הפקת בת מצוות

דרוג:

הילדה האהובה שלכם הגיעה לגיל מצוות, מזל טוב! אבל (כן, יש אבל!), ברגע שתתחילו לתכנן את האירוע החגיגי, תגלו עד מהרה שיש אנשים שמוציאים סכומים בלתי שפויים על חגיגת הבת מצווה, כמעט כמו על חתונה, או אפילו יותר!
אם המטרה שלכם היא לערוך מסיבה שתשמח את הילדה ואת כל האורחים, מבלי לקחת הלוואה מהבנק, יש שירותים המתמחים בהפקת בת מצוות שיאפשרו לכם לתכנן את המסיבה שאתם רוצים ויכולים להרשות לעצמכם.

  1. הפקת מסיבה לילדים בלבד
לא תמיד אפשר לערוך מסיבה רק לילדי הכיתה, אבל אם אתם יכולים, זו יכולה להיות מסיבה עליזה שהילדים מאוד ייהנו ממנה. כאן יכולים לבוא לעזרתכם אנשי מקצוע שנותנים שירותים כגון:
  • די.ג׳יי שיפעיל את המוסיקה שהילדים אוהבים בימינו.
  • צלם מקצועי – הן לסטילס והן לווידאו.
  • הפקת בוק מקצועי – בנות מצווה מעטות מוכנות לוותר על הפקת בוק הצילומים, שמציג אותן כאילו היו סלב מהשורה הראשונה.
  • אטרקציות שונות, כגון: עמדות משחק ומולטימדיה או מתנפחים, שיהפכו את המסיבה לחוויה משעשעת שבה אף אחד לא יושב בצד ומשתעמם.
  • קייטרינג שמציע דוכני אוכל עם מאכלים שילדים אוהבים, ובעיקר דוכן מתוקים עם מפל שוקולד, ללקק את האצבעות.
  1. לחלוק בהוצאות
במקרים רבים, שתי בנות בכיתה שחוגגות בת מצווה במועדים קרובים, בוחרות לשתף פעולה, לערוך מסיבה משותפת ולחלוק בהוצאות. בדרך כלל מדובר במסיבה שמיועדת לבני הכיתה בלבד. ובלאו הכי אלה אותם אורחים ואורחות שיוזמנו לבת מצווה של כל אחת מהבנות. אז למה לא להזמין אותם למסיבה גדולה אחת?
  1. לבחור את הדברים שאתם באמת רוצים
אכפת לכם מהמוסיקה, אבל אתם לא חייבים להעמיד די.ג׳יי שישמיע אותה? אתם רוצים צלם, אבל לא בהכרח זקוקים לצלם וידאו? בחרו את הדברים שבאמת חשובים לכם, והוסיפו ערך למסיבה שלכם, ושכחו מכול שאר האפשרויות שלא בהכרח מתאימות לאופי המסיבה שאתם רוצים לקיים.
אגב, לעתים קרובות, אם אתם שוכרים שירותים של ספק שזה עתה נכנס לעסק, ומנסה להשיג ניסיון רב יותר בתחום שלו, תוכלו לקבל עסקה טובה מאוד. למשל, להזמין צלם מנוסה בעיקר בצילומי תינוקות, אבל רוצה להתחיל להתמחות גם בצילומי בר או בת מצווה, סביר להניח שיציע לכם מחיר סביר במיוחד.

  1. לבחור משהו שונה לבת מצווה שלכם
כיוון שהשנה כל בנות הכיתה יחגגו הפקת בת מצווה, וחלקן יבחרו באטרקציות שכולם כבר ראו (למשל: כניסה מדהימה כמו כניסת ברבור או כניסת צדף, מופע של כנריות, או רחבת ריקודים עם רובוט לדים), אולי יתאים לכם לבחור במשהו שונה לבת המצווה שלכם.
שוחחו עם הילדה שלכם על סוג האירוע שהיא רוצה, וזה לא בהכרח קשור לעריכת מסיבה גדולה לכול מי שאתם מכירים. זה לכבד את טקס המעבר מילדות לבגרות, ולהעניק לו תחושה שהיא באמת חוגגת את הגיעה לגיל 12. אפשרויות שכאלה ניתן להשיג באמצעות שירותים המציעים אירוע בת מצווה המערב טיול לאתר יהודי היסטורי, ומציע חוויה אחרת לכלל המשתתפים. בת מצווה שלא ישכחו במהרה.
 


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים