וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital Hedosophia

דרוג:

ניו יורק, 25 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

וירג'ין גלקטיק ("VG"), חברת תעופה וחלל משולבת אנכית, ו-Social Capital Hedosophia ("SCH"), אמצעי להשקעות ציבוריות, הודיעו היום על השלמת השילוב העסקי שלהם שהודיעו עליו בעבר.

החברה שנוצרה נקראת Virgin Galactic Holdings, Inc. (“VGH”) והמניות הרגילות, היחידות וכתבי האופציה שלה צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק בסימולים החדשים SPCE, SPCE.U ו-SPCE WS, בהתאמה, ב-28 באוקטובר 2019. החברה מייצרת את רכבי החלל שלה במוהאבי, קליפורניה באמצעות חברת הבת לפיתוח תעופה וחלל שלה The Spaceship Company, עם פעילות מסחרית שמרוכזת בספייספורט אמריקה בניו מכסיקו. 
ל-VG כבר יש הזמנות של לקוחות מיותר מ-600 אנשים מ-60 מדינות המהוות פיקדונות שנגבו בסכום כולל של בערך 80 מיליון דולר, והכנסות פוטנציאליות של יותר מ-120 מיליון דולר. השלמת המיזוג הזה והמסחר כחברה ציבורית הן אבני הדרך הבאות במסלול לבניית עסק משגשג של שירותים מסחריים והשקעה באופן הולם בעתיד.

ג'ורג' ווייטסיידס, מנכ"ל Virgin Galactic Holdings אמר: "היום הוא תחילתו של עידן חדש בתעשיית טיסות החלל המאוישות. VG כבר הייתה החלוצה בכמה אבני דרך חשובות בחלל, כולל שליחת הנוסע הניסיוני הראשון לחלל ברכב מסחרי, וההודעה של היום אינה שונה. עכשיו ש-VG היא חברה ציבורית, כל אחד יכול להשקיע בחברה של טיסות חלל מאוישות שחותרת לשנות באמת את השוק ולהיות חלק מההתלהבות של תעשיית החלל המסחרית. אני גאה בתזרים החזק של פיקדונות והעניין הרב שקיבלנו מלקוחות עד היום, ומצפה להגשמת החלום של טיסות חלל עבור הלקוחות האסטרונאוטים המדהימים שלנו".

צ'מאת פליהפיטיה, מייסד ומנכ"ל SCH, אמר: "מאז הקמתנו, SCH ערוכה לאחד טכנולוגים, יזמים ומשקיעים מוכווני טכנולוגיה סביב חזון משותף. מה שהייתה פעם מטרה, היא עכשיו משימה שהושלמה בהצלחה. אנחנו שמחים שהגענו לאבן הדרך האדירה הזאת היום ומצפים להמשך העבודה עם החברה כדי לשנות את תעשיית החלל המסחרית".

סר ריצ'רד ברנסון, המייסד של וירג'ין גלקטיק, אמר: עמיתיי המשקיעים, עובדי VG ו-The Spaceship Company, שותפים עסקיים ולקוחות -- תודה לכם על המחויבות שלכם לחברה הנהדרת שלנו, שאיפשרה את ההודעה המרגשת הזאת היום. באמצעות מערכת טיסות החלל הקניינית שלנו, הגישה המיוחדת למרחב האווירי בספייספורט אמריקה, המותג שמוכר בכל העולם ועניין נרחב מצד המשקיעים, אני מאמין ש-VG בעמדה אידיאלית להרוויח משוק החלל המסחרי שצומח במהירות ושווה מיליארדי דולרים ובסופו של דבר תפתח את החלל לאלפי אסטרונאוטים חדשים. היום השגנו משימה אחת, ובהביאנו יותר ויותר אסטרונאוטים עתידיים לחלל, אנחנו מצפים לעתיד".

פרטי העסקה

כתוצאה מהעסקה הזאת, וירג'ין גלקטיק קיבלה הכנסה ראשונית של יותר מ-450 מיליון דולר ונכון לסגירת השוק ביום שישי ה-25 באוקטובר, שווי השוק של העסק הוא 2.3 מיליארד דולר. בהמשך, בעלי המניות הנוכחיים של וירג'ין גלקטיק יהיו הבעלים של קרוב ל-59%. מועצת המנהלים של החברה כוללת את צ'מאת פליהפיטיה כיו"ר, אדם ביין וג'יימס ראיינס, שהיו דירקטורים של SCH, וגם את וונדה אוסטין, קרייג קרגר, ג'ורג' מטסון, איבן לובל וג'ורג' ווייטסיידס.

אודות Virgin Galactic Holdings

Virgin Galactic Holdings, Inc. היא חברת תעופה וחלל משולבת אנכית שהיא חלוצה בטיסות חלל מאוישות של אנשים וחוקרים פרטיים. היא מאמינה שחקר החלל המסחרי הוא אחת היוזמות הטכנולוגיות הכי מלהיבות ומשמעותיות של תקופתנו. היא מתחילה את המסע הזה של החקר המסחרי עם משימה לשים אנשים בחלל ולהחזיר אותם בביטחה לכדור הארץ באופן שגרתי, עקבי ונגיש מבחינה כספית. באמצעות הטכנולוגיות הקנייניות והניתנות לשימוש חוזר שלה, ונתמכת על ידי חוויית משתמש מיוחדת של המותג וירג'ין, היא מפתחת מערכת טיסות חלל שמיועדת להציע ללקוחות חוויה ייחודית של כמה ימים ששיאה טיסת חלל שכוללת כמה דקות של חוסר משקל ומראות של כדור הארץ מהחלל. היא בשלבי הפיתוח האחרונים, אחרי שכבר השלימה טיסות עם צוות מרובות של הרכב שלה לתוך החלל, וצופה השקה מסחרית ראשונית ב-2020.

אנשי קשר

לשאלות של המדיה בקשר ל-Social Capital Hedosophia התקשרו בבקשה עם:
Jonathan Gasthalter/Carissa Felger/Nathaniel Garnick
Gasthalter & Co.
+1 (212) 257-4170
SCH@gasthalter.com

לשאלות של המדיה בקשר לווירג'ין גלקטיק התקשרו בבקשה עם:
VirginGalacticPress@virgingalactic.com

UK, Middle East, Asia, Africa – Ollie Bailey-Pratt
vg@fticonsulting.com, +44 (203) 727-1000
US, Canada, South America, Australia – Antonia Gray
vg@fticonsulting.com, +1 (347) 574-4352

לשאלות של משקיעים בקשר לווירג'ין גלקטיק התקשרו בבקשה עם:
VirginGalactic-SVC@SARDVERB.com

 

מקור: Virgin Galactic Holdings, Inc.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים