גולדבוקס, הפתרון המושלם להורים לקראת שנת הלימודים

לימודים והשכלה :  |   | 28/6/2019
דרוג:

שנת הלימודים הנוכחית בבתי הספר מתקרבת לסיומה, חופשת הקיץ הגדולה לילדים בפתח אבל עבור מרבית ההורים מדובר בתקופה העמוסה והלחוצה ביותר של השנה, בה מלבד הצורך המתמשך במציאת עיסוקים מתאימים לשעות הפנאי הרבות של הילדים, מתעורר הצורך החשוב להתחיל במחשבות והתארגנות כבר לקראת שנת הלימודים הבאה.    

התארגנות זו של ההורים, התאפיינה כל השנים בהתעסקות מורכבת ומעייפת ברשימת הציוד והספרים שיש לרכוש עבור הילדים לשנה החדשה, ביקורים מתישים (תלוי בהתאם למספר הילדים כמובן) בחנויות כלי הכתיבה, המתנה בתורים ממושכים לרוב, חיפוש אחר חניה ואיך לא סחיבה של שקיות עמוסות ציוד, ספרים, מחברות, קלסרים ועוד. הריטואל מוכר וידוע להורים בכל שנה מחדש, חלקם מקדימים ומקלים על עצמם את ההליך ומתארגנים בהתאם עוד בשבועות הראשונים של החופש והגדול, והשאר, חלקם הגדול יש לומר, נוטים לחכות כמעט עד לרגע האחרון של החופשה. 

כך או כך המעמסה הגדולה ביותר, הן הפיזית והן הכלכלית, נוגעת לרוב בספרי הלימוד של הילדים - בכל שנה נדרשים ההורים לרכוש ספרים וחוברות לימוד במקצועות השונים עבור ילדהם, בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך / המוסד הלימודי. עלות כל ספר/חוברת לימוד לבה"ס נעה בטווחי מחירים של עשרות שקלים ליחידה, כך שרכישת כמות ספרים חדשים לתלמיד לשנת הלימודים מסתכמת במרבית המקרים בסכום משמעותי ולא מבוטל של כמה מאות ש"ח ולעתים אף יותר, כל זאת כאמור לילד אחד בהתאמה לשכבת הגיל והכיתה בה הוא לומד. הנטל על ההורים כבד במיוחד כאשר להם מספר ילדים בשכבות שונות (יסודי, חטיבה, תיכון) עם הפרשי גילאים כאשר לא ניתן בהכרח להעביר ספרי לימוד קיימים בין האח/ות הגדולים לאחיהם הצעירים יותר.  

עבור כל אלו קיים הפתרון המושלם בדמות אתר "גולדבוקס" - אתר מקוון לרכישה אונליין של ספרי לימוד משומשים יד שנייה בצורה קלה ופשוטה ובמחירים נוחים לכל כיס. אתר "גולדבוקס" הוא למעשה אתר האינטרנט הרשמי של החנות הותיקה גולדווסר בפתח תקווה, חנות ספרי לימוד וציוד משרדי, בה תוכלו למצוא גם מגוון ציוד חזרה לבית הספר, כלי כתיבה ועוד, כאשר כאמור גולת הכותרת האמיתית עבור ההורים היא האפשרות הזמינה והמהירה לחפש ולהזמין באתר החברה ספרי לימוד משומשים (וכן, גם ספרים חדשים למי שמעוניין) לכל שכבות הגילאים בצורה מסודרת לפי חתך עיר, בה"ס כיתה וכו'. 

מלבד האפשרות לחסוך סכומי כסף משמעותיים ברכישת ספרים וחוברות לימוד יד שנייה, תוכלו באתר גם לבדוק אפשרות למכור ספרים משומשים שברשותכם לחנות ובכך לקבל זיכויים נוספים לקניית ספרים חדשים, כלי כתיבה או ציוד אחר לילדים לבה"ס. בנוסף לכל אלו, את כל הספרים והציוד שתרכשו תוכלו לקבל עד אליכם הבייתה באמצעות משלוח מיוחד - פשוט, נוח וקל... פתרון מושלם לכל הורה כבר אמרנו?


לפרטים נוספים, מוזמנים להיכנס כעת לאתר "גולדבוקס", לחצו כאן.
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים