אנדרסן גלובל מתרחבת בהודו עם החברות של Nangia Andersen LLP

דרוג:

סן פרנסיסקו, 17 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה במזרח, ומודיעה על ההוספה של חברה, חברה חדשה בהודו, Nangia Andersen LLP.

הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בהודו הייתה לפני יותר משנה כאשר Nangia Advisors LLP חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם האיגוד הבינ"ל. לחברה, אחת מהגדולות בהודו, יש 350+ אנשי מקצוע במשרדים במקומות רבים ברחבי המדינה, כולל נוידה, ניו דלהי, מומבאי, גורוגרם, בנגלורו, פונה, צ'נאי ודרדון. במשך קרוב ל-38 שנים החברה סיפקה שירותים לחברות רב לאומיות עם אינטרסים בהודו באסטרטגיות כניסה, ארגון מחדש, מיסוי חוצה גבולות, תמחור העברות, ייעוץ מס, ליטיגציית מס, מיזוגים ורכישות, מע"מ ובנקאות השקעות במגוון רחב של מגזרים.

"אנדרסן גלובל ו-Nangia Andersen LLP מתאימות מבחינת ערכים ומחויבות לשקיפות, אמות מידה אתיות גבוהות, דיוק טכני ושירות איכותי ללקוחות. מצאנו סינרגיה מיידית עם אנשי המקצוע באנדרסן גלובל", אמר ראקש ננגיה, היו"ר של החברה החדשה. "הניסיון של האנשים שלנו והלקוחות שלנו עם אנדרסן גלובל בשנה האחרונה היה יוצא דופן ואנחנו גאים להיות עכשיו חברה חברה ולהמשיך לספק שירות יעיל, הטוב מסוגו ללקוחות שלנו ברחבי העולם".

"מהיום הראשון, ראקש והצוות שלו התאימו לארגון שלנו. אנחנו מכירים את הערכים שלהם, המחויבות ללקוחות שלהם ואנחנו יודעים שהם יישאו היטב את השם אנדרסן", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-153 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים