב בטכנולוגיות מובילות ומודרניות אשר משדרגות כל שלט - טכנולוגיה סולארית, למשל, איננה זקוקה לחשמל.
כמו כן תשומת לב מיוחדת מופנית על יד היצרנים והבעלים לסוג התאורה:
  1. כך למשל תאורת לדים נחשבת כיום למועדפת ומובילה בזכות היתרונות שונים שהיא מביאה עימה – מדובר בתאורה חסכונית בצריכת אנרגיה וידידותית לסביבה. ניתן לקבל תאורת לדים מתחלפת וממוחשבת והדבר מקנה יתרונות רבים לחנויות בתחומים רבים.
  2. ישנה גם תאורת הניאון הפופולארית שנחשבת ותיקה מאוד ומסוגלת להקרין אור חזק מאוד. לנורות הניאון יתרון רב בזכות היכולת לעצבם על פי הרצון והצורך. ניתן לייצר נורות עם צורות של אותיות, מספרים וכדומה וליצור לוגו מתאים ושלט יצירתי במיוחד שאף מושך את העין ואת תשומת לב הצופה בו.
בנוסף ניתן למצוא שלטים מוארים המיוצרים מחומרים שונים וביניהם: מתכת שאיננה מחלידה דוגמת פח ואלומיניום, עץ מעובד העמיד ללחות ולמים, וכן חומרים אחרים המכסים את ארגזי השלטים וביניהם פרספקס וזכוכית.

אז איך עובד התהליך?

תהליך ייצור השלט הינו פשוט יחסית ומתחיל בהזמנת הלקוח. בשלב הראשון יעצבו המומחים את הסקיצה הראשונה שתכלול את המלל ואת כל האלמנטים הנדרשים. בשלב זה חשוב לדאוג לכלול את כל הפרטים המרכזיים ולמצוא את ההרמוניה בין המלל והגרפיקה שעליו (אם קיימת) לגודלו. לאחר האישור הסופי של הלקוח יתחילו בייצור השלט עד להשלמתו המלאה. מומלץ מאוד להזמין את השירות מחברות בעלי מוניטין בתחום שגם מעניקות את שירותי ההתקנה כמובן. שלט מואר ואיכותי לחנות שלך יתרום רבות לחשיפתה לעיני כל ולמשיכת לקוחות חדשים ומזדמנים מעת לעת.
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים